Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
reval takso teenindus
 
kraks 18. märts 2007, kl 20.15
Soovisin reede öösel, kusagil 02.30ajal koju Lasnamäele koos mehe ja sõbrannaga minna. Estonia teatri/Estonia bussipeatuse parklas seisis Reval takso. Küsisime kas olete vabad. Vastuseks saime, et oleneb kuhu minna tahate.MEil oli küll hämming.Kas Reval takso teenindab siis vastavalt tujule ja ise mõtlevad kuhu kliente sõidutada viisivad...Kummaline
Ja kui kui ütlesime et Lasnamäele, siis vastuseks et ei, sinna ei sõida ja et siis pole vaba...Muidugi saime pahaseks..juhil jäi aga õigust ülegi-..MIS mÕTTES?SELLINE ÜLBE KÄITUMINE NOORE NOLGIST TAKSOJUHI POOLT ON JU KÜLL LUBAMATU..kUI REVAL TAKSO PÕHIMÕTTEKS ON VAID TEATUD KOHTADESSE KLIENTE SÕIDUTADA, SIIS VÄHEMALT TEAVITAGE SELLEST..
IGATAHES MINA KÜLL ENAM REVAL TAKSOT EI TELLI--.SEST KOJU LASNAMÄELE MIND SELLEGA JU EI VIIDA
JUBE MIS TEENINDUS
 
mehh 18. märts 2007, kl 20.19
ja selle peale sa ei tulnud, et äkki ta on mingiks ajaks juba ära tellitud ja ei jõuaks lasnamäel ära käia? ja selle peale ei anna ka tulla, et äkki tol hetkel oleks olnud vähe kliente lasnamäelt linna tahtmas? mis ta pihta hakkaks ilma klientideta seal lasnas? tagasisõit võtab ju aega ja bensiini.
variante, miks ta ei tahtnud lasnamäele sõita on mitu.
 
ahh 18. märts 2007, kl 20.21
mis siin ikka röökida... minu meelest on Eestis üldse igasugune teenindus allapoole igasugust arvestust. Ei viitsi enam üldse ärrituda selliste asjade peale.
 
ahh to mehh 18. märts 2007, kl 20.23
ma ei saa aru milleks on siis Sinu arust üldse selline teenus olemas nagu takso??? Kui nad ei taha sõita sinna või tänna, kuna tagasi sõitjaid sealt ei ole. Püha lihtsameelsus.
 
aga mina sõidan revaliga 18. märts 2007, kl 20.26
Esiteks, vaidleks tiba vastu ka.
Revalis on kõik taksojuhid FIE-d, seega on on natuke vale selles käitumises süüdistada tervet Reval taksot, kuna te polnud ju taksot tellinud. Taksojuhid otsustavad alati ise kuhu nad sõita tahavad ja kust tellimuse võtavad.
Endal on Revaliga ainult ja ainult positiivsed kogemused ning teades juba kogu taksonduse poliitikat on targem tänavalt suvalise vandi autosse mitte istuda.
Elan muide ka Lasnamäel ja saan iga päev revaliga sõidetud, pole eales keegi keeldunud ega midagi nähvanud. Kui nähvaks, saaks kohe ka kaebus esitatud.
Ma sinu asemel oleks autonumbri kirja pannud ja revalisse sellest teatanud.
 
H. 18. märts 2007, kl 20.42
Mina olen ka suur revali fänn ja muu taksoga ei sõida.
 
mehh 18. märts 2007, kl 20.45
no isver küll, miks taksojuht peaks tegema selliseid otsi, mis pole talle majanduslikult kasulikud? ta on taksojuht selleks, et teenida, mitte selleks, et öistele pidutsejatele head haldjat mängida. kuigi ma kaldun arvama, et tal oli vaja lihtsalt kindlal ajal linnas olla ja nii pika otsa pealt poleks ta tagasi jõudnud.
 
mats maalt 18. märts 2007, kl 20.46
no kuulge, kui ma elan kapa-kohilas ja tahan päälinnast taksoga keset ööd koju saada, siis teie loogika kohaselt peaksin ju terveks ööks linna jääma, sest kes see sealt ikka keset ööd päälinna sõita tahab, miskipärast olen senini ikka taksoga koju saanud (õnneks), kuigi reval taksot pole veel õnn olnud kasutada.
 
