Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Loomapiinaja on hullem kui pedofiil!
 
no mida?!! 05. november 2006, kl 12.13
Vahel lausa võtab sõnatuks...
Loen kuidas lapsed feministi nurgakeses arutlevad, et loomapiinaja on hullem kui pedofiil.
Üks värvikamaid näiteid vestlusest: Pedofiil ei vägista vaid kui seksib alaealisega siis ikka vastaspoole nõusolekul...

Nutt on kurgus...Millised nende laste vanemad on? Kuidas üldse sellistele mõtetele tullaks?
Ma saan aru küll,et praegu on koolivaheaeg ja tihemini näeb siin selliseid arutelusid...aga vastuvõtmatu on see ikka.
Midagi väga olulist on nende laste vanemad tegemata jätnud...
 
Keda 05. november 2006, kl 12.20
Selles mõttes ainult väide "loomapiinaja on hullem kui pedofiil" on ju tegelikult isegi tõene.
Pedofiil vägistab, aga reeglina jätab ohvri ellu ega tekita sandistust. Loomapiinajad aga sandistavad looma kuni surmani.
 
Lost 05. november 2006, kl 12.25
"Pedofiil ei vägista vaid kui seksib alaealisega siis ikka vastaspoole nõusolekul."

Aga paljudel juhtudel see ju ongi nii. Vaata rate. 14-15-aastastel on väljavalituks mingid 30-aastased mehed. Pildidelt võib näha kuidas suudlevad ja kui "suur armastus" peal on. Kõik see on tüdruku enda vabalt tahtel, aga siiski klassifitseerub pedofiilia alla.
 
keila 05. november 2006, kl 12.28
kas need keilas vägistatud tüdrukud seksisid ka vabatahtlikult? ometi on nad pedofiilide ohvrid.
no ma ei tea.. kui mu kass maha löödaks, oleks ma kurb ja endast väljas, aga kui mu laps vägistataks.. ma läheks vist hulluks :S
need loomaarmastajad on ikka üks segane kaader.
 
dr 05. november 2006, kl 12.32
kuidas siis pedofiil sandistust ei tekita?? kas see pole sandistamine, kui väärkoheldud lapsest saab täiskasvanu eas järjekordne pedofiil või mis iganes elusa sandistaja??? arvad, et selline kogemus ei mõjuta inimlast mitte mingil moel???? kui sina midagi sellist kogeks, siis sul oleks suva? ununeks see sul kähku? ja kui sinu 14a laps satub sellise värdja kätte, siis mõtled ka, et okei, laps ise teab, mis teeb, ise ta tahtis seda?
 
Q 05. november 2006, kl 12.36
mis mõtet on üldse sellisel teemal vaielda???
MÕLEMAD ON KOHUTAVAD.

Fakt on aga see, et vanemad võiksid oma lapsi rohkem suunata...rohkem ei ütle midagi.
 
irw 05. november 2006, kl 12.40
lapsed lasteks, aga -no mida?!- on lihtsalt nõdrameelne. see on ikka hulga kurvem asi..
 
... 05. november 2006, kl 12.45
ma ka ei saa aru sellest teemapüstitusest. mõlemad on jubedad, aga teemaalgataja on suhtumisega, et loomapiinamine on naljaasi, miks seda nii tõsiselt võetakse.
 
no halloo 05. november 2006, kl 12.58
kus teemaalgataja väidab, et loomapiinamine on naljaasi?
minge lugege, mis need loomaarmastajad seal teemas räägivad. mul läks süda pahaks igatahes. nende meelest on laste vägistamine naljaasi. tule taevas appi tõepoolest :S
ma olen suht veendunud, et need loomaarmastajad seal teemas on ise mingid perverdid.
 
aitab mölast! 05. november 2006, kl 13.00
12.58
pista näpp perssse ja ole vait
 
Mumps 05. november 2006, kl 13.02
Mina leian ka, et loomapiinajad on hullemad kui pedofiilid. Ma ei hakka põhjendama isegi miks ma nii arvan, kuid see on tõesti nii.
 
