Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Sõõrumaa
 
Kuul 27. september 2006, kl 10.54
Keskerakondlane Urmas Sõõrumaa valab rahva peale viha välja; piletikontrolle on terve linn täis.
 
a 27. september 2006, kl 11.01
miks see rahva peale viha välja valamine on? Pigem varaste, sest mis see sõidujänes ikka muud on.
 
tegelt 27. september 2006, kl 11.15
on jube nõme vahtida, kui nt mina kui aus bussisõitja ja kuukaardi omaja vaatan pealt nö jäneste tõmblema hakkamaist kui nähakse kontrolli bussi peatamas, kusjuures täiesti viisaka välimusega inimesed jooksevad pileteid läbi lööma. Tänu sellistele tõusevadki pidevalt piletite ja kuukaartide hinnad.
Mõni hakkab nüüd kindlasti karjuma, kuid on ju loomulik, et kasutatud teenuste eest peame tasuma. Ja veel, kas neil jänestel omal pole piinlik, ilmselt mitte, muidu nad ju nii ei teeks.
 
Dilli 27. september 2006, kl 11.22
Käin ise autoga pidevalt ja vahel paar peatust sõita ühiskondlikuga, aga piletid on alati olemas (10ne pakk läheb vist kahe kuu jooksul läbi). Aga eks need tõmblejad on enamasti need vennad, kes muidu autoga sõidavad ja siis pole piletit või ehk ei raatsi läbi lüüa kui lõpuks ikka läbi lööma jooksevad. Eks ta üks haiglane värk ole, inimene ei ole ikka harjunud teenuste eest maksma, vist mõni on kogu aeg niisama saanud kõike. Iga asja eest tuleb maksta, see võiks olla selline põhimõte, mina küll käsi pikal ei oota midagi - ma olen ju Proua ja proua maksab alati enda eest.
 
hunt 27. september 2006, kl 11.27
Bullshitt, kui ka absoluutselt kõik reisijad piletid komposteeriksid, tõuseksid hinnad ikka, järjekindlalt ja pidurdamatult nagu aamen kirikus!
 
v. 27. september 2006, kl 11.30
mulle käib see närvidele, et sõõrumaa võtab varsti riigi üle. savissar laheklt muidugi annab ka, sest raha ju ei haise.
 
hundike 27. september 2006, kl 11.44
see on küll õige, et oleks ka kõigil piltid, ikka ja alati on kasumit väha ja järgmisel perioodil tehakse plaan suurem, seega hinnad tõusevad igal juhul, see on fakt
 
OO 27. september 2006, kl 12.08
Kui asotsiaal võib aastaid rahulolevalt tasuta teenust nautida, siis ei näe minagi põhjust selle haisva teenuse eest tasuda.
 
kuulge 27. september 2006, kl 13.13
millegipärast kumab siin tohutu kadedus läbi, kui ikka kõik pileti komposteeriksid, lähevad hinnad ju odavamaks, keegi peab ju busside kulu ja kütuse ka kinni maksma, õppige, tehke tööd ja siis otsustage kui kergelt raha tuleb, Sõõrumaa alustas ju ka TURVAMEHENA
 
massuurikas 27. september 2006, kl 13.19
Ei mina usu ,et hinnad siis langeks kui kõik ausad oleks ... Miks peaks hinna alla laskma kui niigi ostetakse ? ja usun ,et " jäneseid " jääb iga aastaga vähemaks ( kes ostab auto , kes ei julge jne )
 
kord 27. september 2006, kl 13.32
ütles PESSIMIST, et homset ei tule, ometi alati tuleb, armas rahvas, miks oleme niiii kadedad ja õelad, aga jahh, selline ongi EESTLANE, ärme siis teistelt ka midagi paremat nõuame, nad ju ka ainult eestlased
 
Dilli 27. september 2006, kl 14.55
Mis kadedus, mina saan aru nii - et kasutad teenust ja maksad! Ja rohkem polegi rääkida. Aga tõesti käivad närvidele inimesed, kes teevad ennast lolliks, et aga tasuta saada. Meil on siin üks töötaja, kes joob pidevalt firma kohvi ära - sest tasuta saab. Omanik oli ära, ostsin uue kohvipaku ja tõin suhkrut ka, nüüd jälle kühveldab, lõunal ei käi. Tõin töö juurde tomateid, niisama, sest pole harjunud aiasaaduste eest raha küsima, lihtsalt heast südamest. Too kohvijoodik aga ütles mulle: "kui sul neid tomateid nii palju on, siis too mulle, ma teen nendest mahla". Sorry, otsi lolli omast külast, nagu ma ise ei oskaks mahla teha. Isegi tänulik ei viitsi see inimene olla - harjunud ju koguaeg midagi niisama saama. Asi on pigem suhtumises, ja ma ei saa sellisesse inimesesse hästi suhtuda, minu meelest ta ju alandab ennast.
 
