Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Miks lastakse juustel liialt pikaks kasvada, kui tegelikult eelistakse poisipeaga soengut! ?
 
nii rõve 01. detsember 2016, kl 02.22
See on tõesti rõve vaatepilt, kui on lastud muidu kenal soengul liialt välja kasvada ja käiakse sorakil peaga! Miks siis, kui tõesti eelistakse kanda lühikeste juustega soengut, ei lasta seda õigel ajal värskedada juukruril! ? Kui aga tõesti tahetakse kasvatada juuksed pikaks hoopis, siis miks ei kammita neid normaalselt ega kinnitata vastavalt! ? Miks on vaja käia sorakil peaga, tõesti vastik on seda näha! Mida see enda väljanägemise eest mittehoolitsemine annab! ? Kas kujutletakse, et see on ILUS!? Või seksikas??
 
maniila 01. detsember 2016, kl 06.09
Miks on nii, et päike loojub meil läände, ei põhja vaid läände.
Miks küll kutsu hüppas mul säärde,, miks küll on see nii.
Miks küll nael on kõvem kui kartul, keedetud kartul...
Miks küll talvel mõnus on Tartus, miks küll on see nii?
Miks küll sääsk ei suuda õmmelda?
Miks küll kass ei taha ujuda?
Miks küll kala ei söö mustikaid?
Miks on nõelal silm, aga mitte suu?
Miks küll tähed kinni on taevas?
Miks küll karud ei sõida laevas? Miks on ilmas nii?
Miks on meie issil kiilaspea?
Miks küll emme ei käi käte peal?
Miks on onu hambad laua peal?
Miks on talvel külm, aga suvel soe?
On palju küsida veel?:)
 
ma mõtlen 01. detsember 2016, kl 11.04
et selle poole tegelikult maksab püüelda, et elus pole muud probleemi, kui teiste inimeste juuksed...
 
ja siis ma mõtlen veel 01. detsember 2016, kl 11.05
et võib võtta ette veel ühe sammu ja saada üle ka teiste inimeste juustest.

siis võiks juba arvata, et on jõutud nirvaanasse.
 
kõik läheb mööda 01. detsember 2016, kl 13.15
Praegu ongi selline sorakate soengute mood. Väljakasvanud poisipea pole siin halvem ega parem. Vaata pikemaid juukseid, alt otsad nagu rehapulgad harali, üks salk hüüab teist taga, tõesti imestan ja ootan millal see kole mood mööda läheb.
 
Mina123456 01. detsember 2016, kl 13.23
Pole nii jõukas, et iga kuu juuksuris käia.
 
Egas´ vanasõna 01. detsember 2016, kl 13.54
asjata ütle: üks loll jõuab rohkem küsida kui kümme tarka vastata.
 
rõve jah 02. detsember 2016, kl 12.11
kui mõnel kogu aeg mingi ora tagumikus on, mis teda teisi arvustama ajab
 
Tundub 05. detsember 2016, kl 23.02
Et siin on mõne jaoks hella kohta tabatud, et teemaalgatajale nii hullult peale lennati. Kuid tal on õigus. Jah, ka mina olen seda tähele pannud, et kenal soengul on lastud liiga välja kasvada ja see tõesti riivab silma. Mis motet siis on taolise soengu tegemisel, kui ei olda võimelised seda hoidma ja juuksuris selle heaks veidi kulutama? Siis poleks mingit mõtet lasta poisipead lõigata omale!
 
njahh 06. detsember 2016, kl 17.43
miks peaks suvalise inimese asi olema, kas mu juuksed on välja kasvanud või mitte? Elage oma elu ja ärge virisege asjade pärast, mis teisse mitte kuidagi ei puutu.
Ju siis mingi põhjus inimesel on, vbl pole aega, raha, olid ootamatud väljaminekud, haigus, juuksur haige või läks lapsepuhkusele ja pole uut sobivat leidnud jne.
 
kati 06. detsember 2016, kl 23.33
sellepärast, et kui mul on vaba aeg, on seda ka juuksuril ja ka tööajad langevad meil kokku. ning töö on selline, kust ära ei pääse.

mina lahendasin lõpuks asja nii, et lõikasin ise. juuksurisse pole sattunud mitu aastat juba.
 
suur mure 07. detsember 2016, kl 21.18
kell 02.22 on inimesel mure teiste juuste pikkuse ja soengu pärast-
sel kodanikul peaks olema mure enda psüühika pärast
 
Võib-olla 08. detsember 2016, kl 14.11
tahetaksegi välja kasvatada. Sel juhul tekib alati see ebamugav faas, kus pole ei üks ega teine, ei hoia kuidagi hästi, aga kinni ka veel ei anna panna. Osad annavadki alla ja lasevad juuksed uuesti lühikeseks lõigata, sest ei malda oodata, millal see periood läbi saab.
 
selline 09. detsember 2016, kl 14.28
Mood on noortel, 10-12-aastastel tüdrukutel. Ainult tukk on hästi pikk, vaat et õlgadeni, kuid mujalt peaaegu kiilakaks aetud. Nägin üht sellist, kes Viru keskuses, vist peikaga, jalutas. Arvasin algul et tal pikad juuksed, sest ühele poole oli õlgadeni tukk oli ühelt poolt mütsi alt paistmas. Siis ühel hetkel võttis mütsi peast...ja pidin peaaegu shoki saama ta soengut nähes! Sel plikal oli pea tagant masinaga paljaks aetud, külgedelt ka väga lühikesed, ainult tukaosa oligi hästi pikk.
 
to selline 09. detsember 2016, kl 14.54
Ma tunnen sulle nii kaasa, kuidas sa küll elada suudad kui maailmas on nii palju erinevaid inimesi. Erineva suurusega, nahavärviga, riietega, soengutega inimesi. Õudne kohe. Suurem osa kogu maailma inimestest räägib ka hoopis eri keelt kui sina ja paljud usuvad hoopis teistesse asjadesse kui sina. Hirmus ju, sest sina tead paremini milline soeng sobib või mitte ja sinu arvamus, mis on aktsepteeritav või mitte, on see ainuõige.
 
maniila 10. detsember 2016, kl 17.05
jep:) sama siin. pseudoprobleemid, no ei saa aru:(
 
Ka sedasi 05. august 2021, kl 20.25
Tehakse viimasel ajal, ühelt poolt juuksed pikad, teiselt poolt "siilikas"
Ei meeldi selline stiil! Nt. Marii Karell, ei saa aru, miks ta eelistab sellist stiili!? Kui esmakordselt teda nägin fotolt, arvasin, et tal on lihtsalt ühele tukk seatud ja teiselt poolt juuksed kõrvataha lükatud. Kuid see on hoopis siilikas teisel pool tal. Igatahes see ei mõju atraktiivselt. Mina kûll ei julge sellist stiili kanda, see on jube.
 
Samuti 11. august 2021, kl 11.09
Oli ka hiljuti piltidel Sõnajala-jotal ühelt poolt kiilakas pea, kes suri nüüd ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!