Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mis on tudish piip
 
kissell 29. märts 2008, kl 22.56
mida see ometi tähendab?
 
fatafkk 29. märts 2008, kl 23.38
Ilmselt mõni türklane, kes teab eesti keelset sõna tudima (magama), on sulle öelnud kao tudile....(piip - ilmselt mõni ropp sõna).
 
jbh 30. märts 2008, kl 00.34
IRWWW @ eelmine vastaja :D
 
ehh 30. märts 2008, kl 02.55
See on Mammutipäevade uus nimetus...Mammutipäevad olid Citymarketi kampaanianimi, Rimi aretas nüüd uue nime oma odavmüügile
 
kristiina 30. märts 2008, kl 10.58
mulle seletati see lahti(sugulane juhatuses)- tudish-autouks lüüakse kinni, piip- auto läheb lukku, tudish-suur hulk asju lähevad kassalindile mürtsuga, piip-kaup lüüakse läbi ;)
palun
 
see kampaania on.... 30. märts 2008, kl 12.31
nõme, väga nõme !
 
ap 30. märts 2008, kl 13.48
tudish??? kesse loll sellise asja peale tuli?
 
:) 30. märts 2008, kl 14.00
aga see on meeldejääv ja originaalne, näiteks juba selle logo ;)
 
kolli 30. märts 2008, kl 16.32
kui pole väljandit Suur ALLAHINDLUS on kohe nõme???
 
autor 30. märts 2008, kl 18.25
Nõmedaks teeb selle reklaami see, et valdav enamus ei saa reklaami juhtlause mõttest aru. Järeldus: RIMI poolt valitud reklaamibüroo ei olnud oma ülesannete kõrgusel.
 
Java 30. märts 2008, kl 19.14
minul tuli selle tudish- piibuga silme ette vesipiip. et siis mingi vesipiibu erivorm. ja kuna need ostjad seal ekstaatiliselt poe ukse taga käsi loopisid, siis on nad ehk seal piibus mingit kangemat kraami tõmmanud ja laksu all?
aga et autouks sulgub "tudish"- no selle peale annab ikka tulla.
 
autor 30. märts 2008, kl 19.20
Ainult vaimuhaige reklaamiagentuur tulebki selle peale, et "tudish" tähendab autoukse sulgumist ja kauba maandumist lindile. Oleks siis olnud veel pauh või kõmaki vms, aga ei. Igatahes äääääääääääärmiselt ebaõnnestunud ja jube reklaam.
 
:D 30. märts 2008, kl 22.09
See tudish, piip on tõesti eriline totrus. Ei saanud ka algul reklaamis pihta, et mis nüüd? Jagatakse ehk soodsalt või tasuta autosid :))
Nüüd saavad shoppajad kodus öelda "ma lähen tudish, piip päevadele" :D
 
;DDDDDD 30. märts 2008, kl 22.16
ma jällegi arvasin;D ,ET piipu müüakse;DDD?????
 
tean 31. märts 2008, kl 10.50
rimi kõrgem juhatus kõik ju lätis, mida sa ühelt kiluvargalt ikka tahad...:)))
 
xxx 31. märts 2008, kl 11.42
ja kui mul autot polegi, siis polegi tudish piipu? seal reklaamis mingi mees tõstab käsi taeva poole nagu tänaks Jumalat, ma siis kohe seostasin seda tudish piipu mingi uue usulahuga. veider reklaam. mõjub antina.
 
kass 31. märts 2008, kl 11.45
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=9&i=593976&t=593976 reklaamibürood siis tõesti keegi ei tea?
 
öäkä 31. märts 2008, kl 12.27
See tekitab võdinaid, n ii rõve on see logo ja reklaamlause:S
 
B 31. märts 2008, kl 13.33
Mul seostub pildikesega: mingi vana tudi, piip hambus :D
 
mumm 31. märts 2008, kl 21.19
mul täna terve päev pea valutas selle jälgi sõnakombinatsiooni pärast.
 
freixenet 01. aprill 2008, kl 00.03
tatikari käed teki peale. minge koristage parem eestimaa ära.
 
b 02. aprill 2008, kl 09.02
Haaaaaaaaaaaaaaah te ise ei tea ka kui õnge te juba olete sellega läinud, et siin sellest arutate. Kogu selle kampaania eesmärk oligi saada rahvas rääkima ja küll te siis huvi pärast ka sinna kohale ronite. See on üks kõige geniaalsemaid reklaamikapmaaniaid Eestis üle pika aja. Mis te siis tahaksite Laadapäevad vol 2 mitte Selveris või Hullud päevad Rimi - need kampaaniad ei tööta isegi nende enda kauplustes enam (ok hullud päevad ikka funkab ja jääbki seda arvatavasti tegema, sest inimesi on nii lihtne sinna kokku meelitada)? Leidsite ka asja, mida kritiseerida. Võrreldes kõikide kaubanduskettide kampaanianimedega on see raudselt kõige parem, aga õnneks ma ei käi vastavalt kampaaniatele poes, vaid siis kui miskit vaja. :)
 
b 02. aprill 2008, kl 09.04
Tahtsin veel öelda, et kas te ei ole liialt konservatiivsed, kus on teie fantaasia, mis ometi on tudish piip. Mis vahet sel on? Üks pull asi on...hihiiiiiii.
 
Uno 03. mai 2021, kl 14.19
Läti keeles tähendab, “Sa maksid liiga palju”.
 
c 04. mai 2021, kl 10.09
b Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahtsin veel öelda, et kas te ei ole liialt konser
> vatiivsed, kus on teie fantaasia, mis ometi on tud
> ish piip. Mis vahet sel on? Üks pull asi on...hihi
> iiiiii.

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!