Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
sportland
 
tydruk 20. aprill 2004, kl 17.04
mind kohutavalt häirib,et Järve selveris sportlanis mängib nii kõva muusika.Olen pidev klient,aga alati lõugab see muusika,ma ei saa müüjalt küsida-rääkida,sest ma ei jõua sellest kisast üle karjuda.Miks see nii on? ja veel,osa naismüüjatest on väga ülbed ja nipsakad,mehed see vastu väga toredad.
 
täitsa nõus... 20. aprill 2004, kl 17.37
eriti nipsakas ja "tark" on mingi Keti...Keity nimeline...
 
Maasu 20. aprill 2004, kl 20.00
Ebameeldiv kogemus on ka kesklinna Sportland Stocki kõrval. Käisin seal üleeile, peale kolme sädistava kädistava kilkava ja naerva naismüüja polnud kedagi ning mul oli tunne, justkui oleksin sisse trüginud kellegi magamistuppa. Seisid veel rõõmsalt trepipeal kah, tükk tegemist, et üldse poodi sisse pääseda.
 
juuli 21. aprill 2004, kl 11.40
see mure on ka teistes linnades. millegipärast kõik need sportlandi nn tibid arvavad, et on maailmanabad!
 
öökull 21. aprill 2004, kl 11.49
Sportland!!!palume selgitust!!!Õnneks kutid neis poodides on 100% viimase peal:mul kogemused Haapsalu,Pärnu POrt Arturi ja Järve selveri Sportlandi poodidega.Hästi asjalikud poe poisid .JÕUDU TEILE:vahetage need nipsakad plikad välja
 
oo 21. aprill 2004, kl 12.39
No tulge Tartu Lõunakeskuse Sportlandi! Seal üks hästi peenike musta peaga tibi arvab, et on vist Kuninganna Silvia..Nimi oligi midagi sarnast, Silje vist.
 
itsikurru 21. aprill 2004, kl 13.29
no issand kirjutage siis otse sportlandi!! ma arvan et sportlandi personalijuht ei istu päev läbi delfi naistekas, nagu mina näiteks, sest mina ei viitsi tööd teha, kuid ma ei lase sel välja paista ja keegi ei kaeba ka.. ;) kaval peab olema ;)
 
appi!! 21. aprill 2004, kl 14.38
Meie linna Sportlandi ei julge minna,kui midagi ei osta.Sportlandi müüad ise olid rääkinud,et teavad juba kes midagi ostab ja ülejäänutega ei maksa üldse tegeleda.
Kui korraks poodi lipsad,proovi mitte silma torgata ja küsida mitte ära mõtlegi,muidu vaadatakse sellise näoga otsa ,et raha sul pole,mis sa pärid.
Ise otsisin tavalisi muste nike pükse ,seekord ei olnud ühtegi paari. Rohkem ei julge minna.Pigem käin Tallinna poodides,seal on ka valida mudeleid rohkem.
 
mmmmmm 22. aprill 2004, kl 00.00
tartu eedenis on super müüjad nii sportlandi kui ka neto poolel. mina olen rahul. lõunakeskuses ei käigi enam selle ülbe silje pärast.
 
pille 22. aprill 2004, kl 10.15
aga saatke see link sportlandi juhtkonnale.tehakse võib-olla väikesed ümberkorraldused töötajate seas.saadaks ise kui oskaks!
 
ma.. 22. aprill 2004, kl 10.23
...ka ei oska
 
appi!! 22. aprill 2004, kl 10.54
Meil on Sportlandi juhataja veel see kõige pirtsakam seal.
 
e 23. aprill 2004, kl 03.02
tehtud...sportlandi link saadetud
 
henri 23. aprill 2004, kl 08.24
täna kuulsin raadiost,et sportlandil on rahalised probleemid ka veel.vaesekesed
 
M 23. aprill 2004, kl 10.28
Need töölised räägivad jah halvasti,kui mõni käib nädalas mitu korda poes ja midagi ei osta.Ise ka käin mitu korda,kui otsin konkreetset asja,ei tea ju millal uus kaup tuleb ja äkki tuleb ka soovitud kaup.Küsida ka ei julge koguaeg.Otsin suvist nike kotti ja siiani ei ole leidnud nii,et käin ikka iga nädal vaatamas.
 
spo 23. aprill 2004, kl 11.27
mis linnast jutt käib?
 
