Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
mida teha kui pole kuskil elada?
 
muumia 15. juuni 2020, kl 00.46
Et siis kuidas ellu jääda kui pole kodu? Tänavale ei kipu nagu paljudele meeldib.

Ei teeni nii palju ,et üürida ja kaotan kohe töö.

Hurjutajatel palun vaikida.
Targutajatel ka...jääme inimlikuks
 
viimasele 15. juuni 2020, kl 19.22
tuleb leida elukaaslane elamispinnaga või töökoht ametipinnaga...kolmas võimalus on Puu 1-Oks 2
 
Tee nii 15. juuni 2020, kl 19.43
Enesetapp on kõige etem.
 
lahendusekeskne 16. juuni 2020, kl 10.37
Otsid töökoha põllumajanduses, kus antakse ka elukoht (lüpsjad jms).
Üürid korteri mitme inimese peale.
Kolid maale, kus üürid on odavad.
Taotled omavalitsuselt sotsiaalkorterit ja seni elad kodutute varjupaigas.
 
aga 18. juuni 2020, kl 18.14
kus praegu elad
 
Masja 22. juuni 2020, kl 00.31
Tee nii
15. juuni 2020, kl 19.43
Olgu Jumal sulle armumine su julmuses!!
 
Näiteks 22. juuni 2020, kl 16.40
Mina parasiteerin oma lapse isa elamises ja no ega ta mul siin eriti kaua enam olla lase. Pean varvast laskma aga ei tea kas ta tahab , et lapsega või ilma. Ta krt ei räägi ju !! Mina olen niigi imelik ja kõigest muhvigi aru ei saa.
 
algatajale 24. juuni 2020, kl 06.23
kui maale tööle minna ei taha, saamaks elamispinda, siis kobi soome koristajaks tööle, paari aastaga jõuad kenasti palga kõrvalt koguda endale väikese elamispinna osturaha. keegi ei keela
 
Eiii 24. juuni 2020, kl 18.52
Ma ei oska koristada, sest mul on hooldajat vaja.
 
viimasele 27. juuni 2020, kl 09.56
aga mida sa siis üldse teha oskad, tahad? Oskad ainult pinu taga tittesid treida, Delfit lagastada oma lõputu kiunumisega? Hakka lõpuks tööle ja lõpeta see vingumine ära...
 
Ähh 27. juuni 2020, kl 11.35
Mina ei trei tittesid ja ma ei taha neid ja tööd ma teha enam ei võigi ja saan kõige sügavama puude üldse. Sina mind ei tule kamandama ja õiendama. Tööle???? S...tta tegema või. Imelik oled. Ma ei taha sinusugustega mingeid asju ajada.
 
Tööle???? 27. juuni 2020, kl 11.37
Lubage naerda. Ma lahkun siit elamisest ja viskan krdi nõmeda uksevõtme ära põõsasse, et mul ei tekiks soovi siia tagasi ronida.
 
oehh 27. juuni 2020, kl 19.19
sarijauraja on pisut taktikat muutnud, et kõik kohe esimeses postituses teda ära ei tunneks, aga paar hvastust edasi tuleb kohe jälle vana pläma tagasi
 
Ojaa 28. juuni 2020, kl 12.11
Lähengi ja jätan maha endast korraliku mälestuse. Ja ma ei näe viirastusi ega vaime vaid ma olen juba raevus. Loodab, et ma vist ei lähe kuhugi. Lähen , sest mul pole vaja seda krdu perekonda ja laps jääb tema isale kättemaksuks nagu punapeakihar lastekaitsemutt ütles. Diagnoose paneb muidugi arst ja mitte lähedased ja ma ei kuule siin mingeid krdi hääli ja ei näe kedagi.See mees aga , kellega ma hulleris kohtasin on mulle piisavalt närvidele käinud oma riigiameti jumaldamisega. Lõpetan suhted kõigiga ja see mees võtku oma s..tane vara. Ma ei tahagi temalt midagi.
 
???@ 28. juuni 2020, kl 15.16
ja mida imet sa siin Delfis aina laamendad? klaari ise omad jamad ja kui tööd teha ei viitsi, koli hullarisse, ehk saame siis natuke rahu, sinu mõtetust lobast...
 
Ei 28. juuni 2020, kl 18.00
Hullarisse ainult siis, kui eluks ajaks ja töö vastu pole mul midagi. Ma maksan enne lähedastele veidi kätte ja töötan kodus lammutajana.Mul on eestkostjat vaja, mitte mingit tööd.
 
Oot 28. juuni 2020, kl 18.04
Mis jama mul klaarida on?????
 
Hulleris 28. juuni 2020, kl 18.05
Seal klaaritakse jamasid vääääää??????
 
mhhh 28. juuni 2020, kl 20.25
Oot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis jama mul klaarida on?????

kust meie teame, mis jamasid.... mida asja sa siin inised vahetpidamata. mine ja laamenda terviseks, kelle asi see on. Parem ongi, kui tänavale või kuuse alla kolid, seal vähemalt pole su võimalust enam foorumis jaurata. Imbetsill
 
Ei 28. juuni 2020, kl 21.52
Tänavale mul asja pole. Ja mujal ma ei laamenda. Olen korralik. Kuuse alla ma ei pea küll minema. Ma nii vaene ka pole.
 
mhh-le 29. juuni 2020, kl 07.00
ära nii kergekäeliselt , taolisi diagnoose jaga, võib omale, kergesti tagasi tulla...aga siin tundub siiski tegu olevalt väga TARGA ja ARUKA isendiga , kes lihtsalt lõbustab ise-ennast Naisteka lugejate aevelt
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!