Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ikka ei köeta veel!
 
külmmm 04. oktoober 2003, kl 16.35
ma elan mingite rahahoidjate penskaritega ühes majas, kes vist talve läbi gaasipliidigiga pigem kütaks korterit kui keskkütte sisse laseks lülitada. siin ma nüüd siis istun täiesti kütmata toas. väike elektripuhur mul on aga seda ei saa ju ka 24 h sees hoida :((((((
on neid veel kellel kütet pole sisse lülitatud ?
 
kostik 04. oktoober 2003, kl 16.39
Ma küll lülitasin just kamina sisse....penskari-konte hea soojendada kamina ees karunahal külitades....muig
 
vot 04. oktoober 2003, kl 16.59
aga sa tee süüa, siis läheb elamine soojemaks. meil küll vähemalt.

hea, et endal radikad juba vähemalt leiged on. nüüd saab aeg- ajalt akent kah lahti hoida, et õhku ka tuppa tuleks.
 
. 04. oktoober 2003, kl 17.46
meil hakati neljapäeval kütma. vastik, nii palav on, kogu aeg peavad aknad pärani olema. aga ju siis mõni külmetab.
 
piiga 04. oktoober 2003, kl 17.51
mul on ka külm. isegi kiisudel on külm, poevad öösel kaissu
 
dominus 04. oktoober 2003, kl 19.23
meil hakati septembri alguses kütma, loomulikult keerasime kütte maha. nüüd köetakse ka hullu moodi, aga ikka on maha keeratud. võiskid natuke vähem kütta!
 
mhmh 04. oktoober 2003, kl 19.51
Meie ühistu noored vihased mehed lasid sooja majja laupäeval. Meil teevad nii kui külmem siis lasevad rohkem soojaks ja kui soe ilm ,siis võtavad vähemaks.No nii toredad ühistu mehed meil ja katuse lasid teha korda ja uksed on topelt rautatud(välisuksed).Mingi torutöö jälle käsil ja ...
 
n ..ehk nüüd siis n31 04. oktoober 2003, kl 20.39

Ma ei tea,mul ka veel ei köeta,kuigi koridoris oli silt väljas,et alustavad 2-l oktoobril,no kergelt leiged on radikad.Jumal tänatud,et ei küta,mul praegultki kogu aeg peaaegu aken lahti,mis veel siis tegema hakkan?
 
eksu 04. oktoober 2003, kl 23.15
Eksul ka veel ei köeta. Prrr...
 
mari 05. oktoober 2003, kl 11.58
meil ka ühistu eesotsas noored vihased mehed, kes tahavad vist nii kaua maja kütmata hoida, kuni viimane penskar on sussid püsti visanud.
Ma oleks väga imestunud, kui meil lähema kahe nädala jooksul kütma hakataks. Pole ju lundki veel maas!!
 
muff 05. oktoober 2003, kl 12.13
meil ka ei köeta:(
nii külm on öösel
 
:) 05. oktoober 2003, kl 13.54
meil ka ei köeta ja meil ka kombeks alustada alles siis kui temp. nullis, jube lugu igatahes, peab vist enne lärmama minema
 
Milla 05. oktoober 2003, kl 19.14
ööpäeva keskmine temperatuur on juba 10 kraadi ja meie majas ka veel ei köeta, nii me haigeks jäämegi.
 
Brita 05. oktoober 2003, kl 19.14
meil ka hirmus külm...kiisu ka soovib aina soojust ronib sülle ja arvuti monitori peale magama....meie majas hoitakse ka kokku...ja ei tea millal alustatakse...
 
hardy 05. oktoober 2003, kl 22.52
avastasin just 6udusega et hakati kytma, aga meil pole veel yldse kylm olla ja ei taha seda suurt kyttearvet kuni maikuuni plekkida...ostaks parem lapsele mänguasju selle 500-600 eegu eest
 
L. 06. oktoober 2003, kl 10.09
Meil ka ei köeta. Vanaema helistas esimehele ja see vastas, et enne ei hakka kütma, kui otsmiste korterite elanikud kaebama hakkavad. Nüüd on toas 18 kraadi sooja ja isegi koeral on külm, otsib soojemat kohta.
 
