Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
lul juuu
 
heiheihei 09. märts 2023, kl 11.36
ahahhh 08. märts 2023, kl 05.26
ja mina arvasin, et kasutad caps locki seepärast, et ise aru saada, mida siia kokku kritseldasid. kirjanikku sinust ilmselgelt ei saa, isegi idiootite konkursil. mõned idioodid isegi oskavad oma mõtteid selgelt väljendada, sina nende hulka ilmselgelt ei kuulu.
ja need haledad vabandused, kuidas sul niii palju tegevust, kõlavad ka haledalt. mingi paksmagu, kes räägib, et tal palju tegevust, on aasta pärast 20 kilo raskem paksmagu, kes räägib edasi, kuidas tal palju tegevust. haleda rasvamao eneseõigustus.


sa teaksid ,et ma teen trenni ja proovin kaalu kaotada. mitte sinu ega kellegi teise vaid enda jaoks. ma olen seletan miks ma capsi kasutan . sa teaks kõike seda kui lugeda oskaksid. must ei pea saama kirjanik. ma olengi kirjanik. olen olnud hobi kirjanik terve oma teadliku elu. sa teaks seda kui lugeda oskaksid ja must miskit päriselt teaksid. ma oskan oma mõtteid selgelt väljendada. sa lihtsalt ei oska lugeda. ei ole mingeid vabandusi ja mul on elu ja palju tegemist. sorry kui sul pole. pole mingit eneseõigustust. sa teaks seda kui mind tunneksid reaalselt ja lugeda oskaksid. kui olen aasta pärast 20 kilo raskem siis kuida see sinu asi on. mis see sind kotib. kuida see su elu mõjutab. idiootide konkursil. ma vist unustasin korra ,et oled meie kogukonna reetur ja riigi reetur. aitäh ,et meelde tuletasid. ma saan aru mida ma kokku kritseldan. erinevalt sinust oskan ma lugeda . erinevalt sinust olen haritud. kena cope postitus. jätkan oma foorumi pausi. mina siia foorumi elu tõin ja ma selle ka võtan siit lahkudes. ma näidan oma puhkust sina aga vahuta siin. cope cope cope bitch.
 
keegi võiks rooli joodikud putsi peksta 09. märts 2023, kl 12.39
kõrini neist hoolimatutest närakatest. HEI KOHTUNIKUD SEE ON MÕRV KUI TÄISKASVAND TÄIEMÕISTUSLIK INIMENE ISTUB AUTOSSE JOOBES PEAGA TEADES MIS VÕIB JUHTUDA. surmanuhtlus võiks tulla roolijoodikutele eriti neile kes on lapsi ja või naisi vigaseks või surnuks sõitnud. sina teeskleja ei julge võtta mingeid tugevaid seisukohti ega julge neid kaitsta. sa isegi ei julge debattida minuga ega oma päris nime alt kobiseda. fail.
 
hensugusta on piider kes võiks putsi minna 09. märts 2023, kl 12.53
proovigu sama sitta ja möginat minuga nagu oma võltsis reality saates. ma ütlen üht ma ei ole heldin nool keda ta suht surnuks kiusas . ma hakkan vastu ja kõvasti. üritagu vaid. jah ma arvan ,et ta oli osaline selles ,et heldin nool eneka tegi. see on minu arvamus ja ei miskit muud. see ei ole fakt ega süüdistus vaid arvamus. kui kellegile ei meeldi siis mul suva. ta küll tegi kahe bitilise vabandus video aga ma ARVAN ,et see vabandus ei olnud mitte siiras. see oli mu meeelest sama ebasiiras kui annika annu vabandus selle vastu keda ta eeslaste kolmnurgas ahistas. ja ei ma ei tunne mingeid pooletoobiseid eestlaste kolmnurgas. ma ei seosta end sellistega . see ,et ma olen puudega ei tähenda ,et ma end sellistega seostaks kohe. see kes seda küsis kas need klounid eestlaste kolmnurgas on mu tuttavad. sellele vastan ei ole. saan aru ,et oled meie kogu konna reetur ja riigi reetur. ma saan aru ,et sa oled liberaalne peni kes ei armasta meie riiki ja kes ei saa aru mis on patriotism ja isamaalisus. meie ei ole räuskajad ega poe tagused. meie oleme selle riigi peremehed ja omanikud. mida sa omad liberaal. mille omanik sa oled. on sul millegi üle võimu ültse. see oli mu väike comeback foorumi aga nüüd naudin oma pausi. pidin need asjad hingelt maha saama.
 
viis miinust on ülehinnatud kuse ja sita bänd 09. märts 2023, kl 16.19
ülehinnatud ja ülemängitud - rämmar ja rämmar. peldikus on sul rämmar.
 
miskit veel millega siin tigedaks ajada elutu teeskleja. 09. märts 2023, kl 17.13
tulevased projektid by yours truly.

fists 16 war in wonderland.

lost sword next generation 2

oskari ja miina lugu

lühiõudusjuttude kollektsioon

ja palju palju muud.


so get up here and start to cope bitch. :D
 
mulle ei meeldi laura põldvere 10. märts 2023, kl 07.48
omg vaaadake kuida ta posti otsas hoorleb wowowoow sellel aasta vahetuse laulus - ma tean posti tantsu häbimärgistatakse aga sellel on alati seksuaalne isegi hoorlemise alatoon. ei oska sõnadesse panna seda mida öelda tahan ja mõtlen hetkel. ta vend sai üledoosi kas taimaal või kusagil mujal aasia maal ja sai üledoosi. need jobud panid ta surnukeha pildi ka facebooki belive it or not. ta muusika on ka suht sitt ju. taaskord mu arvamus. teesklejad võivad vastuseks copeda ja halada ja nutta.
 
tegin väikese põike siia ja teeskleja on nii vait 10. märts 2023, kl 17.43
kindlasti peksab oma pead vastu seina ja ütleb endale r on loll ja ma olen parem r on paks ja ma olen parem cope cope cope.
 
tsatsi on idioot ja spämmer 11. märts 2023, kl 16.37
võiks vait olla juba
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!