Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
muruniitmise teema vol2
 
kristel 20. juuli 2007, kl 08.43
no kohe pean uue teema püstitama! lugesin koduaia foorumit ja üks hullike protestib muruniitmise vastu, et tuleks ära keelata reedest-pühapäevani! appi, anna abi! jälle üks algav skisofreeniajuhtum!
 
kristel 20. juuli 2007, kl 08.44
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=64&i=96&t=96
aktiivseks ei saa!
 
aga palun 20. juuli 2007, kl 09.35

<woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=64&i=96&t=96>
 
nips 20. juuli 2007, kl 09.45
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=64&i=96&t=96
 
Styg 20. juuli 2007, kl 10.16
mind hullult häirib, kui naabrimees tahab tööle minna hommikul kell seitse ja selleks oma auto käivitab. minu meelest võiks autoga sõitmise keelustada nädalavahetuseti ja väljaspool tööaega, inimesed sõitku bussiga näiteks. või käigu jala.

ja siis mind hullult häirib, kui teise naabri koer haugub postiljoni peale. postiljonide käimine peaks ka keelustatav olema, lugege netist lehti.

ja siis mind kõige hullemini häirivad delfi idikad, kes kuulavad terve naabruskonna iga kõpsu ja siis kaagutavad.

(tõlkeinfona olgu öeldud, et kaks esimest lõiku palun lugeda läbi sarkasmiprisma.)
 
kati 20. juuli 2007, kl 10.26
Tegelikult mõistan seda muret. Mitmes välisriigis nii ongi. Nädalavahetus on puhkamiseks, niidetud saab ka tööpäeviti.
Mul naabrimees ajas eelmine laupäev kell kaheksa niiduki välja ja hakkas pihta.
 
Styg 20. juuli 2007, kl 10.50
äkki see mure on neil, kes elavad üksteise otsa ehitatud pappkuudikutes? sest ausalt, elan ka eramajas (normaalses, eelmise sajandi alguses ehitatud) ja mitte keset metsa, vaid linnas. mind pole ilmaski häirinud mitte üks muruniiduk, isegi mitte mu oma akna all. trimmer on teine asi, aga see kostab tuppa vaid siis, kui aken lahti on ja trimmerdaja suht akna all.

nii et ma tõesti ei mõista muret.
 
koljat 20. juuli 2007, kl 11.16
mina kah ei mõista!! tööpäevadel ma käin tööl.kui tööpäev lõpeb kell 7. koju jõuan peale 8, siis kodused toimetused. kell 10 õhtul jõuaksin ehk niiduki juurde. aga siis need tolvanid jälle kaagutavad, et miks magada ei lasta! sama on puude saagimisega! meil siin naabruses poisid putitavad pidevalt võrre! ajab küll vahel harja punaseks, aga las parem nokitsevad töö kallal, kui et laaberdavad pudelitega ringi!
 
pisi 20. juuli 2007, kl 14.18
kah ei mõista. olen päris palju kodus (teen kodus tööd) aga kellgi muruniitmine mind küll ei häiri. heal juhul panen selle muruniitja poolsed aknad kinni selleks ajaks lihtsalt.
 
huh 20. juuli 2007, kl 18.48
Kui ikka naabrimees pühapäeva hommikul kell 7 otsustab muru niita ja minu magamistoa aken on just sealpool küljes, siis ajab närvi küll!!
Ebanormaalsed on need inimesed, kes arvavad et sellisel ajal kõlbab lärmi teha! Ise vinguvad kui kell 9 õhtul meie aias paar kõvemat naerupahvakut kuulda on.
Ära ma ei keelaks nädalavahetustel, aga paneks ajapiirangud - enne 10.00 ei tohi!
 
Fänn 20. juuli 2007, kl 22.41
Ärge üldse elage, sest oma elutegevusega ei lase te teistel elada.
 
jah 21. juuli 2007, kl 12.50
mis ronite siis panga raha eest pappkuuridesse üksteise otsa elama.
mul lähim naaber poole km kaugusel ja kamakaks millega ja misajal ta seal tegeleb.
 
xxx 21. juuli 2007, kl 14.16
meil ridamaja ja murulapid väiksed nagu taskurätid, kõik teised lasevad sellise käsitsi lükatavaga, aga üks tola ostis endale mingi ülivõimsa mootoriga muruniiduki ja alati niidab muru laupäeva v.pühapäeva varahommikul ja naabrid on kõik maruvihased, aga no mis sa ikka teed. mehel lihtsalt on suur tehnikahuvi ja suurusehullustus ja tegelikult on ju päris hea rõdult vaadata ja irvitada kuidas ta oma imepisikesel murulapil selle suure jurakaga ukerdab ;)

olen vahel kodus ka nädala sees ja kuulen kui maja ees olevat suurt muruplatsi niidetakse suure murutraktoriga (samuti alustavad hommikul vara). olgugi, et minu magamistoa aknad on just selle suure muruplatsi poole ei häiri see pooltki nii palju ja tundub, et traktor teeb palju vaiksemat häält kui naabri muruniiduk.
 
murueide tütar 21. juuli 2007, kl 19.09
Üllatus-üllatus, aga kõik lähestikku asuvad majad EI OLE pappkuurid. Isegi vanad majad Nõmmel asuvad teinekord päris lähestikku. Kommenteerija "jah" võib metsas edasi elada ja arvata, et teised kes lähestikku elavad on pangalaenude käes vaevlevad pappmaja-elanikud. Kitsas silmaring sul!

Naabritega tuleb arvestada mitte ainult muru niitmisel vaid ükskõik millise lärmi tekitava või naabrite elukeskkonda mingil viisil kahjustava tegevuse korral. Igal inimesel peaks endal nii palju mõistust peas olema, et südaöösel ei korralda aias lärmakat rokipidu ja hommikul kell 7.00 ei niida muru.
Seni kuni esineb inimesi, kellel nii palju mõistust ei ole tuleb kehtestada reeglid mille rikkumisele võib järgneda karistus.
 
Prukk Lõugan 23. juuli 2007, kl 09.50
Vaevalt, et keegi ikka kell 7.00 muru niitma hakkab - siis ju kaste alles maas. Ja kui hakkabki, siis pole midagi parata - öörahu kestab 23.00-st 07.00-ni. Ise olen ka pigem varase ärkamisega - mida varem toimetama saab hakata, seda pikem ju päev on. Ja seda rohkem saab muru niita!
 
Näri Muru 18. mai 2019, kl 11.47
Meil ka Asulas nõuavad eraisikutelt et üle 15 sendi ei tohi olla aga enda valla karjamaadel on vähemalt 25+5. Kui nad veel kaua jokutavad saab 52+5. Raidriga tee midagi tuleb harvester tuua või avandile giljontiin külge panna et neid kõrsi langetada. Viieteistkümmnega on jah kuni heedri tugirattani aga üle 25 on juba raideri roolirattani. Ja siis võimegi nallas viisi veeretada et malts mühiseb ja murumassin seisma jääb Aga Muru enam ei näri Muru läks mulla alla
 
Muru marus 31. mai 2019, kl 18.10
No tehti siis see karvane niit kui katkutud kana ää aga väiksel Junsul parem kui muru mune silitab.
A kuule sa ise tihti maltsa matertad ja kõrt langetad. Kui kaks korda aastas ehk suve jooksul siis piisab kui kasutatud bellarussi kummid su jäätmekast toodud murumassina alla panna. Aga kui kord kahe aasta jooksul siis tuleb ida virust belassi ketsid tuua siis saab rooli ja rohutüügaste kõrguse samaks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!