Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
miks venemeelne mode
 
küsija699 14. veebruar 2023, kl 18.26
mu teema maha võtan kus kutsun sõjakurjategija wagneri grupi juhi duellile . miks mode võtab teised duellile kutsumis postid maha
 
mis 16. veebruar 2023, kl 01.57
sul viga on, tropp?
 
ma ütlen mis mul viga on 16. veebruar 2023, kl 07.55
ma olen selle maa patriiot . ma hoolin oma rahvast ja oma maa lastest ja naistest. mulle ei meeldi sõjakurjategijad ega reeturid ega venemeelsed moded kes mind senseerivad. mulle ei meeldi sina ja su teesklejast ja ahistajatest sõbrad. vot see on mis mul viga on. kui see teeb mind tropiks siis olgu. kahju ,et see kõik su pisikesi tundeid haavab.
 
Ahvide planeet 16. veebruar 2023, kl 18.58
Teemaalgataja näib olevat niisugune tore inimene, kes kirjutama on juba õppinud, aga mõtlema veel mitte...
 
ära mitte iialgi teeskle 16. veebruar 2023, kl 19.27
Teemaalgataja näib olevat niisugune tore inimene, kes kirjutama on juba õppinud, aga mõtlema veel mitte...



,et sa tead mida ma olen õppind või ei ole. ma oskan mõelda . paremini kui sina. ma olen hea strateeg. sa ei tohiks mind alahinnata. ma ei ole nii loll kui välja paistan. samas oleks päris muljet avaldav kuida ma ilma selleta ,et ma mõelda veel ei oska olen omand ära sinu ja su sõbrad. kui ma mõelda ei oska siis võta oma julgus kokku kusik teeskleja ja debattime google chatis. mu gmaili adressi sa juba tead vist. las ma arvan sa ei julge ega ju. moded on venemeelsed seega ma nõustun sinuga sest sa ütlesid seda ennem. vähemalt üks asi milles sul vist oli õigus aga nüüd nagu ikka sa istud siin ja flipflopid. ei suuda otsustada mida öelda ja kelle poolt olla või kelle vastu. sa oled selline inimene kes ei suuda oma elus otsusi teha seega elad seda saamatust minu ja teiste peal välja.
 
ja sina vitupea ei oska lugeda 16. veebruar 2023, kl 19.44
sorry ,et sa mind süüdi lavastada ei saand. sorry ,et mind ahistamises kohtus õigeks mõisteti. su geniaalne plaan ei töödand. oi kui kahju. sorry ,et ma pole teeskleja ahistaja pedofiil zoofiil ega jälitaja . ma tõesti vabandan. siirad vabandused teeskleja. sa ei oska lugeda möelda ega debattida ega argumenteerida. see ,et sa asju välja mõtled ja fakte eirad ja asju teiseks keerad ei tee sinust head vaidlejat . seega tõmble tantsi ja teeskle edasi.
 
Ahvide planeet 16. veebruar 2023, kl 19.48
Ma ei tea, mis teemaalgataja arvates siin toimub, ja pole ka huvi teada saada! Jääb mulje, et ta ajab end siin foorumis oma nuputamismängudega ise psühhoosi.
Ilmselgelt peab ta mind kellekski, kes teda juba varasemast teab - ja äkki selliseid inimesi leidubki, aga mina pole küll nende hulgast.
 
läida auto väli 16. veebruar 2023, kl 20.04
Ma ei tea, mis teemaalgataja arvates siin toimub, ja pole ka huvi teada saada!

SIIS TÕMBA UTTU. MIKS OLED SIIN SIIS. MIKS SEGAD END DRAAMATESSE MIS SINUSSE EI PUUTU. LAS MA RÄÄGIN MIS SIIN TOIMUB. MIND LAIMATAKSE JA MA KUMMUTAN LAIMU. MODED SENSEERIVAD MU PATRIOOTLIKE POSTE SEEGA NAD VÕIVAD OLLA VENEMEELSED.

EASY JU.

Jääb mulje, et ta ajab end siin foorumis oma nuputamismängudega ise psühhoosi.

SEE EI OLE TÕSI JA MA USUN ,ET SA TEAD SEDA. SA TEAKS MIKS MA SIIN OLEN JA MIKS NUPUTAN JA MIDA KUI OSKAKSID LUGEDA.

Ilmselgelt peab ta mind kellekski, kes teda juba varasemast teab - ja äkki selliseid inimesi leidubki, aga mina pole küll nende hulgast. SUL SEDA ÖELDA KERGE KUNA MA EI TEA KES MIND LAIMAB JA KES MIND SÜÜDI LAVASTAS JA MIKS. MA EI SAA KA ÖELDA KAS SA VÕI SEE INIMENE KES SEDA TEAB TUNNEB MIND VARASEMAST VÕI EI. KUI SA EI OLE NENDE HULGAS SIIS MIKS SA MÖGISED SIIN. MIKS SA NEID KAITSED JA MIND RÜNDAD. MA TEAN MIKS. SA OLED ÜKS NENDE HULGAST. KUI EI SIIS SA IGNOREERIKS SEDA KÕIKE JA LIIGUKS EDASI. TEESKLEJA. TORE ON OLLA ANONÜÜMNE SITAPILDUR KAS POLE. TEED SEDA TIHTI VE. RÜNDAD LAMBI INIMESI TÄITSA ILMA ASJATA.
 
ära sa ütle 17. veebruar 2023, kl 03.12
ja foorumit läbustad siin ka lihtsalt seepärast, et kuskilt taevast lendas sulle kajakasitt pähe ja peale seda otsustasid terve foorumi täis pasandada?
eeldasid, et foorumlaste kannatus ükskord ei lõppe või? vot nüüd lõppes. millal iganes siia nina pistad, hakkame su lapsekasvatuses saamatu mamma aluspükste puhtust kontrollimas käima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!