Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Tantsupeo proovid.
 
Maimu 29. juuni 2004, kl 12.50
Minu maja vastas Laste staadionil(elan Toom-Kuninga tänaval)
hakkasid need nõmedad tantsupeo proovid juba täna hommikul pool kaheksa. Lapsed kisavad ja juhendaja kisab täiest kõrist mikrisse. Magada ei saa ja rahulikult köögis süüagi teha, sest see on lihtsalt häiriv möll.
Kas nad kuskil metsas ei võiks proove teha?
 
konn 29. juuni 2004, kl 12.53
miks ei lähe sa ise metsa elama? kord nelja aasta jooksul võiks ju puhta patriotismist selle jama välja kannatada. ;)
 
kuusealune 29. juuni 2004, kl 13.05
Huvitav, just eile õhtul mõtlesin sellele... sattusin vaatama laulupeotule teekonda läbi Põlva- ja Võrumaa, seda, kuidas maainimesed tule laulu- tantsu ja harda pisarsilmsusega vastu võtsid ja ära saatsid, siis näidati veel ajaloost lõike, kuidas laulupidu erinevates kohtades peeti... ja sealt libiseski mõte just sellise suhtumiseni, mida teemaalgataja esindab. Võib-olla peakski jätma TalLinna Vanilla Ninja ja Õllesummeri ja Sexpeditsiooni ja...kolima Laulu- ja Tantsupeoga Võrumaale - Munamäele või Leigo järvede äärde... kus laulu võim ja tantsu ilu oleks nende tunda ja osaluse saamise võimalus neil, kes sellest midagi veel peavad.

PS! Ma loodan kogu südamest, et ka Linna on jäänud veel neid inimesi, kes lähevad tantsupeomustreid vaatama ja laulupeorongkäigulistele lehvitama ning võib-olla ka oma lapsepõlvemaadelt pärit rühmadele tervitusi hüüdma - jätke lootus, et midagigi eestlusest on veel alles ...
 
Alfred 29. juuni 2004, kl 13.21
nõmedad tantsupeo proovid...ma loodan, et sa ei ole eesti rahvusest Maimu! Ja kui oled, siis võta kivi sülle, roni kartulikotti ja lase ennast lennusadamas vette visata.
 
mrs 29. juuni 2004, kl 14.07
Mine siis õhtul varem magama. Pool kaheksa hommikul tavaliselt inimesed tõusevad ja lähevad tööle.
 
malle 29. juuni 2004, kl 14.58
tõesti häbi lugedagi sellist teemaalgatust. Tunne rõõmu laste lustimisest ja tantsust parem! Ja vaata, kuidas nad päevade jooksul arenevad. Arvad, et neil lastel on jube vahva nädal otsa kusagil tolmuses koolimajas ööbida ja jalad villis tantsida. Aga kõike tuleb teha rõõmuga ju ometigi!
 
Undiin 29. juuni 2004, kl 15.19
Paljudele inimestele ei meeldi aga see, et igasuguseid maimusid elab Toom-Kooli tänaval. Õelaid inimesi ei salli keegi.
 
saan aru 29. juuni 2004, kl 15.55
Ega mullegi ei meeldiks selline kisa ja lärm oma akna all
 
kuule 29. juuni 2004, kl 16.11
mõned elavad baaride ja ööklubide naabruses, ka kõva kära, peavad ka vastu.tantsupidu aga peaks päris heldima võtma, kauaks seda, tõesti, mine varem magama ja rõõmusta, et selline asi üldse toimub!
 
kaimu 29. juuni 2004, kl 16.24
missa maimu vingud, ma elan ka toom-kuningas juba 20 aastat ja ei sega mind need proovid. kujuta ette, et tantsupidu tuli sulle TASUTA koju kätte ;)
 
maimu 29. juuni 2004, kl 16.28
Ei mulle ikka ei meeldi, et nad siia lärmama tulid ilma elanikega aru pidamata.
 
Undiin 29. juuni 2004, kl 16.37
maimu,
alati on võimalik hotelli minna. Seal saab rahulikult magada, kas või kella kaheni kesk päeva!
Öörahu muide on ka 23.00 - 06.00, pidulised ei riku seda reeglit, pealegi ei lälla nad niisama, nad teevad proove.
 
Päikesehiir 29. juuni 2004, kl 16.50
Mina ntx töötan selle sama staadioni lähedal - ja täna tööle tulles jalutasin sealt mööda - paar minutit enne 9't seal veel küll midagi ei toimunud - lapsed olid kogunenud lihtsalt ja Meie Mees kõlas üle staadioni:)
Kui lõuna ajal sööma minnes mööda läksin, siis nägin küll kuidas lapsed/noored tantsisid ja muusika kostub pidevalt kontori akendest sisse.
Mõnus on!
Tuli kohe tahtmine ise ka tantsupeaole minna - vaatama vähemalt;)

Ära ole nii laste/tantsu/noortevaenulik! Tore üritus on - südame tegi soojaks - leidub ka veel noori, kes viitsivad mõne asjaliku huvialaga tegeleda:)

Minu sügav lugupidamine tantsupeolistele.

PS! Kas keegi teab palju tantsupeo pilet ka maksab?
 
