Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
piirivalve :(
 
soomes 18. september 2006, kl 20.49
Äkki keegi oskab aidata. Selline asi, et käin Soomes tööl ja juba 6 korda on minu auto läbi otsitud kui soome lähen.Ehk siis pärast laevalt väljumist. Kas saaks kusagilt uurida, et milles on probleem vms. Ühelgi korral pole midagi ebaseadulikku olnud ja ei tule ka :$
 
arvan 18. september 2006, kl 22.19
et keegi "hea inimene" on andnud tel. teel vihje.
 
soomes 18. september 2006, kl 22.25
Aga kas siis tõesti mingi vihje pärast hakatakse niimoodi kontrollima? Mind pole kunagi millegi eest karistatud ja nüüd on selline tunne nagu otsitakse narkootikumi või ma ei kujuta ette mida, töökoht ja kõik on ametlik. Küsisin ka korra, et miks koguaeg mind kontrollite ja sellepeale öeldi, et seda öelge teie meile :$
 
kõige suurem sõber 18. september 2006, kl 22.36
ma arvan, et kui keegi mingi vihje andis, siis võib seesama keegi lõpuks sulle midagi autosse sokutada ka :( nii, et ole ettevaatlik selles suhtes.
 
heia 18. september 2006, kl 22.57
millal sa auto ostsid ja kas kellegi käest?kui kellegi käest,siis jääbki tema paturegister sinu kaela.sellisel juhul jääb üle ainult vana maha müüa ja uus soetada.
 
arvan 18. september 2006, kl 23.24
jah, kodanike vihjeid kontrollitakse. kahjuks. aga sa järgmine kord küsi milles asi, et see nii on. küll nad meeleldi ütlevad, arvan ma. ega nad ka viitsi tegelikult kolada ja laamendada mitte millegi nimel.
soomlased on väga kanged kaebama, muide. arvesta sellega. loodame, et pole nii, aga sa jumala eest küsi järgmine kord! või on mingi tige ex nõuks võtnud su elu kibedaks teha. ei tea.
 
see pole klienditeenindus 19. september 2006, kl 00.50
muidugi nad ei räägi miks, see on reegel, sest vastates kaoks nende tööl mõte. iga pätt võib vaadata neile sinisilmselt otsa ja imestada, et miks ja mida otsite. ära võta seda isiklikult, arvatavasti on saanud kusagilt mingi vihje ja teevad lihtsalt oma tööd. seni kuni leiavad, et ilmaaegu kahtlustavad ja jätavad su rahule.
 
vastik piirivalve 19. september 2006, kl 09.11
Kogenud/näinud.Andke eestlastel ka elada, mida nad alandavad kogu aeg.Mul sõpradel tuuseldati auto nii läbi, et polstrid ustel ka rebiti eest ära, sest piirivalve meelest nad hakkasid ärplema ja küsima, aga tegelikult oli asi selles, et soomlasest abikaasa oli lakku täis Eestist tulles ja pani oma naise rooli, kes oli aga siis tollel ajal Eesti lubadega ja loomulikult eestlanna.
Mina soovitaks ikkagi pöörduda tolliametnike poole ja siis juba kuhugi kõrgemale poole ja kui muu ei aita ehk saab Eesti Saatkonnast midagi abi, mina sain kui mul märkmikud ka läbi soriti/otsiti.(arvasid vist et palju ma prostina teenin Soomes).Väga alandav igatahes, ei saa ju ometi kõik olla kaabakad, vaadaku, mida soomlased teevad, üks läks Tallinna terminaalis kusele nurka ja lõi eestlannast tolliametnikult riidenagiga kogu näo segi, nii et lõualuud olid katki ja kõik hambad.
 
pada sõimab katelt 20. september 2006, kl 12.51
yhed mustad mõlemad
 
Piiritaja 30. september 2022, kl 22.10
Eesti ehitab hoolega uut raudset eesriiet. Aga näe huvitav nüüd vastupidi enne nõukaajal oleks lääs vastu võtnud aga liit ei lasknud nüüd venel pohhui aga lääs ei lase
 
oehh 01. oktoober 2022, kl 04.11
teema aastat 2006. mingi piiritaja tänitab siin raudsest eesriidest. normaalseid inimesi siin on üldse olemas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!