? 05. november 2006, kl 13.04
Mumps
kellele su arvamus korda peaks minema? samasugusele hälvikule kui sa ise?
keda kotib, et sulle meeldib vedel @!#$ rohkem kui kõva?
 
? 05. november 2006, kl 13.05
vedel sittt
 
L 05. november 2006, kl 13.06
Aga kui oleks vastupidine variant - loomavägistajad ja lastepiinajad. Siis ei tekiks küll kellelgi küsimust, et lastePIINAJAD on ikka hullemad kui loomaVÄGISTAJAD.
Silmakirjalikud olete!
 
no halloo 05. november 2006, kl 13.14
näide:

Autor: k.
Aeg: 11-04-06 21:34

Mul on alati loomadest rohkem kahju olnud kui inimestest. Inimene on juba selline jube elukas, et soob loomi ja piinab neid... Kas te ka teate, et looduse poolt peaksime olema taimetoitlased, kuna lihasoojatel isenditel on kihvad. See juba naitab, kui retsid me oleme... ja miks siis peaks rohkem kahju olema inimestest, kes ise omasuguse ohvriks langevad?


inimene, kes nimetab ennast k., väidab, et inimesi või piinata ja vägistada, aga loomi mitte. rõve ja julm inimene. võiks öelda lausa pervert. samas tundub, et tegemist on idioodiga, kuna ta pole kuulnud, et inimestel on silmahambad ja ei tea nende funktsiooni. samas teab ta inimesel olevat rohusööja looma seedeelundkond. k. on ilmselt lehm.
 
a 05. november 2006, kl 13.17
no halloo, ona mujal
kao maajasse vms
 
irwik 05. november 2006, kl 13.21
kes on see pedofiilist pervert, kes siin sõimleb? ära muretse, sinusugustele ravi pole. kuul pähe ja asi valmis.
 
teema algataja 05. november 2006, kl 13.22
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=15&i=635309&t=635309
link siia.

ma arvan,et siinsed vastajad olid enamuses siiski lapsed.
palju neid täiskasvanuid ikka praegu tööl on või kes vabas ajast siin istuvad.

mina ei püstitanud teemat kumb on hullem. seda tegi keegi tütarlaps feministi nurgakeses.
mina püstitasin teema miks lapsed sellised on ja mis tegemata on jäänud, et nad sellist juttu räägivad.

pedofiilja juhtumitest on ikka väga tugevas ülekaalus juhused kus lapsi on vägistatud.
sellised juhused kus 13aastane neiu täislasvanud mehega vabatahtlikult seksib ei jõugi avalikkuse ette sest selleks pole põhjust. inimesed ise teavad mis teevad. siin pole tegu ka pedofiiljaga. tüdrukud saavad üha varemalt suguküpseeks ja ka vaimseltküpseks.
tavaliselt sellised vabatahtlikud pedofiilja juhtumid tulevad kohtusse-ajakirjandusse kui selle tütarlapse armumisele on jäätud vastamatta. siis soovib neiu kätte maksta.

mina olen kokku puutunud juhtumiga kus pedofiili ohver oli natuke üle aastane laps...mis vabatahtlikusest siin saab juttu olla??!
lugenud aktuaalsetest juhtumistest olete kõik.
 
paks kass 05. november 2006, kl 13.24
<katsub oma üliteravaid kihvu> mina küll looduse poolt taimetoitlane ei ole. inimene on segatoiduline loom.

aga mis teemasse puutub, siis ühed haiged väärdunud tegelased mõlemad. vahet pole, kas teha liiga loomale või inimesele - üks jääb: liigategemine toimub ja tegija naudib seda, järelikult - väärakas.
 
no tõesti aitab mölast! 05. november 2006, kl 13.27
teema algatajale
keegi tütarlaps püstitas? sa oled selgeltnägija või, et teed läbi arvutiekraani kellegi soo ja vanuse selgeks?

mina arvan, et selle teema püstitas haige mees, kes siin varemgi pedofiiliahõnguliste teemadega on hiilanud.

sina oled lihtsalt üks tüütu klähvija ja nõdra ajuga igavuses vedeleja, et mingi haige ila pead siin levitama ja sellest pauku lahti saama.
 
irw 05. november 2006, kl 13.31
jäätud vastamatta
 
Dramm 05. november 2006, kl 13.33
Teemaalgataja,
sinu probleem on suutmatus jääda erapooletuks.