rrrrrrrrrrrrrr 18. märts 2007, kl 21.00
Üks asi on, et sa ise tellid endale takso ja teine, kui võtad kuskilt tänavalt.
 
ahh to mehh 18. märts 2007, kl 21.06
ma ei oska kohe midagi öeldagi...
sellise loogika järgi võiks näiteks juuksur Sulle öelda, et ta ei viitsi otsi piirata, sest see ei maksa eriti midagi ja ta ei teeni selle pealt.
 
asdf 18. märts 2007, kl 21.08
Eelmise loogika järgi: kui sa oled juuksuri juures aja kinni pannud, lähed sinna ja siis öeldakse, et lihtsalt otsi piirata ei viitsi, on see imelik jah; aga kui hüppad tänavalt salongi sisse ja sulle öeldakse, et hetkel pole võimalik, on ju norm?
sama lugu taksoga.
 
mehh 18. märts 2007, kl 21.13
ühinen 'asdf' arvamusega. juuksurisse aega kinni pannes ju ütled ka, mida sa tahad. kui paned tuka piiramiseks aja kinni ja pärast nõuad lõikust, värvi ja soengut, ei pea ju su soovidele vastu tulema.
 
ahh 18. märts 2007, kl 21.22
no võibolla valisin natuke vale näite.
aga ikkagi on minu arust imelik väita, et taksojuht ei pea sõitma otsi, mis ei ole talle tulusad. FIE-dega saaks ju hinnas kokku leppida.
 
mehh 18. märts 2007, kl 21.31
no aga vaata.. kui see taksojuht peab olema nüüd kindlal ajal kindlas kohas ja tal on aega teha üks 15-20 min. ots, ei saa ta hakata kesklinnast lasnamäele sõitma. sama ka juuksuris. kui aega on tukalõikuseks, ei ole aega teha uhket soengut jne.
teemaalgatuses pole öeldud, mis põhjustel see taksojuht lasnamäele minna ei tahnud.
 
Mirr 18. märts 2007, kl 21.39
Saabusin just hetk tagasi koju kesklinnast lasnamäele ja seda nimelt Reval taksoga. Meeldiv teenindus ja kiire saabumine kui telefonil tellid. Mina väga rahul
 
kesklinnast 18. märts 2007, kl 21.42
a miks te üldse lasnamäel elate?
 
to kesklinnast? 18. märts 2007, kl 21.48
Miks sa nii lolle küsimusi esitad?
 
... 18. märts 2007, kl 21.52
minule väga meeldib reval takso,kasutan taksot küll harva, aga revaliga ainult positiivsed kogemused:)
 
Mirr 18. märts 2007, kl 22.14
to kesklinnast
Tõesti loll küsimus aga vastan sulle enda seisukohast-arvan et kant kus mina lasnamäel elan on üks vaiksemaid ja privaatsemaid selles linnaosas.Kesklinna 6 minuti tee ja sama pikk mere või jõe äärde ning palju puhtam õhk kui sul.
 
Oh ja ah 19. märts 2007, kl 07.44
Ma pealinnas käies sõidan ka tavaliselt Revaliga. Muidu head kogemused, üks vahejuhtum kord oli, aga selle liigitaksin pigem koomiliste alla.

Tellisin omale Haabersti Rimi juurde takso. Kümmekond minutit hiljem see siis saabus, istusin sisse, ütlesin aadressi, kuhu sõita tahan. Asub see Tiskres. Selle peale vaatas taksojuht mulle natukene otsa ja uuris, kas ma tahan kindlasti Tiskresse minna, et äkki sõidaks hoopis kesklinna.
Jäin endale kindlaks ja taksojuht vandus et kurat, tal kohe tööpäev lõpeb ja lootis viimase kliendiga kodukanti saada. Muigasin siis et jah, tulen tund hiljem tiskrest kesklinna küll, kuid kui koju läheb, siis ilmselt pole tal sellest kasu.
Selle peale hakkas mulle rääkima, et äkki käime ikka ainult korra ära ja ta viib mu siiski kesklinna, sest tal vaja koju saada. Kuna see variant mulle ei sobinud, lasin end soovitud kohas maha panna ja kodutee pidi ta üksi ette võtma.
 