jutt 23. aprill 2004, kl 12.04
tuleb välja,et igal pool,on kord käesy ära,st. naismüüjatega.poisid poodides on väga normid
 
silja 23. aprill 2004, kl 13.14
Kui jutt käib minust,siis tea,et mu nimi pole silje vaid Silja.Ja ma pole üldsegi uhke nagu sa arvad,lihtsalt tööd ja tegemist on palju ja vahel kisub ikka kulm kipra küll. ...aga klientidega suheldes olen ma enda arvates küll rõõmus,abivalmis ja posiitvne.On väga palju kliente,kes tulevad just minu pärast ikka ja jälle LK.Sportlandi,sest suudan pakkuda neile positiivset meeleolu,head toodet ja PÄIKEST!
See,kui inimesel on "kuri",tõsine nägu,ei tähendada ju veel et tegemist on ülbikuga.
Päikselist päeva sulle minu kritiseerija!99% olen kindel,kes sa selline tore "austaja"oled.
...tule poodi,räägime näost näkku...ehk teen"sõbrahindagi".
 
silja 23. aprill 2004, kl 13.18
Tervitused eedenisse!
Kui loo autori puhul on tegemist eedeni enda töötajaga,pean kurbusega tõdema-küll meil on ikka "SUPER HEAD" kolleegid!
Aga minu arvates on Sporlandid parimad spordipoed Eestis müüjatest rääkimata!
 
m&m 23. aprill 2004, kl 13.26
Jutu järgi tundub jah,et poisid on ponksid.
...mis siis küll saaks kui oleeks meestekas ja seal saaks pläägutada.Eks siis ikka kritiseeritaks poisse ja kiidetaks ilusaid ja seksikaid müüjannasid.
Kui negat.kogemusest rääkida,siis ehk säästumarketist...ah,las olla.
Ok.lõpetan.Kiirustan Sportlandi,uus kaup pidi tänaseks jõudma!
 
aabekas 23. aprill 2004, kl 14.08
Tänapäeval ei ole enam klient "kuningas"- kõik on võrdsed.
Olge ise positiivsed ja naeratavad,siis vastavad ka kõige pahuramad müüjannad Teile naeratusega.
Päikest Teile!
 
aaBEL 23. aprill 2004, kl 15.11
JA JAH,KLIENT KÄITUGU ISE KA VASTAVALT,ST.KÄITUGU NII,ET TEDA KOHELDAKS NAGU KUNINGAT.
mIKS PEAB MÜÜJA OLEMA HÄPPY,KUI KLIENT TULEB OMA SITTA TUJU POODI VÄLJA ELAMA?MÜÜJAD JU KA INIMESED!jA KUI KELLELEGI MÕNI MÜÜJA EI MEELDI,PALUGU SIIS TEISEL ABILISEL END AIDATA!
 
kah Sportlandi külastaja 23. aprill 2004, kl 15.11
Tartu Lõunakeskuses on mullegi silma jäänud üks ülbe müüjake..
Kas sa, silja, oled seesama müüja seal, kes kauplusesse siseneja(ehk kliendi), vaatab pealaest jalatallani üsna ülbe pilguga üle?
Kui sulle müüja-amet ei meeldi, siis miks sa seda teed?
 
. 23. aprill 2004, kl 15.22
Õigekiri on küll 9 klassi tasemel sel Siljal.
 
Halb kogemus 23. aprill 2004, kl 15.45
Juhtusin kogemata Sportlandis juhatajalt küsima oma suurust aga ei teadnud ,et see oli juhataja kes seal parasjagu läheduses oli.Juhataja ei õelnud mulle midagi,hüüdis kohe müüja teenindama.Nüüd sain teistelt teada,et see oli juhataja,kas nemad ei tohi teenendada,või ei tea kus miski on?
 
. 23. aprill 2004, kl 15.45
Ei tehta sportlandis mingit sõbrahinda. Seal kliendikaart ja alla selle küll mingit sõbrahinda ei tehta. Kui asi nt mingi pisidefektiga, siis odavamalt küll ei müüda, vaid antakse ekspertiisi.
 
Pole hullu! 23. aprill 2004, kl 18.18
Ei ole see sportland midagi nii hull,teenindus annab ka mujal kaubanduses soovida.Minul on sporlandist küll hea mulje jäänud,v.a ükskord Pärnus...Aga ilus ilm oli ja päike paistis...
 
Emakeel 23. aprill 2004, kl 18.24
... õige on vist 9nda klassi või 9.klassi.
 
kits 23. aprill 2004, kl 18.26
õigekiri???
 
tahan,aga ei saa 23. aprill 2004, kl 20.58
Eriti hull lugu on seal rataste poolel.Pole seal veel kordagi kedagi tegutsemas näinud.Mingi patsiga vend istus kunagi, naelutatuna netti...ei hoolnud tema kellestki.Nii mul rattalugu lõppeski.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!