nööp 06. oktoober 2003, kl 11.05
ma vist elan teemapüstitajaga ühes majas. meie majas on täpselt sama lugu, et korteris on vaevalt 18 kraadi aga kütma ei hakata, sest penskarid ütlevad et riideid pole vä? pane selga kui külm on! ja gaasipliidiga saab ka kütta!
no tere hommikust...ela siis selles gaasiahju lõhnalises korteris. täna lubati küte sisse panna, kuigi enamus (mille moodustavad venekeelsed kurjad mutid) on vastu. eks näeb mis saab ;)
 
??? 06. oktoober 2003, kl 11.27
18 kraadi on ju täiesti norm temp?
 
tp21 06. oktoober 2003, kl 11.45
meil hakati eile kütma! aga eelmises korteris oli küll nii, et mäletan kuidas yhel väga väga kylmal hommikul (kasukaga) kööki läksin kohvi tegema ja leidsin oma korterinaabri krussis köögipõrandalt nutmast... nii jube kylm oli. toas mõõtsime 15 kraadi. ja tal oli peale selle veel hull pohmell kaa.

pensionäriprouad peavad oma rasvakihi all täita vapralt jõuludeni vastu!
 
L. 06. oktoober 2003, kl 11.52
18 on jah norm , aga sellega on külm. Meil on tavaliselt soojaga ikka 21-23 ja see on paras. Miks ma peaks toas paksus riides käima? Vanaema oma haiguse tõttu on üldse hädas riietumisega ja ei saa ka palju selga toppida. Maal kusjuures 22 kraadiga teeme ahju tule alla.
 
gribu 06. oktoober 2003, kl 11.59
meil ka ei köeta ikka veel...niiiii külm koguaeg
 
jumps 06. oktoober 2003, kl 12.04
meil hakati õnneks reedel kütma. nüüd on jube palav (vist sellepärast, et esimees on igavene külmavares).
 
:) 06. oktoober 2003, kl 13.36
oleks vaid meie esimees ka külmavares
 
plika 06. oktoober 2003, kl 14.50
Ka mina külmetan 18 kraadiga aga hetkel soovin, et oleks sedagi. Nüüd nädalavahetusel oli soojem, kui eile koju tulin oli 17 kraadi. Aga eelmine nädal oli ikka 15.
 
pii 06. oktoober 2003, kl 15.33
Mind teeb ka tigedaks, et peab ühistu esimeest hurjutama, enne kui küte sisse lülitatakse. Meil otsakorter, välisseinad õhkavad külma ja niiskust ja igal sügisel tahavad pensakad, et küte ikka hiljem sisse pannakse. Ma ei jaksa enam tööd teha ja lapsed ka tatised.
 
KaLe 06. oktoober 2003, kl 15.42
Meil hakati 1. oktoobri öösel (?) kütma sel aastal.

Aga eelmisel aastal ma uurisin seda asja. Meie maja kuulub kinnisvara haldusfirma alla ja kütma hakatakse siis, kui ükskõik mis majaelanik sellele firmale ütleb. Ma niisama uurisin, et millal hakatakse ja siis küsiti: 'oh, külm on? kohe tuleme!'. Tulidki ja algaski kütteperiood.
 
L. 06. oktoober 2003, kl 15.55
Meil ka kuulub firma haldusfirma alla, aga sealt kästigi esimehele helistada, et esimees annab korralduse.
 
KaLe 06. oktoober 2003, kl 15.58
Oo, a meie maja esimees ise ei elagi meie majas (üürib välja oma korterit) nii et tema helistamist ootama jäädes meil ei algakski kütteperiood. Bremi alla muidu kuulume.
 
L. 06. oktoober 2003, kl 16.37
Vanandust, viga tuli sisse, ikka maja kuulub haldusfirma alla. esialgu veel kuulume Kodu Halduse alla.
 
jep 06. oktoober 2003, kl 17.10
see pole vaid penskarite värk. mul rikkurite maja, kah ei kõeta. rikkurid on veel need kõikse ihnsamad...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!