Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ülevaatus tegemata!
 
juuli 22. juuni 2008, kl 16.06
Kas tohib sõita,kui ülevaatus on ununenud tegemata pool aastat tagasi,kas selle eest saab trahvi ka kui sõidan ja vahele jään?
 
maali 22. juuni 2008, kl 16.07
ununes pool aastat tegemata..muhahaa
 
hh 22. juuni 2008, kl 16.13
mis trahvi?? sõida aga!
ja kui vahele jääd, siis tee suured silmad ja küsi politseionudelt seesama küsimus.
 
l 22. juuni 2008, kl 16.26
kuidas ununes tegemata. meeles on lihtsalt liiga loll oled et ära teha. sõida jah edasi ja ütle politseile sama. sinu sugustelt tuleks load ära võtta, aga eks see varsti juhtub ka.
 
pole vaja 22. juuni 2008, kl 17.39
Ei no, mis sa nüüd enam tegema hakkad! Kui pool aastat ilma ülevaatuaseta sõitnud, siis sõida edasi! Järgmine aasta pole ka mõtet enam teha, sest eelmine aasta jäi ju nagunii tegemata.
 
kritsikas 22. juuni 2008, kl 19.21
Tohid sõita ainult ülevaatuspunkti.
 
* 22. juuni 2008, kl 19.38
ma sõitsin ükskord neli kuud ilma ülevaatuseta, ja kui politsei kontrollis, siis nad ütlesid, et võin sõita lähima ülevaatuspunktini (sõitsingi, muide).
väga inimlikud, trahvi ei teinud.
aga parem on vist ikka mitte katsetada.
 
Suli 22. juuni 2008, kl 20.08
Need kes siin räägivad, et no kuidas ununes sõidavad arvatavasti ise mingite vanade peldikutega ringi. Ja siis hirmuga mõtlevad pool aastat enne ülevaatust, et kas saab läbi või mitte.

Uuemad autod ei pea igaaasta hirmuga käima ülevaatusel ja siis läheb ka kergemini meelest.
 
vot 22. juuni 2008, kl 20.09
ja siis, kui vahest politseile vahele jääd, siis ütledki, et oled teel ülevaatluspunktini :D
 
kana 22. juuni 2008, kl 21.28
no sõida sõida, ma sain just selle eest trahvi nagu ludises :D
 
sama siin 22. juuni 2008, kl 21.52
Sama siin - just avastasin, et mul ülevaatustähtaeg septembris 2007. Muidugi ei või sõita, trahvid on päris suured. Kähku ülevaatuspunkti! Seal võid küll öelda, et Sa vahepeal lihtsalt ei sõitnud, et auto lihtsalt seisis.
 
päka 22. juuni 2008, kl 23.10
mul ka ole meelest läind ülevaatus tihti.. Politsei pidas kinni ja ytles, et see ka põhjuseks , miks kinni pidas. Hoiatas ja lubas edasi sõita..))
 
kaisin 23. juuni 2008, kl 00.00
Sellega on ongi nii, et liikluspolitsei toksib suvalise eessõitva auto numbri arvutisse ja kui sealt mingi teave tuleb, kasvõi et ülevaatus tegemata, panevad vilkurid tööle ja võtavad rajalt maha. Nii et kui sa tead et sul ülevaatus tegemata, vaata vähemalt et sa täidad iseäranis hoolikalt kõiki liikluseeskirju, kiirusepiirangud, turvavööd kõigil kinni ja hoidku jumal mingi hommikuse promilli eest.
 
juuli 23. juuni 2008, kl 07.47
Asi selles,et sain auto sõitmiseks paariks päevaks,et hiljem tahaksin nagu ära osta seda.Lihtsalt teha proovisõitu.Aga kodus dokumente uurides selgus,et ülevaatus tegemata omanikul.Helistasin talle ja ta oli ehmunud ja imestas,et kuidas nii.Nüüd ei julge isegi talle autot tagasi viia,sest kui politsei kinni peab,maksta ma küll ei tahaks.
 
soovitus 23. juuni 2008, kl 09.41
Mul oli ka ükskord selline lugu, ülevaatusel ei läinud auto läbi ja pidin mingid vidinad ära vahetama. Ülevaatuspunktis öeldi, et remonditöökotta võin sõita, pole nii ohtlik viga. Sõitsingi siis remonditöökotta, aga teel peeti kinni. Selgitasin küll, kuidas asjalood on aga 600 krooni tegid ikka ära. Vaidlustasin trahvi ja sain õiguse. Juulile teadmiseks, et las müüja tuleb ise autole järgi, ütle, et enne tehingut ei tee, kui ülevaatus tehtud. Sina seda riski enda peale ära võta, autol võivad olla varjatud puudused ja hiljem plekid remonti nii, et vähe ei ole.
Kui seda autot ikkagi osta tahad, siis mine ülevaatuspunkti ise kaasa, seal selgubki, mis vead ja kas tasub osta.
 
ongi nii 24. juuni 2008, kl 18.36
soovitusel jumala õige jutt! Arvan, et müüja mängis lihtsalt lolli - ups! - tegelikult ei läinud ülevaatusel läbi. Kui sellise auto ostad, siis tõega plekid nii et rahakott undab.
 
Ülev Vaatlus 25. märts 2021, kl 20.06
https://etv.err.ee/1608139594/pealtnagija

Nojah ma hakkasin arvestama 80 eur kui tegemata. Ülevaatus 30 remont enne kokku 130. Praegu mustalt 200. Kui aastas üks kord vahele jään olen majanduslikult plussis. Kui arvestada et automaksu meil ka pole. Ja seda võib veel rahaliselt maksta aga ma tean ühte kes ostab autolammutusest kerenumbrid lõikab välja ja sõidab kui miska. Raha ei maksa istub arestimajas. Aga mul on pika bersse ja kurbade silmadega Diesel. Noh aastaid tagasi krooni ajal sai ülevaatusel käidud aga mootor sunnik ei tahtnud enam läbi minna. Panin siis toiduõliga nii karterisse kui paaki. Sai läbi küll ülevaataja veel mainis et sihuke autu paneb kohe suu vett jooksma. Ma siis et rariteet nagu või ülevaataja et seda ka jah. Aga praegu viskan ülevaatuse ajaks teise mootori aiste vahele ja kõik ülevaatajad moosivad et müü doonorautoks
 
Ülev Vaatlus 02. august 2022, kl 19.21
Kuskilt kuulsin et kui puhas piiritus sise panna ja karterisse toiduõli siis läheb läbi. Mis ei tea täpselt võibolla mootor aga koogilõhna tuleb sumpsist küll Jaa ma tean seda lugu ka aint sel vennal jäid asendusvedelikud natuke kauemaks sisse ja sõidu pealt viskas küünlad läbi kapote minema ning kepsu küljelt välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!