roheline mõtteviis 27. september 2006, kl 21.39
Mahla tegemine on raiskamine, suur osa tomatist visatakse ju ära. See on siis kokkuhoidliku inimese jutt?
Pealgi on kodusel teel tehtud mahla raske säilitada.
 
kontrolligu 28. september 2006, kl 10.18
Ei minul ole selle vastu midagi, et kontrollivad. Mul pilet olemas. Olengi mitu aastat sõitnud, mitte keegi pole selle vastu huvi tundnud.
 
teenuse eest 28. september 2006, kl 10.21
Elan selle seaduse järgi: kasutan teenust, selle eest ka maksan. Ei hakkagi selle üle vaidlema.
 
XX 28. september 2006, kl 21.41
veel palju nõmedam on see, et korralikku jänest kotitakse täiega aga asotsiaali ei juleta isegi bussist välja tõsta mitte. ja samal ajal MINA maksan täie rauaga.
 
Ummi Sõõriku kummi säärik 28. veebruar 2023, kl 16.33
Urmas Sõõrumaa siseneb üleostuga autorendiärisse Heldeke nüüd ei saa isegi enam autot võtta ilma kaudselt kriminaalseid erakondi toetamata. Ummi on kõva siseneja,kuid huvitav miks ta merekindluse renoveerimisse ei sisene. Igale poole ei jõua siseneda. Taadul on temaga võrreldes lapseohtu naine sinna sisenemine võtab palju energiat ära. Sõõrik siin sõõrik seal, küll siseneb enda laste vanusesse noorikusse, küll linna lrenoveerimisse, kauge pole kui sisneb eesti valitsusse jne Ootame huviga millal Forusest on võimalik rentida kummalisi kumminaisi Kujunenud meie esioligarhiks vist juba? Endine miilits ja prargune OLIGARH Urmas Sõõrumaa kutsub inimesi taksoettevõtte omanikuks Tundub et ummikuid tekitavad linnades juba taksod mitte erasõidukid Kuldmune munevale hanele ei kutsu keegi kaasomanikuks hakkama küll aga hapuks läinud viinamarjadele Samasugust skeemi saaks merekindluse renoveerimisel kasutada Lisaks annab see "õiguse" fooruse taksodel sõita punase tule alt läbi peatumata ülekäigurajal kimada ja Tallinna Lennujaama ees vastas suunas töllerdada. Miilitsa kupong ju taskus vot tak FOR UrmasSõõrumaa FORUS edasi mõelge ise RUS eksitas paljusid ja esimene mõte oligi et mingid russad teevad oma skeemi. Urmas Sõõrumaa sõidukiirus Palkab kitsekarjaku omale taksistiks, ei pea enam ise trahve maksma. Ja ostab omale iga burgeriputka juurde parkla kui jälle sanga lastakse. Muidu hakka jälle mingi ajakirjanikuga vaidlema kõnniteele pargitud käula pärast. kuidas saab olla liiklushuligaan olümpiakomitee president? Endine miilits ju midagi ehk õppis sealt või käitub nagu vanasti Vaata krantsi ise oli nõuka ajal liiklusmiilits keeras teistele autohtidele käru nagu jaksas ja puha. Tavainimene oleks kohe plate peale viidud Mingu nûüd ekre auesimehe juurde kitule eks eesti esireeturi ihukaitsja Urmas Sõõrumaa kallimaga Sõõrumaal uus kallim. Kas vana on nüüd odavam Uus noorem ja kallim. Amortiseerumine vähendas vana väärtust. Sõõrukaga on kööga! sattus vene agentide mõjusfääri Nüüd on aeg kükke teha koos tagantpoolt tuleva prääksuga No aga miks ei või noort naist põrutada? Sõõrukas pole just esimese nooruses aga selle eest on kindlustus taskus ehk merekindlus taskus Oleks Ummi tavaline trammijuht, siis oleks muidugi teine muinasjutt, Küll on tore vaadata, kui tänapäeva noored vanurite eest nii hästi hoolitsevad, hea klapp ja üldse kõik läheb libedalt. Parim naine ta enda sees ehk valesti kirjutatud, võibolla mõeldi et parim naine kasvab tal enese seest ehk vasak käsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!