Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Reformierakonna reklaam koos oma pildiga - kuidas kustutada?
 
naine 05. veebruar 2012, kl 19.07
Ehk olete näinud ja mäletate neid Reformierakonna reklaamklippe kuhu sai sisestada oma pildi ja nime ning kus siis kogu jutt toimus sinu nime ja pilti reklaamides... Kuidas seda tobedust kustutada? Reklaami juurest loen, et neid reaalajas või mis seal oligi, kustutada ei saa. Olen väga vihane kuna keegi on lisanud minu pildi ja nime ning loomulikult pole ma sellega nõus!!!!
 
tammy 05. veebruar 2012, kl 19.22
no ma ei saa aru, millest sa räägid?
 
interneedus 05. veebruar 2012, kl 19.54
http://liberalism.ee/

Kampaania Tingimused

Kampaania korraldaja (Eesti Reformierakond, Tõnismägi 9, Tallinn) on loonud valimisreklaami teostamise keskkonna. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaanias osalejate poolt sisestatud nimede ja fotode eest. Pretensioonide korral pöörduda info@reform.ee

Kampaania korraldaja kogub andmebaasi kampaanias osalejate nimesid ja e-posti aadresse. Andmeid kasutatakse ainult pretensioonide lahendamisel ja Euroopa Parlamendi valimiste ja Kampaania korraldajaga seotud informatsiooni edastamiseks. Andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele.

www.valimind.eu abil tehtud reklaamklipid on leitavad otsingumootoritele. Kampaania korraldaja ei saa tagada otsingumootori poolt üles korjatud info reaalajas maha võtmist.
 
Ole rõõmus 05. veebruar 2012, kl 21.20
sest hea, et veel KE plakatisse ei sattunud
 
mis 05. veebruar 2012, kl 21.28
vahet milline erakond, üks pasa kõik.
 
naine 06. veebruar 2012, kl 10.31
Erakond erakonnaks, lihtsalt mulle ei meeldi sellised asjad,et keegi minu pildi kuhugi pannud on. Mina ise selliseid asju ju ei teeks.
 
kk 06. veebruar 2012, kl 13.10
No siis räägi selle inimesega, kes sulle selle idiootsuse tegi, ütle talle, et ei meeldi.
Meie ei saa aidata kahjuks.
Ma niimoodi päris mitu tuttavat leidnud, kellest muidu pilte pole aga siis see reklaam kusaglt välja ujunud, väga hea:)
 
Jaana 06. veebruar 2012, kl 18.42
Mul ka sama mure - guugeldades tuleb välja minu nime ja näoga klipp, mida ma ise teinud ei ole. Kirjutasin juba mitu kuud tagasi info@reform.ee, kuid mure nagu mutiauku - keegi pole vaevunud isegi meilile vastama. Ei tea, kuhu edasi pöörduda, et see jama maha saaks. Andmekaitsesse?
 
Jaanika 07. veebruar 2012, kl 13.50
Kellel selline probleem kirjutage info@reform.ee, endal sama jama oli ja võeti maha.
 
S.Uss 07. veebruar 2012, kl 16.56
Kas te räägite sellest nn. "Tegija valimisreklaam" nimelisest klipist? Need on nõmedad jah. Aru ei saa mida sellega öelda on tahetud.
 
naine 08. veebruar 2012, kl 10.00
Sellest samast jah. Ei saa sõimata inimest kes selle minu eest pani, sest ma ju ei tea kes see idioot oli.
 
S.Uss 09. veebruar 2012, kl 00.19
No aga kuidagi peab see ju olema võimalik kindlaks teha KES selle tobeduse sinu nimel netti riputas. Tobe jah. Mingi aeg tagasi otsisin kunagist trennikaaslast googeldamise teel ja esimene asi mis välja kargas oli too "reformi reklaam" a'la nagu ta oleks mingis valimiskampaanias osalenud. Nõme.
 
Jaana 15. veebruar 2012, kl 10.13
Kas keegi info@reform.ee-lt vastuse ka on saanud? Kirjutasin neile nädal tagasi, pole vastust saanud ja reklaam ka jätkuvalt üleval :(
 
Arghh! 25. juuni 2013, kl 21.54
Tõstatan taas selle teema aktiivseks! Olen korduvalt saatnud meile info@reform.ee aadressil, kuid tulutult. Kas kellelgi on reaalselt õnnestunud see klipp Internetist maha saada ilma, et peaks prokuratuurile kirjutama kuriteokaebuse?
 
heldus 25. juuni 2013, kl 23.31
ei teadnudki, et sihuke asi on toimumas.
no see on ju sulaselghe ahistamine!!
äkki tõesti küsida andmekaitsest, prokuratuurist...kust veel?
kohutav, mi toimub.
loodan, et ise kuskil enda teadmata savikat või ansipit ei reklaami:)
 
muig 26. juuni 2013, kl 09.50
irv - mingi meeleheitel kesik on aasta tulistanud meile reformile ja ei mingit tulemust? Nüüd vaja teema uuesti üles tõsta?
Normaalne inimene ei jõlgu ju kuskil erakondade lehtedel või ei jõlla, mingeid mõttetuid valimisreklaame.

Soovitaks keskerakona aukohtu poole pöörduda või euroopa kohtusse või türisalu panka.
 
Reformvoodi 27. märts 2020, kl 19.16
RE teeb valitsuse kirumise kõrval kõik selleks ,et koroonaviirus Eestis võimalikult kiiresti ja laialdaselt leviks! Sõimavad valitsust kuidas too ei ole viirusega hakkama saanud ja pingutavad pandeemia nimel!
1. Sm . Pevkur kutsub Saaremaale Bergamo võrpallimeeskonna, kes poole Saaremaad nakatab
2. Sm. Mihkelson sõidab epideemia epitsentrisse Tenerifel , teeb seal selfisid , kus joob Corona õlut ning ilmub siis loetud päevad hiljem Toompeale Riigikogusse, saadikuid nakatama
3. Kalle Palling , olles teadlik oma koroonaviirusest ronib Harku valla volikogu juhatama. (Mida kuradit teeb see imbetsill Harku valla volikogus anyhow?)
Ootame järgmiseks sm. Michali etteastet ja siis on kord kajakallase käes! Parem Eesti!
 
KAKADUU 17. veebruar 2021, kl 19.41
Suure Siimu päikesetütar Kaja Kallas ei lase taevakaarel sõudvast kaarikust lahti. Tema sõnavõtt päikesevalitsuse esimesel arglikul valitsuspäreval oli suunaud kõigile eestimaalastele. Vene riigi esindaja Eestis nagu paljud ukraina ja valgevene töölised nagu muu maailma majanduspõgenikud afriklased ja asiaadid meie toidujulgeoleku tagavad kuldripatsitega ehitud põllumajandussigikonnad ja kangelaslikud kapitalistliku lööktöö nii kõrg kui alaharidusega eesrindlased ei ole teeninud meedia kolkapatriootide viha. Meediatöölised peavad järgima Suure päikese ja juhi printsesi päikesetõusutütre teese ja visioone. Olgu võimas meie kõikjalelaiuv päikesetütre juhitud riik

Kes see istub kleidis hallis
tu jo meie kaka kallis
mis ta istub kleidis hallis
talle referendum kallis
 
2.salm 27. veebruar 2021, kl 19.27
Kes see situb kaabus hallis
tu jo meie stringer kallis
mis ta istub kaabus hallis
talle tagumik on kallis
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!