Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
tampoon jäi vist sisse, mida teha?
 
neiu 26. september 2005, kl 18.22
Jah, just vist. Ma ei ole kindel, ei mäleta, et oleks välja võtnud. Koolis küll vahepeal käisin wc.-s ja vb see oli täis ja kuna ta on nendest tampoonidest kõige minim, siis ehk kukkus välja? Käisin nüüd vannis ja proovisin kätte saada, kui ei tundnud. Ennem pole nii olnud. Mis teha? Ootan homseni ja lähen arsti juurde?Praegu on kell liiga palju, ei jõuaks lihtsalt enam arsti juurde.
Aga , kui on sisse jäänud, kas ma peaks seda siis tundma?
Ja , kas kellegil on nii juhtunud ja kas on kohe arsti juurde läinud või ise kätte saanud?
 
aah 26. september 2005, kl 18.33
ära väga muretse aga kindluse mõttes mine arsti juurde...sõbrannadel mul juhtunud isegi et 24h sisse unustatud....
 
godzilla 26. september 2005, kl 18.35
Ei usu, et ta sul sees on, ikka tunneksid ju katsudes. Proovi ükskord veel rahulikult, kas tunned näpuga. Kui ei, ju teda siis seal pole!
 
Koiott 26. september 2005, kl 18.37
Fantoomtampoon!
 
imestan 26. september 2005, kl 18.44
tampoonil ju nöör küljes!!
 
OB 26. september 2005, kl 18.56
Ma ka ei usu, et seda. St kui pole, siis pole.
 
oh hädasi 26. september 2005, kl 19.06
No rahulikult katsu, ei saa ju nii olla, et sa ei tunne
 
irrw 26. september 2005, kl 19.06
kuhu see nöör siis jäi? sul peab ikka megasügav tupp olema, kui nööri ka ei paista..
 
mimm 26. september 2005, kl 20.03
Irvitajad võiksid end veidi harida.
Tampoon võib jah sügavamale liikuda, kätte peaksid saama, kui asetad ühe jala kõrgemale. Oluline on, et lihased oleksid lõdvestunud, pinges tupp lükkab teda veel ülesse. Ja otsida tuleb hästi rahulikult, sest mõnikord võib juhtuda, et ka nöör end sinna ära peitnud. Igaksjuhuks võid alati pöörduda ka naistekliiniku valvetuppa (Tallinnas. Tartus), kes kohe välja selgitavad, kas on alles või ei. Nad seal varemgi tampoone ja kondoome eemaldanud.
 
siis saad aru 26. september 2005, kl 20.14
pakun, et kui see su sisse on jäänud, hakkab sul seal haisema.
 
neiu 26. september 2005, kl 20.19
Proovinud olen, aga ei tunne isegi mitte nööri. Kas on võimalik, et see siiski lipsas välja? Ei tunne krampe alakõhus ega midagi, mis mul tavaliselt on siis, kui tampoon on kauemaks mõned teatud olukorras jäänud, kus ei ole olnud võimalust seda eemaldada/vahetada. Pole julgust minna ka kliinikusse, oleks esimene kord. Olen noor.
 
soovitaja 26. september 2005, kl 20.32
no ega sul tupp nagu ämber pole, et tampoon kadunud. otsi rahulikult uuesti tupp läbi. kui ta on seal, siis ta on. ja kui ei ole, ongi lihtsalt välja tulnud.
 
. 26. september 2005, kl 20.35
Ma arvan, et võtsid selle ikkagi välja, muidu peaks ikka tunda olema.
Mina unustasin kunagi nööri välja tõmmata ja sain pintsettidega tampooni kätte.
 
nohh.. 26. september 2005, kl 21.16
aga järsku hoopis unustasid sisse panna hommikul? endal ka vahel nii, et tahan midagi teha, siis unustan ära.. pärast päev läbi mõtlen, et tegin ära ja lõpuks selgub ikkagi, et unus..
 
tore toreM 26. september 2005, kl 21.28
Mul juhtus kunagi et seksiga läks nii kiireks et tampoon jäi sisse, st lükati sisse. Kui meelde tuli siis oli juba hilja. Haisema ei hakanud, ja mingiaeg kukkus wc pissides ise välja. votnii.
 
