Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mida teha närvesööva meeskolleegiga,
 
Õnnetu töötaja 30. juuni 2022, kl 21.24
kes on just sind sihikule võtnud, ei jäta sind enam kuidagi rahule ja sa näed seda kiusamisena (samas oled sa õrna hingega ja ei talu seda)? Mul on just selline olukord: Tegu on siis verbaalse kiusamisega (kommenteerib, teeb võltsnaeratusega nägusid ja narrib vahepeal). Olen oma naiskolleegide käest saanud infot, et ta on naistemees (lisaks sellele ka venelane ja teadupärast on venelased üsnagi temperamentsed), kes teeb vahest mõnele mu naiskolleegile ettepaneku, et ostab talle midagi süüa, kui omale süüa tooma läheb või et viib ta peale tööpäeva autoga koju ära. Ühele mu naiskolleegidest meeldib ta täiega, kuid ta ei julge vist seda naistemeest ära sebida. Teda viib see kutt ka üsna tihti autoga koju, ostab talle süüa + on hakanud talle vaikselt nilbeid märkusi tegema, aga tundub, et tüdruk ei saa sellest aru, kujutab nende ühist tulevikku ette + vaatab sellest naistemehestaatusest mööda. Teistele naiskolleegidele pole ta veel minu teada nilbeid märkusi teinud (ka mulle mitte). Kui ta selle söögiostu ja kojuviimise jutuga alustab (mulle pole ta seda juttu veel ajama hakanud), olen ma alati juures, aga see mind ei huvita ja ma ei tee selle peale teist nägugi. Samas on mul tunne nagu ta pidevalt üritab midagi + ta kiusab mu kahte naiskolleegi, kellega ma rohkem suhtlen (ma arvan, et see on minuga suhtlemise pärast ja ma ei tea, mis kamm tal minuga on). Õppustel pidasin teda igati normaalseks, aga sai vaevalt temaga paar päeva koos töötada, kui selgus, et olen sattunud sellise tropi otsa. Olen võtnud vabatahtlikult enda kanda kõik ülesanded, mis mulle ei sobi, eesmärgiga sellest venkust eemale saada. Füüsiliseks ahistamiseks pole asi tema puhul kellegi suhtes veel õnneks läinud. Olen kõike proovinud hea ja kurjaga (talle otse öelnud, et ei talu ta käitumist ja et see on mulle kohatu, hoidnud temast kaugemale kui 2 m, teda ignoreerinud ja teeselnud et teda pole olemas, ta võib ilus kutt olla aga ta pole minu tüüp ja tema lollid naljad ei lähe mulle peale jms), aga nüüd tunnen, et ei oska enam oma olukorra lahendamiseks midagi teha ja mõistus on täiesti otsas. Kui kellegil on olnud veel selliseid situatsioone, siis kuidas te need lõplikult lahendatud saite? Oodatud on vaid tõesti toimivad ja asjalikud nõuanded, mitte labasus ja sõim nagu siin suure hulga teemade vastuste all kohtab.
 
hambaal 01. juuli 2022, kl 01.31
Soovitavalt tutvustada Schwarzeneggerile sarnast meesterahvast. Need pelgavad konkurentsi.
 
eee 01. juuli 2022, kl 01.47
kustkohast ta selle terminaatori välja võtab? on mingid laenutuskohad?

üldiselt oskavad inimesed ennast verbaalselt väljendada ja kui konkreetselt selgeks teha, mis probleemiks, siis saab ehk isegi venelane aru.
 
hambaal 01. juuli 2022, kl 01.59
eee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kustkohast ta selle terminaatori välja võtab? on m
> ingid laenutuskohad?
>
> üldiselt oskavad inim
> esed ennast verbaalselt väljendada ja kui konkreet
> selt selgeks teha, mis probleemiks, siis saab ehk
> isegi venelane aru.
Arvad? Eks sa tee proovi. Vene mees on mehine mees ja mehine mees mõistab ainult samasugust ambaali.
 
hambaal 01. juuli 2022, kl 02.00
Kuid tolle terminaatori saab ükskõik, kust, kust ikka tööealisel inimesel, kellel tuttavaid mehi, kasvõi kaugem sugulane, keda oma kallimana tutvustada.
 
ehk 01. juuli 2022, kl 02.33
teemalgataja sugulased ja tuttavad kõik pisikesed prillidega onklid, kes ei oska mööd ega määd konkreetselt välja öelda, nagu teemalgatajagi, siis mis situatsioon on? ja veel puuduks, et tugiraami toel koperdav vanaisa kohale lohistatakse.
 
hambaalik 01. juuli 2022, kl 02.45
ehk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teemalgataja sugulased ja tuttavad kõik pisikesed
> prillidega onklid, kes ei oska mööd ega määd konkr
> eetselt välja öelda, nagu teemalgatajagi, siis mis
> situatsioon on? ja veel puuduks, et tugiraami to
> el koperdav vanaisa kohale lohistatakse.
Üksiku naisena on ohtlik, see on siis üksiku naise miinus. Loo moraal, et enda eest seisad ikka ise.
 
ehk 01. juuli 2022, kl 02.50
on siiski miinus see, et ollakse iseloomutu, võetakse omaks ohvri staatus ja ei juleta välja öelda enda arvamust.
 
õpitud abitus 01. juuli 2022, kl 02.52
ehk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on siiski miinus see, et ollakse iseloomutu, võet
> akse omaks ohvri staatus ja ei juleta välja öelda
> enda arvamust.


Nii ta kipub olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!