Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Suitsuvorst ja vastikud näsakad selle sees!
 
Emma 10. oktoober 2016, kl 22.50
Olen lõplikult taolistele toodetele joont peale tõmbamas!
Tean,toitu peab austama jne,aga juba mitmes kord kui mingid rõvedad soolikaotsad seal eriti tunda annavad!
Täna tõmbasin välja ühe eriti pika ´vooliku´,fui!!
Täissuitsuvorstist,millal neil igasugust p..ska sisse topitakse?
Majandage,siis majandage mujal!
Räige.
 
:) 10. oktoober 2016, kl 23.52
Tegid ikka pildi ja saatsid tootjale?
 
arvan 11. oktoober 2016, kl 07.24
eks tootja ikka peaks ise ka teadma, millest nad midagi teevad, osa vorste on ikka tõesti sodi täis!
 
Ilmselt on need lihtsalt 11. oktoober 2016, kl 07.47
mitteseeduvad tooraine osad, nende pärast pole vaja muretseda.
 
juust 11. oktoober 2016, kl 09.03
kõige mõttetum söök on igasugune vorst, eriti suitsuvorst.
kui just tahad miskit lihatoodet, osta parem sinki.
 
Emma 11. oktoober 2016, kl 09.32
olen ikka tavaliselt jah lihasööja,st seda vorstitoodangut eriti ei tarbi.
Aga no kui mingi keeramine kusagil tööstuses käib ning inimesed ostavad,sh isegi - ning see vaatepilt on tõeliselt ärritav tahaks ikka midagi ette võtta küll!
See nn soolika või ma ei tea mille jupp see lisaks teistele oli,oli nii räige,et esimene reaktsioon oli prügikast!
aga eks selles vorstis veel üllatusi jagub - pool latti alles,teel prügikasti ning täitsa võimalik et ilus pilditervitus ( suht tuntud)tööstuselegi!
...see pole olnud paraku ainuke üllatus.
Viimasel ajal tahaks - vorsti ja mõlemal korral pean nentima et prahi eest ikka maksta ei tasu!
Täissuitsuvorst (mäletan see oli ikka kunagi korralikult kõva ja söödav nüüd mingi nätske lirtsuv plönn) peaks ikka muust p--- parem olema.
Pistku oma soolikaid jm jama kuhuiganes,mitte tarbija võileivale!
 
Roland 11. oktoober 2016, kl 10.22
Emma, sul on sellest suitsuvorsti söömisest kusehais manu, tead sa...
 
no ja kelle toode? 11. oktoober 2016, kl 17.37
miks sa ei helista sinna???
 
pakun 11. oktoober 2016, kl 17.47
et oli mingi säästu või valla vorst, norm täissuitsu vorstid on ikka kõvad. nii er proovi mõnda kallimat, pehmemad kõlbavaf tõesti süüa vaid praetult.
 
tont 11. oktoober 2016, kl 19.51
eks nende "vorstide" sisse ikka mõni roti saba vahel sisse juhtub, aga-see ju ka liha.
 
sigade kättemaks 13. oktoober 2016, kl 16.48
ma sõin ainult kallist, peenikest ja kõva täissuitsuvorsti, kuid murdsin ikka oma puri hambad pooleks, sest seal sees oli konditükk, mis läks kahe hamba vahele, raksti. üks hammas läks väljatõmbamisele ja teine suretati nö ära.
nüüd ei söö liha juba oma 7a, aga see suretatud hammas ikka annab end aegaajalt tunda, tuikab, sunnik. paras mulle.
 
icc 19. oktoober 2016, kl 12.29
Enam ammu ei osta taolist kaupa, kui siis lazteviiner ainult;D
 
maniila 19. oktoober 2016, kl 15.37
hammastel on purjed või? eest keeli ikke purihambad. aga soovitan soojalt süüa putru ja suppi - hambad säilivad surmani:D
 
see oli Krakovi vorst ilmselt 19. oktoober 2016, kl 22.18
mingi rohekat värvi etikett ja kas mitte polnud soodushind?helistasin tootjale ja mulle maksti poes raha tagasi - see vorst ei kõlvanud isegi praadida mitte-mingi jube maitse,nagu koera-või hobuseliha või . . . :(((
 
ei mäleta hästi 19. oktoober 2016, kl 22.23
aga kas mitte A-vorst ?
 