Et asi oleks õiglane, tuleb küsimus ümber sõnastada:

Kas eelistaksid seda, et sind pigem vägistab pedofiil või, et sind pigem piinab sadist?

Kui sellele küsimusele ausalt vastad, siis saadki teada kumb on hullem, kas vägistamine või piinamine.
 
njaa 05. november 2006, kl 13.35
Dramm, aga teemaalgataja ei saa end mõelda lapseks või loomaks. no lapseks saab, aga looma mõttemaailma üle võtmine on vast keerulisem. pigem tuleb seda küsimust vaadata sellest seisukohast, et kui sul on loom ja laps, mida sa siis eelistad. kas teie perekond langeb loomapiinaja või pedofiili ohvriks.
 
üks 05. november 2006, kl 13.38
mina valiksin tegelikult valiksin piinamise
vägistamine on juba pinnamine + palju rohkemat
 
Dramm 05. november 2006, kl 13.39
Ta ei peagi samastama end lapseks või loomaks. Just sellepärast ta ei suudagi jääda erapooletuks, et ta teab asjaolusid laps ja loom. Kui ta ei teaks neid. Kui tal oleks valida ainult tegude poolest, et kas hullem on piinamine või vägistamine, siis oleks vastus õige.
 
njaa 05. november 2006, kl 13.40
aga miks ta üldse peaks erapooletu olema?
 
kindel? 05. november 2006, kl 13.43
to üks

meenuvad piinamisjuhtumid koertel nagu metsa puu külge sidumine ja surema jätmine nii, et loom juba mädanes kõrvadest, aga oli ikka elus. siis haige jalaga koera nööriga auto järgi sidumine, et see autot ära ei määriks. siis pimedaks jäänuna suure maantee ääres leitud koer, kelle silmad ning keha mädanesid ja kelle keha oli vaklu täis juba.
inimeste piinamisest varvaste-sõrmede maha raiumised, hammaste välja tõmbamised, küünte küljest rebimised, jalaluude ära murdmised.
 
ftw? 05. november 2006, kl 13.44
ma tahaks teada kellel on tulnud valida nende kahe juhtumi vahel. kelle laps ja loom on olnud pantvangis mingi pedofiili/zoofiili käes ning kes on pidanud siis otsustama, kumma annab retsida?

ma arvan, et vaid sellistel õnnetutel oleks mõtet siin sellist teemat püstitada ja sel teemal möliseda.
 
teemaalgataja 05. november 2006, kl 13.45
kui minul oleks valida kas minu 3aastane laps satub pedofiili ohvriks või kas minu kass satub loomapiinaja ohvriks. ohverdaks oma kassi ja päästaks lapse!

siin ei saa mina oma moraalile toetudes kuidagi muud moodi valida!
hämmastab,et aga nii paljud vastajad(nii siinse teema kui orginaal teema all) saavad teie otsuse teha...

ja orginaal-teema kirjaviisist tundus,et teemalagataja on põhikooliõpilane ja neiu.
loomulikult võin ma eksida.
 
to: kindel? 05. november 2006, kl 13.48
meenub juhtum, kus "korralik" pereisa vägistas viimsis suvalisi ette juhtunud naisi harjavarte ja muu sellisega, sisikonna lõi ikka puruks. vägistas surnuks. ausõna, ma eelistaks paarist sõrmest ilma jäämist..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!