o 19. märts 2007, kl 07.55
mina helistan ka alati esimesena revalisse, kui taksot vaja on. kahjuks tihtipeale ei ole neil vabasid autosid :S
 
ode 19. märts 2007, kl 08.53
Mul oli sarnane juhus mitu head aastat tagasi, sai ööklubist söbrannaga tuldud ja tahtsime ka kesklinnast taksot vötta, vaatasime, mingi takso seisis eemal, läksime ligi ja palusime Kalamajja ja seal 1 vene jorss keeldus söitmast!!! Siis vötsime mingi teise takso ja läksime sellega, eelmise numbri jätsime meelde ja kaebasime pärast, muidugi ma ei mäleta enam, mis taksofirmaga tegu oli...Pärast tuli välja, et see oli mingi ise hakanud taksojuht, FIE, vöi mis iganes..Need vist vöivad teha, mis ise tahavad:)
 
* 19. märts 2007, kl 09.19
fie pole mingi isehakand taksojuht, idikas.
suurem osa taksojuhte on fie-d, firmapalgal on vaid mõni üksik ja sedagi veel vähemates firmades.

isehakand on see, kes ongi lihtsalt hakand, omamata selleks vastavat taksoteeninduse luba, maksmata sotsiaalmaksu jne.

enne tee omale asjad selgeks ja siis ibise, rumal inimene
 
A. 19. märts 2007, kl 09.37
Revali kodukal puudub isegi mailiaadresss, et kaebust esitada...takso tellimise nril ei hakka ju kaebama...
 
mehhile 19. märts 2007, kl 10.20
Sa oled ikka täisidioot. Esiteks on kindlasti jah majanduslikult kasulikum passida terve öö ja oodata tasuvat klienti kui et sõita mõnda kaugesse linnaossa. Ja teatud osa inimestest ei saakski kunagi taksoteenust kasutada, sest nende elukohast pole äkki kesklinna või muusse taksojuhi poolt soositud kohta tagasisõitjaid. Teiseks on jah meil taksohinnad nii naeruväärselt madalad, et see ongi ju praktiliselt taksojuhtide poolt heade haldjate mängimine, et nad suvatsevad meid sõidutada. Ja kolmandaks on selline võlusõna nagu "suhtlemine", mis peaks iga kliente teenindava töötaja jaoks arusaadav olema - s.t on võimalik meeldivalt ja viisakalt põhjendada, miks mingit teenust hetkel osutada pole võimalik, mitte jätta kliendile muljet, et tema nägu vm ei meeldi ja seepärast teda ei teenindata.
Nii vihaseks ajab ja ära tüütab juba see meie jõhkarditest ja matsidest teenindajate lõputu õigustamine. Ma ei väida, et kõik teenindajad sellised on, vastupidi, mul on valdavalt positiivne kogemus. Aga halvad teenindajad heidavad varju ka kõigile ülejäänutele.
 
* 19. märts 2007, kl 10.58
ja ma arvan, et halbu kliente on siiski oluliselt rohkem, kui halbi teenindajais, seda eelmisele.

ja @!#$ klient saab ka automaatselt vastava teeninduse. seega - enne vaadake, kellel on kärss kärnas ja maa külmas. kui ikka tuleb mingi mõttetu ennasttäis ülbiks ja käitub teenundajaga, nadu see oleks vimane saast, siis ta saasta vastu saab.
 
miu 19. märts 2007, kl 11.05
kas *-l on täna paha päev vöi;D? sul pole mingit öigust teisi söimata, selge!!! ole vait!!
 
* 19. märts 2007, kl 11.52
miu - keda ma sõiman? vait võid ise olla.
 
miu 19. märts 2007, kl 12.32
..neid kelle sa äsja idikaks tunnistasid:P
 
* 19. märts 2007, kl 12.39
no kui inimene ajab idika juttu, siis pole ju sõimamine......

siit moraal - pole vaja sõna võtta teemal, mida ei vallata. jääb igatahes parem ja targem mulje. seda siis sellele fiedest piraatidest kirjutajale
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!