sassu 26. september 2005, kl 22.55
heh äkki on kurgus. ma ise küll aru ei saa-kas siis sellel tampoonil nööri ei ole? teinekord seo nööd trussiku külge, sisi ei jookse üles :P
 
imestus suur 26. september 2005, kl 23.11
appi kui õelad te olete. Tegelikult on ju neiu mure põhjendatud ja arusaadav.
 
g 26. september 2005, kl 23.14
põletik võib tulla, sellepärast peab hoolikas olema nende vidinatega
 
murueit 26. september 2005, kl 23.27
ära võta tõsiselt neid soovitusi, mis lihtsalt oodata soovitavad. Veremürgitus on kerge tekkima. Sõltub organismist muidugi, aga veri, mis kehast eraldunud, roiskub kiiresti. See, et ta Sul "sees" on, ei tähenda, et ta ei roisku. Vereringest on ta väljas. Kui vereeritus on olematu või määrib kuigi peaks olema ikka ohtramalt, on tampoon sees. Sa oled noor ja sünnitamata, ilmselt tunneksid, kui tampoon sees oleks.

Vahel arstid soovitavad kahtluse korral kükitada ja siis kergelt "punnitada" nagu oleks kõht kinni: see pingestab-lõdvestab lihaseid just nii, et see, mis sees peaks välja tulema.

Homse päeva jooksul kappa arstile. Usu, arst ei naera su üle. Kui muigabki, siis kannata ära. Tema ei ole normaalne, mitte sina. Sina saad aga rahu ja säästad närve ning tervist. Aastate pärast meenutad ja olenemata sellest, kas ajab see sind muigama või tekitab ebamugavust, oled ikkagi kogemuse võrra rikkam ja saad juba teistelegi nõututele kogemusi jagada...
 
:( 27. september 2005, kl 07.37
Kas seda niidijuppi ei paista kuskilt vä? Kuidas sa nii said et niiti välja ei jätnud??? Ah?


Ise arvan, et kui ikka niiti ei ole, siis võtsid välja tampa.

(mäluaugus olid vä)
 
in 27. september 2005, kl 08.19
miks te üldse kasutate siis tampoone? ja kui kellegil see ära kaob, siis ta pole kindlasti enam neiu vaid naine, olgu koolilaps või mitte.
 
mari 27. september 2005, kl 08.55
minul juhtus selline õnnetus, et 3 nädalat (!!!!) oli tampoon sees, jah just nii...ja ei tundnud ega osanud kahtlustadagi, alles siis sain aru, kui kõhuvalud ja pruunikas voolus hakkas:((
 
mannu 27. september 2005, kl 09.11
js mul juhtus samuti nagu maril
 
mari 27. september 2005, kl 09.20
nüüd läheb küll juba teemast mööda, aga küll mul on hea meel et ma ainuke loll pole:) arvasin ka et selline asi on täiesti võimatu ja noorte tüdrukute hirmutamiseks mõeldud, aga näed ei võib juhtuda, et ei tunne ja isegi ei oska kahtlustada. kui kohe avastad/kahtlustad ja arstile lähed, ei juhtu midagi, minu (ja mannu) juhtumil oleks võinud väga tõsised tagajärjed olla
 
neiu 27. september 2005, kl 09.47
Heheee!!!
Tegelt tegin teile tünga, pole mingit tampooni. Nii loll ikka annab olla, et tampoon sisse jätta. Arvasingi, et mingi kanakari siin kohe kaagutama hakkab ja arsti juurde sunnib.
 
neiu 27. september 2005, kl 10.39
Ma ei tea, kas see on solvang, kuid mu poissõber ütles mulle küll, et mul on tupp nagu ämber, ma võtsin seda naljana...kas see on hoopis solvang?.... tampooni pole ma siiani üles leidnud...
 
k 27. september 2005, kl 10.45
seda ma arvasin, et liba...sest nöör lihtsalt ei saa tuppe ära kaduda....
 
mari 27. september 2005, kl 10.49
liba või mitte, AGA sai küll ära kaduda. kuidas, sellest ei saa ise ka aru, aga näed kadus
 
Di 27. september 2005, kl 12.34
sa oled haige, arsti on sulle igatahes vaja ja kui sa eit oled oled sa ikka värd küll, saan ehk mõne lolli kuti naljast aru aga t eit hakkab sellist iba ajama ja sellise jutu välja mõtleb on ikka ....
 
neiu 27. september 2005, kl 13.08
No mina ei tea... arvasin,et teen siin natukene nalja... Ei oleks osanud arvata, et rafas kohe nii sabinasse läheb...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!