Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tallinna taksod
 
juht 06. november 2006, kl 13.04
Miks Tallinnas on nii raske taksot saada? Mõni kord olen ennast lolliks helistanud!
 
igapäevane sõitja 06. november 2006, kl 13.18
sellepärast, et sa pole ainuke, kes taksoga sõita tahab.
sellepärast, et pooltel taksojuhtidel on talverehvid alla panemata ja neid ei lubata sõitma.
sellepärast, et sa elad nii nõmedas kohas kuhu ükski taksojuht tulla ei taha.
 
juht 06. november 2006, kl 13.19
ega ma taksot ainult koju ei telli ju! Kesklinna on ka vahest võimatu saada taksot!
 
Ka muidu juht 06. november 2006, kl 13.21
Sest taksojuhte on vähe. Ja taksojuhid ei taha pikki otsi sõita nt. Saue, Keila jms. Täna öösel lennukilt tulles just selline lugu juhtus ühe inimesega, kes minu ees taksot tahtis võtta, et KOJU sõita (öösel!). Kuna inimene elas Keilas, siis taksojuht keeldus ja mina sain selle takso. Küsisin samuti, et milles asi, sest Tulikasse helistades lubati auto alles 40 minuti pärast. Hr. Viisaka Taksojuhi hinnangul ongi taksojuht vähe ja pikki otsi ei taheta sõita nn. flat-tariifi pärast. Loogiline ka - taksojuht peab sealt Keilast selle pika maa niisama ilma teenimata tagasi sõitma, aga tariif on ikkka sama mis linnas sees. Mujal maailmas on ammu taksosõitudel erinevad tsoonid. Tundub, et selle suure linnastumise hulgas oleks viimane aeg ka see tsooni-teema ära teha.

Mina küsiks hoopis, et mis värk nende Tallinna teedega on? Kuna Peterburi tee on nii umbes ja Suur-Sõjamäe täiesti kinni pandud, siis Peterburi tee ja Tartu mnt. vahel elavatel inimestel on ainuke pääsetee Tartu mnt., mis nt. Lagedi, Loo jt. asulate elanikele hiigelsuure ringi teeb. Tänahommikune taksoarve oli 235.- (muidu 130.-.)
 
x 06. november 2006, kl 15.00
sest kõik taksojuhid on sadamas ja sina kesklinnas ja nad ei viitsi tulla
 
natasha 06. november 2006, kl 16.13
ma püüdsin eelmise nädala neljapäeva õhtul kesklinnas (eka ees) 40 minutit taksot saada. Helistasin erinevatele taksonumbritele, aga mitte ükski ei vastanud. Oletasin, et mul on valed numbrid, küsisin igaks juhuks 1182-st üle. Ikka sama jama- lihtsalt ei võeta vastu. Lõpuks hakkasin mööduvate taksode pealt nr vaatama. Helistasin Tulika takso uksel olevale numbrile, aga vastu võttis keegi Jelena, kes teatas, et sellel numbril taksosid ei saa. Mismõttes... Et täitsa fakdapp värk nende taksodega. Olwks ju võind soho eest võtta eksole, aga sealsete taksode km hind on 15. Nutma ajab lausa
 
juht 06. november 2006, kl 16.17
No sul ei võtnud vastu aga kui mina helistasin siis võtsid küll kuid otsekohe ütlesid, et vabu taksosid pole. Ma ei saa aru, milleks nad siis üldse vastu võtavad? Ja see on eriti nõme, et taksojuhid ise valivad, kuhu nad sõidavad! Mis juhtus lausele klient on kuningas?
 
igapäevane sõitja 06. november 2006, kl 16.21
Sa juht, oled ikka üks vinguviiul küll.
HEA kliient on kuningas, virisejad käigu jala.
 
juht 06. november 2006, kl 16.25
Hea klient? Ma kasutan taksot väga tihti ning peale selle jätan ka korraliku tipi! Mul on ka õigus nö. viriseda, kui ma pole teendindusega rahul. See on minu õigus! Kui ma oleksin vait ja kannataks siis mitte miski siin maailmas ei muutuks.
 
igapäevane sõitja 06. november 2006, kl 16.31
emh. ma kasutan ka taksot VÄGA tihti, suisa 2-4 korda päevas ja pole mul küll mingeid probleeme takso saamisega. Eks taksojuhtidel kõigil umbkaudu pähe kulunud mis kell ja kuhu HEAD püsikliendid liiguvad ja vastavalt sellele annavad ka dispetšerile teada, et võtavad selle kliendi peale... nii, et tee omad järeldused ise.
Teeninduse koha pealt oleks võinud märkuse vastavasse firmasse teha.
 
juht 06. november 2006, kl 16.39
No sa võid ju ajada, mida sa tahad aga ma ei ela üldsegi Tallinnas. Siis kui sinna asja on siis sõidan igale poole taksoga aga muidu pole pidev Tallinna taksode kasutaja (oma kodulinnas aga kasutan pidevalt ning selliseid probleeme takso saamisega pole küll olnud).
 
igapäevane sõitja 06. november 2006, kl 16.43
eks katsu aru saada, et Tallinn on veidi suurem linn, kui su kodulinn ja siin elab ka kordades rohkem inimesi, kes taksoga sõita tahavad.
Kui nii suur häda käes, siis lase end ootele panna või küsid taksojuhilt isiklikku telefoninumbrit, et saaks talle endale järgmine kord helistada, et sulle järgi tuleks.
aga nagu näha vingud siin puhtlalt lihtsalt vingumise pärast.
 
juht 06. november 2006, kl 17.00
elan linnas, kus elab mitu korda rohkem inimesi kui Tallinnas ehk ei elagi üldse eestis.
 
S. 06. november 2006, kl 17.36
igapäevane sõitja, no mida sa ülbad??????
 
igapäevane sõitja 06. november 2006, kl 19.24
Pole midagi ülbitsenud, lihtsalt räägin nii nagu asjad tegelikult on.
 
bnm 06. november 2006, kl 20.49
Nii et ma pole ka ainuke kes on pannud tähele taxo saamise võimatuses.... täitsa kohutav jah....
 
... 06. november 2006, kl 22.58
mul pole küll kunagi probleemi olnud sauele taksoga sõitmises. keegi pole siiamaani veel keeldunud. õnneks, sest taksot on ikka nii rakse saada!
 
ju 08. november 2006, kl 14.47
Osadel taksodel on teine tariif kui linnast välja sõidavad.

Ja mid ajab närvi veel see et kui helistada taksosse siis kõigepealt küsivad nad kõik su andmed ära ja siis alles ütlevad et vabandust meil pole vaba autot.küsi siis kohe alguses et kuhu autot on vaja
 
E AUTO 23. mai 2019, kl 13.28
MINEVIK

Pidin juhiload tegema maksa
Ostan auto maksa
Ehita garaaž maksa
Remont maksa
Ja varguse pärast muretse ka veel
Et punktist a punkti b saada kuram peab mul terve tööstuskompleks olema

TULEVIK

Võtan taskust nuti lähen netti näpin äppi ise olen seejuures happy et ei ole mingit lubade garaaži remondi jama. Auto tuleb teen sõidu ajavõidu õnnes kõigun. Peale selle on asi saasta müra ja juhivaba.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!