Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Habeme toonimine
Feetfeetus 15. veebruar 2023, kl 17.41
Mure seisneb selles, et abikaasat on emakese looduse poolt karistatud punakat värvi habemega ning see on viinud tema kiusamiseni. Töölt tulles on mees alati kurb ja räägib, kuidas kolleegid teda punase habeme pärast mõnitavad ning halvustavate hüüdnimedega kutsuvad (vaskmünt, roostelõust, tomatimees jne). Probleem on abikaasa enesekindluse nii maatasa teinud, et ta ei julge enam avalikes kohtades nägu varjamata ringi käia. Viimasel ajal otsib ta lohutust alkoholist, mis mõjub ka mulle vaimselt rusuvalt. Kas keegi teab, kus eestis teostatakse habeme värvimist? Mehe nimi on Aapo.
 
Ahvide planeet 16. veebruar 2023, kl 18.50
Jaa, ikka tõesti enneolematult hea nalja mõtlesid välja...
 
kuule jobu 16. veebruar 2023, kl 19.29
ma ei teind seda teemat. seega you missed . better luck next time.........
 
Ahvide planeet 16. veebruar 2023, kl 19.41
Mul pole aimugi, kellega sa, 19.29, siin oma arvates erinevates teemades (?) vestled ja kelle isikut sa siin ära arvata püüad...
Ise kirjutasin "halva kogemuse" alamfoorumisse täna sel aastal esimest korda - nii et ma pole kursis, kelle paranoiad siin foorumis hetkel tuure koguvad ja ausalt öeldes pole ka huvi teada saada...
 
nice try kid but not nice enough u cant fool me 16. veebruar 2023, kl 20.09
Mul pole aimugi, kellega sa, 19.29, siin oma arvates erinevates teemades (?) vestled ja kelle isikut sa siin ära arvata püüad... MIKS SA SIIS MÖGISED. SA TEAKS SEDA KUI OSKAKSID LUGEDA . KUI SA EI TEA MIKS JA MIS MIDA SA SIIS IGISED. LIIGU EDASI. POLE SINU TEEMA EGA DRAAMA SIIS. KUI POLE SEE SINU TEEMA SIIS LIIGU EDASI. MA EI PEA VAJALIKUKS SULLE SEDA SELETADA SA KAS OLED TEESKLEJA SEEGA SA JUBA TEAD VÕI SEE EI PUUTU SINUSSE SIIS VEEL VÄHEM PÕHJUST SULLE MISKIT SELETADA. Ise kirjutasin "halva kogemuse" alamfoorumisse täna sel aastal esimest korda - ISE KA SEDA USUD VÕI. SEE FOORUM ON OLNUD AEGADE ALGUSEST SIIN. JA JUHUSLIKULT HAKKAD MIND RÜNDAMA JA SOLVAMA. VÄHE USUTAV. pole kursis, kelle paranoiad siin foorumis hetkel tuure koguvad ja ausalt öeldes pole ka huvi teada saada...
TEGU EI OLE PARANOIAGA AGA MA USUN ,ET TEAD SEDA. KUI EI SIIS MIKS SA IGISED MU KALLAL SIIS. TEE ENNE OMA UURIMISTÖÖ SELLE KALLAL MIS TEEMA ON JA SIIS TULE IGISEMA JA TEESKLEMA ,ET OHH PARANOIA JA PARANOIA. KUI POLE HUVI SIIS OLE KUSS JA ÄRA MÖLISE. MA OLEN SIIN OMA -PARANOIADEGA- OLNUD SIIN FOORUMIS EELMISEST AASTAST SAADIK. KUMMALIKE ,ET SA EI OLE MISKIT NÄIND VÕI POLE TAHT NÄHA JA JUHUSLIKULT HAKKAD MIND RÜNDAMA JA DISCREDIITIMA . LAULMA OMA PARANOIAST JA LAULMA SEDA LAULU FAA FAA MA OLIN PAUGU OTSAS KUI PUU KÄIS AGA MA SELLES AUTOS POLNUD. PEAD MIND LOLLIKS VÕI TEESKLEJA. ISE KA USUD OMA UMBLUUD JA JUTTU VÕI.
 