XZ 29. juuni 2004, kl 17.34
Ma olen tihti mõelnud, et kuidas tunnevad ennast suviti kalliste Raekoja platsi äärsete korterite omanikud? Jube tramburai käib ju praktiliselt päevast päeva. Ja mitte ainult päeval, öösel isegi hullem ...
 
y 29. juuni 2004, kl 18.35
täiesti nõme ja kultuurikauge teemaalgataja. ei tea küll mis rahvusest???
 
rasvatihane 29. juuni 2004, kl 18.41
selliste asjade peale tuleb mõelda enne korteri ostmist. selge see, et staadionil terve aja harras vaikus ei valitse.
 
ingi 29. juuni 2004, kl 19.18
Veab, et mingi Tivoli tuur akna all ei räuska.
Minu tütreke harjutab ka seal tantsupeoks.. :)
Kui ta helistab, siis ütlen, et ta räägiks statkal sosinal.. :))
 
bzh 29. juuni 2004, kl 19.58
Kulla Maimu, ühena organisaatoritest lohutaksin Sind, et need proovid vaid ju kolm päeva kestavad... kas tõesti need niiiiii jubedalt sind segasid?

Kujuta nüüd ise ette, et me peaks KÕIGI lähikondsete elanikega staadionil olevat tantsupeo proovi kooskõlastama... aga kui näiteks mõni Sinutaoline ütleks, et ei, ei luba proove staadionile, sest juhendaja kisab ja suur kära sellest vaid?

mis siis saab? jätame üldtantsupeo ära?
 
Kuule, Maša 29. juuni 2004, kl 20.10
mida sa pirised? Teised elavad mõne kõrtsu kõrval (peal, vastas), mis lärmab ööd-päevad-nädalad-kuud-aastad läbi. Vaat nendel on raske. Aga sina ju tead, et need proovid kestavad vaid mõned päevad. Kas kuidagi ei saa paar päeva kannatada? Jäta virin, kasva suureks!
 
peeter 29. juuni 2004, kl 20.20
ei ela sind seal, aga siin üks grupp inimesi käib teemasid lihtsalt laest välja imemas, et saaks aga pulli omaarust!
 
PELLE 29. juuni 2004, kl 20.27
Maimu! Kas sina oledki see koeraga naine, kes käib oma koera lastestaadionil pissitamas????? Ise elan Väike -Ameerika tänaval ja ei sega mind absoluutselt need proovid seal midagi, küll aga nõmedad koeraomanikud , kes lasevad oma koera junne sinna, kus inimene sporti tahaks teha.
Häbi Maimu!
 
to Päikesehiir 29. juuni 2004, kl 20.50
Ma arvan, et pileti hind võib päevast ja kohast sõltuda. Minule kingiti kaks piletit laupäevahommikusele etendusele, neil oli peale trükitud hind 90 krooni (kummalegi siis ikka).
 
bille 29. juuni 2004, kl 22.58
pileti hind sõltub ostetud piletite hulgast ja tõepoolest, kohast ja tribüünist (idatr. on 10.- odavam kui lääne).

aga kes tahab täpselt teada - www.laulupidu.ee või http://www.piletilevi.ee/index.php?lang=est&id=24,7223&mid=765

sry, aga loll olen ega oska nii teha, et see aadress otse klikkides avaneks. kõik valdavad ju kopipeisti, eksju?
 
saimu 30. juuni 2004, kl 09.08
töötan Rahandusministeeriumis. Selle taga asub see lastestaadion. Proovid hakkasid eile ja ka täna kell 9.... ja mitte varem!
Tõesti see lärm segab tööd. Aga seda on vaid mõned päevad aastas ja kannatab õilsa eesmärgi nimel ära. Ja need proovid ei ole iga 4 aasta tagant, vaid igal aastal on lapsed seal omi tantse harjutanud. Tegelikult on see vahva, et nii palju noori tantsib ja kus nad oma proove peavad tegema?
See segab meil praktiliselt terve maja tööd, aga pole veel kuulnud, et keegi nuriseks või siunaks tantsupidu seepärast. Eks see ole neil päevil majas teemaks küll, aga pole veel pahatahtlikku sõna kuulnud.
 
elanik statka lähedalt 30. juuni 2004, kl 11.26
to saimu: ole õnnelik ja tee tööd, hetkel vihma sajab ja lapsed vihmavarju läinud;)
 
joo! 30. juuni 2004, kl 14.04
tantsupeo proove tehakse ka vihmaga, keebid selga ja mis see ära ole teha...
 
plika 30. juuni 2004, kl 14.52
Järveotsa kooli staadionil ka tantsijad. Eile läksin koju ja vaatasin neid kohe mõnuga rõdult. Päike paistis, jätin rõduukse lahti, et tuppa kosta oleks. Selline mõnus nostalgia. Ma tantsupeol pole osalenud aga laulupeol küll mitmeid kordi. Proovide aeg oli tore ja lõbus, isegi kui vihmas pidid olema.
 
osaleja 30. juuni 2004, kl 19.45
Ja Maimule teadmiseks, et üldlaulu- ja tantsupidu toimub iga viie aasta järel.
 
trinity969 01. juuli 2004, kl 20.08
elan ka Väike-Ameerika tänaval ja need proovid olid tõesti veidi häirivad, muidu polex hullu midagi olnd aga see mutt kes seal pukkis lõugas ajas igasuguse une ära. Proovid oleks võinud lihtsalt veidi hiljem hakata umbes 10 v. 12 paiku. Tulin just hommikul töölt ja tühjagi und silmale sain kui mingi madam täiest kõrist kriiskab üks, kaks, kolm, neli ümberpöörd jne. muusika ise õnneks nii kõvasti ei olnd. Lapsed ise olid küll vaprad sellise padukaga seal tantsu vihtuda ja päris huvitav oli neid seal siblimas vaadata, kuigi jah see siblimine olex võind veidi hiljem toimuda.
 
Tantsulõvi 15. mai 2019, kl 12.04
https://www.youtube.com/watch?v=WjsQuf1rGeY&t=3s

Täitsa Naistevalla
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!