Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
küss naiskadele
 
m33 22. märts 2023, kl 17.00
kas teil on kunagi juhtunud nii, et olete just armukese juures, riist sügavale tagumikku pumpamas, kui helistab mees? kuidas olete kõnet vastu võttes kindel, et mõnuoiged ei kostaks telefoni?
 
sa ei ole mina sinust ei saa kunagi mindd mind ei huvitaa anaaal 22. märts 2023, kl 17.02
sa oled mõttetu teeskleja ja niii ongiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
saage aru teesklejad 22. märts 2023, kl 17.34
mulle ei hakka KUNAGI anaal meeldima. ma ei hakka KUNAGI värdja juttu ajama . ma ei hakka KUNAGI rääkima ega elama nagu TEIE tahate . mida ROHKEM te seda PEALE SURUTE seda ROHKEM ma anaali VIHKAN JA TEID . seda ROHKEM TULEB PUSHBACKI SAATE TÜRA VÄRDJAD ARU VÕ EI.
 
n23 22. märts 2023, kl 22.02
anaal on ikka pööraselt mõnus!!! :)
 
N43 clitu 23. märts 2023, kl 00.49
Ma kutsux mehe ka telefoni teel kampa. 2 riista su sees on ikka 2 riista su sees!!

Dupp + bepp, ülikooliajal isegi + 1 musisse samalajal.
 
külamees 23. märts 2023, kl 02.35
sa küsi oma ema käest. saime just linade vahele kui mingi tölpa helistas, su kasuisa vist. su ema ruigas nii et vähe polnd. õnneks see lollakas tõlpa arvas, et on sigala tapamajja sattunud ja rohkem küsimusi ei esitanud. kui detailsemat kirjeldust soovid, siis lindistus on olemas.
 
n43 ära toida nende luulusi sa loll lehm 23. märts 2023, kl 06.46
sa küsi oma ema käest. saime just linade vahele kui mingi tölpa helistas, su kasuisa vist. su ema ruigas nii et vähe polnd. õnneks see lollakas tõlpa arvas, et on sigala tapamajja sattunud ja rohkem küsimusi ei esitanud. kui detailsemat kirjeldust soovid, siis lindistus on olemas.


kahju ,et su ema on hoor. sa ilmselgelt ei räägi minu emast vaid oma enda emast. kahju ,et oma emast nii halvasti arvad. pole ime ,et emme oma väikest girurgi vihkab. mida sa nüüd teed. ahistad veel blogijaid ja lavastad kedagi teist süüdi. protipp meie sigala on ammu uksed sulgend siin on päikesepaaneelid nüüd. sa teeskled ,et oled kohalik kuigi sa ei tea mu kohast ega minust sittagi. pmsl. proovi uuesti. sa ei oska solvata ja aga palun postita see lindistus ma hea meelega debungin selle . lase käija davai bratt. las kõik näevad milline hoor su ema on. mu vanemad on normaalsed ja raskesti töötavad inimesed. sinu vanemate kohta ei saa sama öelda teeskleja.
 
n23 ära toida nende luulusi 23. märts 2023, kl 06.47
sa loll lehm
 
lööme tantsu 23. märts 2023, kl 06.47
mulle ei hakka KUNAGI anaal meeldima. ma ei hakka KUNAGI värdja juttu ajama . ma ei hakka KUNAGI rääkima ega elama nagu TEIE tahate . mida ROHKEM te seda PEALE SURUTE seda ROHKEM ma anaali VIHKAN JA TEID . seda ROHKEM TULEB PUSHBACKI SAATE TÜRA VÄRDJAD ARU VÕ EI.
 
Prohwet R 28. märts 2023, kl 21.57
Naine tegeleb kodus koristamisega, kui äkki heliseb uksekell. Naine avab, lävel seisab võõras mees:
"Tere päevast. Andke andeks minu uudishimu, kuidas te suhtute anaalseksi?"
Naine lööb ukse kinni. Järgmisel päeval taas uksekell, sama mees:
"Tervist. Vabandage, et tülitan. Öelge palun, kas teile meeldib poos 69?"
"Kasi minema, kaabakas! Ma kutsun politsei!"
Järgmisel päeval jälle uksekell, lugu sama:
"Ärge solvuge, kui ma olen teie meelest liiga pealetükkiv, aga kas teile meeldib orgasmi ajal kuulda roppusi?"
"No kõik, mulle aitab," käratab naine, "räägin oma mehele kõik ära, pärast süüdistage iseennast."
Ja rääkiski kõik oma mehele ära,mees vastas:
"Kui see mees veelkord peaks tulema, poen ma ukse taha peitu, püüa teda võimalikult kaua kinni pidada."
Järgmisel päeval kordub kõik taas:
"Tere, rõõm teid näha. Kas teile meeldib oraalseks?"
"Loomulikult," vastab naine seekord.
"Aga anaalseks?"
"Anaalseks samuti."
"Aga 69?"
"Väga meeldib."
"Aga kuidas on lood sadomasohhismiga?"
"Ma jumaldan seda."
"Sel juhul, palun, öelge oma mehele edasi, et kui tal kõik käe-jala juures olemas on, miks ta siis magab minu naisega!?"
 
Salemi nõid 29. märts 2023, kl 09.22
Postitajale 28. märts 2023, kl 21.57:
Sinusuguste arvates ei ole ju midagi koomilisemat kui see, et keegi on teinud vea ja ta on seepeale peaaegu et vigaseks kiusatud! Siis on eriti tore muudkui kiusamist jätkata! Tõesti - nii "naljakas", kui kaasinimene piinleb, ja teeb seetõttu, et on juba niigi katki, veel ehk mõne järgmisegi apsaka, eriti, kui teda edasi togida!
Või kas ikka on naljakas?
Ürita MÕELDA ja mingisugunegi inimlikkus saavutada, primaat (kuigi see ilmselt sulle võimetekohane pole).

https://www.youtube.com/watch?v=dQn1-mLkIHw
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!