final statement before forum vacation 1 16. veebruar 2023, kl 20.38
ma lahkun määramata ajaks sellest foorumist alates tänasest . siis võid kaagutada ja teesleda palju tahad. mingitest paranoiadest ja millest iganes. siis ei saa keegi mögiseda faafaa ma rikun foorumit faa faa. siin on viimast korda taas faktid. 1. mind prooviti süüdi lavastada sinu ja su sõprade poolt. ma tean ,et sa oled sina sa vaid mängid lolli . kui sa oled keegi lambi jobu siis miks sa sisestad end draamasse millega sul pole mingit pistmist ja miks hakkad suva inimesi ründama ja suva inimesi kaitsma. 2 . see post pole minu tehtud isegi. 3 naljakas ,et väidad ,et sa ei tea miskit sellest mis ma teen ja pole kursis aga väidad ,et see on paranoia. kuida sa seda siis tead kui sa pole kursis. idikas. 4 ahistamises mind süüdi ei mõistetud sest ma ei ahistand neid inimesi kelle ahistamises mind süüdistati alusetult. -DUH- 5 mind on siin laimatud AASTAID kummaline ,et sa pole miskit märgand. silmaklappidega hobune oled. ma arvan ,et sa ei taha märgata. tahad vaid möliseda ja teeselda. 6 ma räägin siin oma poolset versiooni ja kummutan valesi. arvad ,et oled kaval räägid ,et pole siin olnud ja sul pole aimugi mis siin toimub. sa arvad ,et ma ei saa kasutada sa teaksid seda kõike kui lugeda oskaksid. nali on sinu kulul sest sa teaksid seda kõike kui lugeda oskaks. olen siin olnud eelmisest aastast . peaaegu aasta või poool. 7 kui sind ei koti siis miks mögised ja ründad mind . 8 muidugi ma olen kindel ,et ka sellest ei tea sa midagi kuida mind on siin tembeldadud pedeks ja anaali prohvetiks kuna mult varastati video klipp ja see võeti kontekstist välja. eeldan ,et ka sellest ei juhtu sa miskit teadma ega ju. see peaks olema kõik. jätan teid sitta tootma ja rääkima ja märatsema siia. eeldan ,et seda teete veel pikalt. ma täitsin oma misiooni ja levitasin tõde ja fakte. ma naasen mil naasen kui üldse naasen. eeldan ,et tuleb poste stiilis mine ja ära tagasi tule või head teed stiilis. edu sellega.
 
mõmmi ja aabits 18. veebruar 2023, kl 03.45
kao ära! mine ja ära tagasi tule! head teed! ära naase! sa oled mõttetu, tüütu, sa vajad ravi ja sind ei aita suvalises foorumis tõllerdamine. sa vajad spetsialisti abi ja kuni sa seda ei teadvusta, risustad omaenda elu. meie võime siin lugeda või mitte lugeda. sinul on probleem, mida pead hakkama kohe praegu teadvustama, varsti on hilja!
 
isamaalisus ja patritism ei ole räuskamine tõe ja faktide rääkimine ka pole . 21. veebruar 2023, kl 13.49
kahju ,et ei sina ega su sõbrad ei armasta seda maad. kahju ,et sinu ja su sõbrad on selle maa reeturid ja maha parseldajad. sina ei ole siin boss omanik mode ega admin sina ei tule mulle ütlema mida ma võin või ei või on selge teeskleja.kas tõe rääkimine on mõttetu ja tüüütu. sa teaks ,et ma kääin ravil. sa teaks seda kui lugeda oskaks teeskleja pedofiil zooofiil ahistaja. palun ära räägi mulle minu elust ja ära tule mulle nõu andma. sa ei kvalifitseeeru ei mulle ega kellegile nõu andma sa vaimuhaige riigi ja kogukonna reetur. kui sa ei taha ära loe . keegi pole palnud. mis meie. ära poe teiste taha nüüd teeskleja. sina sitt ei ütle mulle mida ma pean või ei. sina risustad enda ja teiste elusi sina risustad seda foorumit ja riiki mine sinna kust sa tulid. see ei ole enam sinu kodumaa ega foorum tõmba uttu siit. ning ma ei ütle teistele kuida elada ega loe teistele moraali kuna ma ei ole blogija. ning ma ei ütle ka teistele kuida nad elama peaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!