Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
suurte inimeste riided
 
suur 10. mai 2005, kl 11.06
Kust ostate Teie, suured inimesed, riideid suurusele 50-52? Meie poed ei ole ju mõelnud sellele, et mõni noor võiks ka jube paks olla, kuid siiski-siiski tahab ka riideid kanda...
 
hmm.. 10. mai 2005, kl 11.11
Sellepärast peabki kaalust alla võtma
 
kiisumiisu 10. mai 2005, kl 11.13
seppäläs on suuri riideid...kuigi see on mõttetult kallis kauplus...
 
expax 10. mai 2005, kl 11.18
Mul on pakkuda kahed sinised teksad umbes sellele suurusele. Ei ole kordagi kantud.

Sai ostetud, kuna arvasin, et see suurusnr on ka minu tulevik (ja sellises suuruses asjadele ju igapäev peale ei satu), aga enne kui kandma jõudsin hakata, liitusin KJ-ga ja nüüd pole nende pükstega enam miskit peale hakata.

Kui oled huvitatud, meili. Võimalik, et mul on veelgi sulle sobivaid väga vähe kantud või üldse kandmata riideid pakkuda.
 
Undiin 10. mai 2005, kl 11.19
Ei tea, mida seal täpselt müüakse, aga Maneežis on üks pood, mis kannab nime "Madam" vmis ja ukse taga on veel kirjas, et rõivad kogukamatele. Kohe Maneeži ja Narva mt nurgal on maja, sissepääs jääb Maneeži poole. Vanasti oli miskine Suur Tõll ka veel olemas, aga kas ka praegu on, ei tea öelda. Rohkem üldse ei tea selliseid kohti.
 
x 10. mai 2005, kl 11.38
Käisin Madamis ja seal ka õmmeldakse suurtele tellimise järgi. Riided on head, aga suht kallid. Ja siis ka nt Keskturul on suuri numbreid.
 
Takko 10. mai 2005, kl 11.46
Tartu Lõunakeskuse uues poes Takko on ilusaid riideid suurematele inimestele
 
nigel 10. mai 2005, kl 11.46
seppelä pole sugugi kallis.
kunagi nägin suuri suuruseid klementi poes, võibolla on seal siiani
kui tootmine lõpetatud siis akadeemia tee vabrikupoest võib ehk veel leida
 
* 10. mai 2005, kl 11.47
seppäla - kui vaadata kvaliteeti, materjale jne. ja võrrelda hinnaga - siis kaltsupoe kohta ikka kallis küll.
 
lilli 10. mai 2005, kl 11.52
 
d 10. mai 2005, kl 12.53
Humana kaltsukates ka suured numbrid eraldi välja sätitud :)
 
xxx 10. mai 2005, kl 12.59
Kadaka teel(kadaka Selverist edasi) on mitu poodi ja kauplusladu kus on ka suuremad numbrid.Tean seda probleemi, sest omal poiss ka suuremat sorti aga sealt oleme ikka midagi leidnud(normaalsed hinnad,muidugi mitte firma tooted aga meil on tähtisam et midagi selga panna on).
 
philips 10. mai 2005, kl 13.09
ostan suurema osa riietest Lindexist Ülemiste keskusest. PTA kaubamärgi teksad läksid ka jalga. ja hmm...äkki mõtled hoopis selle peale, et kõik pole paksuks end söönud vaid haiguse tagajärjel tüsedamad.
 
nuux 10. mai 2005, kl 14.37
nt mina :(
hormoonravil võivad kaalu koha pealt olla kohutavad tagajärjed, teist aastat võtan oma lisandunud 35 kg maha
 
Siisike 10. mai 2005, kl 15.12
Anttila poes Viljandis on suuri numbreid (kataloogist ka saab).
 
vaike 10. mai 2005, kl 15.26
Catalogi poest Tartu mnt-lt saab ka.
 
kaaskannataja 10. mai 2005, kl 15.29
kaltsukatest on humana, see mis on Sikupilli keskuse taga (nime ei mäleta), USA today ja üks väike keldripood Hariduse tn. ja Tõnismäe tn. nurgal, viinapoe Regalia alla (nime ei olegi vist sel poel)
 
muti 10. mai 2005, kl 15.58
Jah, Catalogue mine sinna, seal enamasti on gi hästi suured ja hästi väikesed riided (nu need, mida kataloogi teel ära ei tellita)
 
pekk 10. mai 2005, kl 16.20
Catalog, Humana, Seppälä on põhilised kohad kust mina saan... ja tellin Halensist ka vahest, kui allahindlused.
 
suur 11. mai 2005, kl 08.43
Suur-suur-suur aitäh Teile :) Prindin selle nimekirja välja ja palgapäeval lähen šoppama :)
 
kah suur 11. mai 2005, kl 09.59
Müürivahe tänaval on kauplus ARMANDA, mina olen viimasel ajal sealt riided selga saanud. Hinnad kallimapoolsed.
 
jes! jes! jes! 11. mai 2005, kl 10.18
eile ostsin 54 pikale kasvule mõnusad M/N spordipüksid (rattasõisuks) Tartust T marketist, hind alla 50kr.
 
Tamara 27. mai 2019, kl 14.19
Mul on pakkuda kaks pikka pidulikku kleiti, üks on tumesinine ees osas lillekaunistused samast riidest, õlapaeltega ja tagant kuni pihani kummid. väga hästi istuv.
Teine on punane pikendatud õlavööga mis on kaunistatud kivide ja pärlitga. Mõlemad kleidid on õhulised ja kerged. Sobib 160-ne pikkusele.
Veel on pakkuda õhuke kevad- sügisene poolmantel mis on täiesti uus.54-56 numbrile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!