Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Pille Minev raadiost Star FM
 
Grrhhhh!! 19. veebruar 2008, kl 15.46
Täna hommikul vihastas Pille Minev oma lolli jutuga mu nii välja. Kas ta üldse mõtleb ka enne kui ütleb??? Mida peaks tundma kõik need inimesed, kelle lähedase on roolijoodik surnuks sõitnud?!?!!
Tema õigustab liikluseeskirjade rikkumist ja arvab, et roolijoodikutelt ajutine lubade ära võtmine on liiga karm karistus!! No tule taevas appi! Järelikult ei ole liiga karm, kui ikka nii massiliselt joogisena rooli istutakse.

Samuti õigustas kuidas tema kinno minemiseks rikub eeskirju ja teeb pöörde seal kus pole lubatud, sest muidu peaks ju tiiruga minema. Ma käin ka tihti kinos ja alati lähen ringiga, et Narva mnt pealt õigesti kino ette keerata. Aga tema süüdistab vaid liikluskorraldust selles, et see sunnib teda eeskirju rikkuma.
 
ei kuulnud 19. veebruar 2008, kl 15.55
ei kuulnud aga loll on ta tõesti kui ta sellega uhkustab. Aga noh mõned arvavad, et nendega ei juhtugi kunagi midagi ja õnnetused juhtuvad ainult teistega.
 
Grrhhh'ILE 19. veebruar 2008, kl 16.32
VOT KÜLL SINA OLED TUBLI, EI RIKU KUNAGI SEDAUST, LÄHED RINGIGA. JEERUM, KUS SELLISED NÕMEDIKUD "EI JOO TILKAGI, EI SUITSETA, EI RIKU LIIKLUST" SAKIVAD. kuiviku jutt.
 
kukkuv kägu 19. veebruar 2008, kl 16.40
16:32 kommenteerinu on ilmselgelt idioot. Täiskasvanud inimene ennast nii ei väljenda.

Saatejuhist otseloomulikult inetu, aga asja ilmselt suure kella külge ei aeta nagu nii. Liikluseeskijad pole soovituslikud, vaid kohustuslikud. Rumalaid inimesi on palju, üks neist siis see saatejuht.
 
k 19. veebruar 2008, kl 16.51
Vihkan südamest neid suuri "hommikusi äratajaid", sellepärast ei kuula kunagi raadiot. Eriti just hommikuti...:)
Oma naljade üle naermine, üksteisest üle rääkimine, lamedad kommid, teadmatud.... No tõesti - piisas sellest kui suvel seesama tandem rääkis sellest, kuidas Saaremaal olla uss kedagi last NÕELANUD ja küll on tore, et hetkel sääsed EI HAMMUSTA...
Tõsi, jah? Suure tüki rebivad kohe välja ja uss on ju vana NÕELAJA ise!
Piinlik, ausalt!
 
metsatagune 19. veebruar 2008, kl 17.47
aga meil ongi sellised sääsed - ise suured nagu labakindad, lennates undavad nagu helikopterid, maanduvad sulle nätaki turjale, hammustavad kohe suure tüki välja ja lendavad siis kuuselatva seda järama ;D
 
hehh 19. veebruar 2008, kl 18.10
ei suusa seda kanalit hommikul kuulata. peeter oja möliseb nagunii kõigist alati üle, pille jõuab vaevalt vahelel piiksatada ja nohh kiiruga ei jõua oma juttu läbi mõelda, tuleb jama mullike.
 
anti_pille 19. veebruar 2008, kl 18.40
Kui Pille lähedane roolijoodiku käe läbi surma saab ja tema vales kohas pöördeid tehes invaliidistub, eks siis hakkab mõtlema.
 
samsa 19. veebruar 2008, kl 19.34
kuulasin ka varem star fm-i ja siis ajas pille küll üsna mõistlikku juttu. aga sellest ajast peale, kui peeter oja selle seltskonnaga liitus, enam ei kuula. kuulan hoopis kukut.
 
käbi 19. veebruar 2008, kl 21.28
Oot..mis selles siis imelikku, et uss nõelab?
 
k 19. veebruar 2008, kl 21.32
to käbi:
ISSAND!!!!
 
käbile 19. veebruar 2008, kl 21.33
vihmauss ei saa nõelata :P
 
... 19. veebruar 2008, kl 22.04
Kiidan R2 hommikuprogrammi :)
 
... 19. veebruar 2008, kl 22.05
Kiidan R2 hommikuprogrammi :)
 
Pillesõber 19. veebruar 2008, kl 22.35
loll grhhhh, sa ära mine ringiga... mine mööda mere puiesteed, siis keera ahtri tänavale ja sealt hobujaama tänavale ja oledki coca cola plazaz. Ise oled veel suurem lammas. Aga Pille on tubli.
 
dr OA 19. veebruar 2008, kl 22.38
kuulake R2-te!:)
 
irw 19. veebruar 2008, kl 22.59
paksud, rahuldamata madalapalgalised humanitaarid , keda ei hinda ei tööjoht ega mees kui seda on
 
myy 20. veebruar 2008, kl 13.00
mulle meeldivad Mart ja Eerik R2 programmist! Jummalast lahedad tüübid ja mitte kunagi labased. Varem kuulasin StarFM, kuid Oja Pets viskas üle. Nende pundist on Roosileht ainus normaalse jutuga. Üleüldse võiks hommikuti olla vähem rääkimisi ja rohkem infot ja erksat (äratavat) muusikat. Siis saab päeva algul hea tuju!
 
hm 20. veebruar 2008, kl 13.45
Ma küll raadio järgi oma tuju ei säti, aga eks igal ühel omad kombed.
Peale seda, kui Purga Raadio2- te läks ja sealt norm kaader lahkus ei talu ma üldse enam seda r2.
Ainult soovikas ja retromuusika ja reggeõhtud aitavad kuulata.
 
öö 20. veebruar 2008, kl 16.52
r2 mu meelest ka üsna ok
Viskaja 15. jaanuar 2022, kl 01.03
Ta ütles, et liikuvad pühad on näiteks esimene mai... ja midagi veel. Kas ta tõesti ei saa aru, et liikvateks pühadeks kutsutakse neid pühi, mis pole kindlal kuupäeval (https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_rahvakalende...

Tuleb välja, et 13 aastat hiljem on ta ikka loll! StarFM võiks mõne targa naise tema asemele palgata, päriselt.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Viskaja 13.04.2023 17.14.
 
Otu 15. jaanuar 2022, kl 02.34
Mul viskas tyrblile tyki sisse, see nii kuum piff vanaemana, et tahaks panna minna oksendama… et olen nii fraguudne
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!