Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Väikesed kärbsed ründavad
 
hallo 05. oktoober 2006, kl 19.53
No mis teha nendega, kõik kohad on neid täis. Kust nad tulevad?
Kuidas lahti saada? Mul kõik nagu korras, toitu ei vedele. Kõrini juba neist. Andke nõu.
 
kindel 05. oktoober 2006, kl 20.00
surevad varsti ise ära
 
hallo 05. oktoober 2006, kl 20.02
Kas sellep, et külmaks läheb? Nad on isegi magamistoas.
 
Ohh.. 05. oktoober 2006, kl 20.03
Kui toitu ei vedele, siis ma ei tea kust nad üldse tulid? On sul võibolla prügikastis midagi, mis on roiskunud või mädaneb? Eriti meeldivad neile aedviljade ja puuviljade jäägid. Vahest ka liha. Teine variant, et lillepotis niiskes keskkonnas on mingi selline asi, mis neid tõmbab.
Niisama nad ei tule.
 
hallo 05. oktoober 2006, kl 20.06
Lilli pole, toitu pole, prügi ei lase ka palju koguneda, kassil on kuivtoit.. Kas selle peale võivad ka tulla? Aga mis nad magamistoas teevad?
 
Kiisu 05. oktoober 2006, kl 20.10
Mul ka kõik kohad neid täis, eriti siis kui söön midagi, siis ronivad igalepoole...
 
Ülla-ülla 05. oktoober 2006, kl 20.21
Mul on maja õunu täis, ei saa ju lastel ja vanavanematel nende pidevat söömist keelata, hakkan kärbestega juba harjuma . . . ainult sügavalt hingata ega köhida ei tohi, ninast ja kurgust on neid üsna paha välja rookida. Eile küpsetasin ahjus terve pannitäie õunu, kui selle ahjust välja võtsin, siis kogunes sihuke pilv lõhna peale kokku, et üks laps tõi tolmuimeja ja siis muudkui tõmmas . . .
 
tillu-lillu 05. oktoober 2006, kl 20.26
ma ju ütlesin sulle, et sa haised ;))))
 
hallo 05. oktoober 2006, kl 20.26
Hahaaa, päris hea :D. Homme proovin ka.
 
kindel 05. oktoober 2006, kl 20.29
see aasta on neid sooja sügise pärast palju. ei pea midagi kusagil vedelema.
 
my 05. oktoober 2006, kl 20.30
sul peab ikka midagi haput kuskil vedelema. ega nad muidu tule.
 
hallo 05. oktoober 2006, kl 20.37
Mul ei vedele kuskil mitte midagi. Uus kodu ja väga puhas hoitud. Mulle ei meeldi mustus. Sellep, ma ei saagi aru, et mis nad tahavad.
 
haha 05. oktoober 2006, kl 20.43
lugesin juhuslikult seda teemat, mind praegu just kaks sellist tegelast ründavad
 
heh 05. oktoober 2006, kl 21.06
naaber jälle ära surnud :P
 
d 05. oktoober 2006, kl 21.19
mul küll pole ühtki, kusjuures meil on õunad ka majas. No me sööme vist neid kiiresti.
 
a la bree 05. oktoober 2006, kl 21.24
tõsijutt, ei pea midagi vedelema. mul on täiesti puhas magamistuba, ei toidukübet ega jooki ega prügi ega lillepotti ega -vaasi. ja nad on. ja tüütavad. ja ma tapan neid iga jumala õhtu. nad tulevad vist ventilatsiooniaugust. peaks toa vist umbselt kinni teipima ;P
 
Eva 05. oktoober 2006, kl 21.49
Esimene sahmakas pisikärbseid tuli sisse, kui avasin tuulutuseks akna, nüüd on nad juba üle nädala kohal olnud, hakkab tõesti aitama.
 
oma jope 05. oktoober 2006, kl 22.07
ajavad hinge täis RAISAD!!! aga tõesti nad elutsevad sel sügisel igal pool- sõber tööteb laevas, on 2 nädalat järjest kodust ära loomulikult ei jäta kübetki toitu selleks ajaks koju vedelema.
tuli laevast koju ja tuba oli ikkagi neid värdjaid värdjaid täis
 
jenny 05. oktoober 2006, kl 22.30
Need väkesed kärbsed tulevad ei kusagilt mujalt kui ikka õuest.Sügis käes ja kõigil puude alused õunu täis...sealt nemadki pärit. Jubedad tõesti:((
 
pilvi 05. oktoober 2006, kl 22.30
Sel aastal nad kuidagi eriti aktiivsed, miskit ei vedele, aga ikka parves köögis, võtsin tolmuimeja ja mõnuga hävitasin neid.
 
Pets 05. oktoober 2006, kl 23.00
Mul sama lugu, sitaks palju neid toas...
 
Laine 05. oktoober 2006, kl 23.02
Mul ka. Närvid läbi juba!
 
hater 05. oktoober 2006, kl 23.07
Kõige jälgim kogemus oli kui üks hull kärbes mulle magamise ajal kõrva lendas ja sealt enam välja ei saanud. Tunne oli selline nagu oleks herilane ajude vahel sumistanud. Sinna kõrva ta vist jäigi... Pärast seda intsidenti tapan neid eriti raevukalt.
 
xy 05. oktoober 2006, kl 23.24
See aasta lihtsalt korralikku külmalainet veel ei ole olnud. Kui tuleb, siis nad kaovad. Praegu aga nad veel paljunevad-paljunevad-paljunevad...
 
kastan 05. oktoober 2006, kl 23.40
Jah, meil ka neid kodus masendavalt palju. Samamoodi oleme imestanud, et mingeid puuvilju-juurikaid ega muud kahtlast pole ju vedelema jätnud... Panime kärbsepaberi üles, aga ega sest suurt kasu ei ole, neid peletisi on nii palju.
 
kiisike 06. oktoober 2006, kl 00.15
suvel ka sai otsitud, kus nad raiped seal köögis paljunevad ja söövad, kui midagi söödavat väljas ei ole. no oli ikka küll. riiulis seisnud veiniäädika pudelil ja mingil Heinzi ketšupil olid korgid irvakil ja pudelid KUBISESID neist.
 
h 06. oktoober 2006, kl 08.47
mul ka oli neid hiljuti palju. a tegelikult aitab nende vastu veidike seda prussakamürgi pihustamist ja ei tule nad enam tükk aega tagasi, kui just jälle viinamarju või õunu laua peale ei unusta
 
heh 06. oktoober 2006, kl 09.05
See sügis on neid jah jube palju, muud ei teegi kui ainult õhtuti tapan neid. Nüüd on natuke külmemaks läinud ka, tundub et hakkavad ära kaduma, eile nagu polnudki ühtegi näha.
 
snip 06. oktoober 2006, kl 09.37
ostsin loomaapteegist mürki, snip nimi, panin valamukappi, kärbsed kärvavad.
 
lahti saab 06. oktoober 2006, kl 10.14
Mina olen neist lahti saanud kasutades lendavate putukate jaoks mõeldud mürki Cobra. Oli vist ikka selline nimi, kollane pihustiga pudel oli. Pritsisin seda mürki köögis, tõmbasin ukse kinni, pärast tuulutasin köögi ära ja ... oligi kõik. Selleks korraks vähemalt:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!