15.37-le 20. oktoober 2016, kl 15.56
sina mine ja ime m una, et oleks ikka surmani palju jõudu ja jaksu inimeste näpukate kallal närida ;DD
 
ja 20. oktoober 2016, kl 15.57
btw keda sa ikkesse siin paned?
eesti keeles ikka ikka, mitte ikke
 
WORST 26. mai 2022, kl 15.55
Praadides hüppab see vorstilaadne toode pannilt minema ja ka enamus kallima hinnaga vorste sest sisaldavad nii palju vett ja muud saasta mis praadimist ei kannata Kurat ega mu pann mingi batuut pole
 
mhm 26. mai 2022, kl 18.28
..tegin hommikuputru ja ka sealt potist hüppas näkku. päris põletusarm jäi järgi....?
 
Olge nüüd kannatlikud! 26. mai 2022, kl 18.38
Pole parata, et tootjad peavad oma toodetesse igasugust jama sisse toppima, et säilitada tarbijale taskukohast hinda, sest kvaliteetne tooraine on kalliks läinud ja pankroti vältimiseks tuleb minna lihtsamat teed.
Peaministeri partei eesmärk on rahvast hästi lüpsta, et saaks korjata kõrgete maksudega suurt laekumist ja siis on hea Ukraina le ja kolmandatele riikidele toetust jagada ning saada Brüsselist kiitust.
 
to Olge nüüd kannatlikud 27. mai 2022, kl 02.14
mis puutub siia poliitika ja peaminister, kui tootjad igasugu pahna vorsti sisse topivad? kui sinu arvates on poliitikal vorstidega seos, siis kas helmete perekond ei topiks kõik vorstid kamajahu ja kanavarbaid täis ja röögiks igast ruuporist, et see on eesti hüvanguks?

see ukraina blaaa-blaa on juba kõiki ära tüüdanud. nemad vähemal enamjaolt hakkavad siin tööle ja kergitavad kohalikku majandust.

a ja see vorsti sisaldus - avaldan sulle saladuse, et tänasel päeval on vorstis sisalduvate ainete koostis tootel kirjas. sinu enda valik, kas ostad kanalihamassi või sama hinna eest värsket liha, millest ise toitu teha.
 
Kallis viimane kommoja? 27. mai 2022, kl 03.49
Sa paistad olevat ikka tõeliselt ajupestud, kui näed igal pool Helmesid. Vast mõtleksid kaine peaga, mida sa suust välja ajad, ennekui midagi kripeldama hakkad!
 
vaatan kõrvalt 28. mai 2022, kl 01.31
to Kallis viimane kommoja?
vat nüüd ma ka ei saanud mitte vaiki olla. mingi kommoja, kes kirjapildi järgi pole mitte kõige kainem isend tänaval, võtab teisi arvustada. sul, kommoja, ei tule eesti keel eriti arusaadavalt välja, aga teisi arvustama oled rind kummis, ise jalaga rentslis.
 
Kallis viimane kommoja? 28. mai 2022, kl 02.49
To vaatan kõrvalt!
Kahju küll, kui minu kirjastiili järgi hakkad minu kainuse üle ja arvad, et vedelen kusagil rentslis.
Sul on väga huvitav hinnang Eesti elanike kohta. Kui ma Reformikaid ja nende poliitikat ei poolda, siis ei pea ma olema auru all ega vedelema rentslis. Kuigi võib tõesti arvata, et nende senine siht selline on. Paraku pean ütlema, et olen praktiliselt karsklane ja elanud siin ilmas vast poole kauem, kui sinusugune ninatark.
Pigem võib arvata, et sinusugused on need, kes ei ole "meie kalli pesministrigs" ühel meelel on, sellised, kes peaksid oma suu kinni hoidma. Kuid paraku on ja teisi, kes tahavad oma arvamuse välja öelda ning meie suguste on ka õigus oma arvamusele.
 
ja 03. juuni 2022, kl 01.47
see arvamus on?

tegelikult pole sul mingit arvamust, oled mõttetu lammas, kes määgib kaasa, mis ekre ette kirjutab. enda arvamust sul pole, silmaringi laiendamiseks sa infot otsida ei oska, seega oled mõttetu paberlaevuke, kes ulbib sinna, kuhu tuul või laine lükkab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!