Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Solaris ja hinnatõus
 
naine 07. november 2010, kl 01.15
kassadel neil uhked sildid, et hindu ei tõsta, aga olen nüüd näiteks jälginud piima hinda ja vualaa:) on ka neil nüüd 9.90. valetavad nii mis hirmus. ja üldse väga kallis pood. näiteksin märkasin ka ühe aafrika veini hinda, mis seal oli 69.90, hiljuti ostsin selle ühest teisest poest 20 krooni oodavamalt !!! ja müüjate pidev tõmblemine korvidega. kole vaadata, kuidas müüja kõnnib ringi korvi alus üle õla. üldse tundub, et müüjad seal tihti vahetuvad. pole vist väärt koht.
 
päälinna pasatski 07. november 2010, kl 13.13
solarise toidupood ei ole ainuke, kus hinnad tõusnud on, lihtsam loetleda neid poode, millises hinnad ei ole tõusnud.
 
heatahtlik 08. november 2010, kl 13.06
Minule Solaris meeldib, hea asukohaga ja kvaliteetne, samuti on teenindajad viisakad ning vastutulelikud. Kui Solarises oleksid Maksima hinnad siis oleks seal ka vastav teenindus ning valik. Maksad ikka selleest mida saad ja nii ongi.
 
heatahtlikule 08. november 2010, kl 13.51
Milliseid teenindajaid sa mõtled? Äkki leti taga? Sest kassas pole hullemaid vingus nägudega põrnitsejaid kui selles poes, täitsa tõsiselt mõtlen, üksainus kord sattus heatujuline kassapreili olema, teised alati silmatorkavalt väsinud ja vissis.
 
heatahtlik 08. november 2010, kl 13.57
Loodan et räägime ikka ühest ja samast poest, kuna see on mu kodupood siis käin seal väga tihti, pea iga päev ning pole kordagi näinud vissis teenindajaid, alati viisakad ning rõõmsameelsed. Võibolla oled sa sattunud siis teiste teenindajate peale või kannad sa vissis prille et kõik nii must ja sopane tundub.

Aga võib-olla käin mina hoopis roosade prillidega ringi et kõik mulle just seal poes ilus ja tore tundub, sel juhul panen ma vist need ette just sinna poodi minnes sest mujal nii kena kõik alati pole.
 
* 08. november 2010, kl 14.04
Mina käin Solarises umbes 2x nädalas. Täitsa tavaline ja norm pood. Kesklinna hindadega (Kauamaja, Stockmann) võrdväärne, isegi soodam. Kaubavalik jällegi igapäevakaupade osas kehvem.
Minu jaoks on Solarise suur pluss see, et seal ei ole päeviti kunagi kassasaba, Stocis oota ennast teinekord siniseks.
Aga kaader tundub seal jah tihti vahetuvat (nagu ilmselt mujal ka) ning kui mingi probleem või erisoov on, siis läheb asi keeruliseks. Näiteks suvel ostsin seda pisikestes pakikestes kohvijooki 3 in 1. Üks pakk maksis 1.90, aga kui ostsin karbiga 20 pakki korraga, maksis karp 41.90 ehk siis üks kohvipakk 2,10. Tavaliselt on kampaaniad ikka nii üles ehitatud, et kui ostad rohkem, saad odavamalt! Juhtisin kassapidaja tähelepanu sellele, et paki hind oli riiulis odavam, aga vastuseks sain, et karbiga ostes tuleb maksta karbi hind. Eks siis koukisin oma 20 pakki kassalindi ääres karbist välja ja lasin ükshaaval kassast läbi lüüa. Saigi karbi võrra vähem kodus prügi tekitada.
Teinekord avastasin, et riiulis seisavad suht kõrvuti ridadel ühed ja samad kohvipiimapulbrid, ainult et hind on pea 10%-liselt erinev.
 
uudis 08. november 2010, kl 15.33
mis krdi sõna on 'vissis'??
 
kr 08. november 2010, kl 15.47
võimalik, et üks käib poes päeval-hommikul kui müüjad veel väsinud ei ole ja teine õhtul kui müüjatel pikk tööpäev selja taga. ise olen ka pigem napisõnaliste vissis müüjate peale sattunud.

ka mina olen pannud tähele nii müüjate ülitihedat vahetust kui palju esmatarbekauba puudumist kui ka naljakaid hindu ja soodustusi (kohvipakkide stiilis).

mina käin kristiine prismas kuigi solaris on tegelikult lähemal, lihtsalt prismas suurem valik, soodsamad hinnad ja parem teenindus.
praegu kahjuks juba pikemat aega kristiines igavene jama.
aga no küllap ehitavad valmis ja avavad prisma taas täies ulatuses.
 
kr 08. november 2010, kl 15.48
vis's 2. <20:vissi, .vissi; seisundivorm .vissis> argi väike hapu õun ▪. Nägu on vissis (mossis, vingus), tõmbub vissi. Vissis nägu
 
Eva 12. november 2010, kl 02.29
Teate kui kassapidajatel pidevalt peaks suu kõrvuni olema siis oleks ka veidi kummaline ja võlts. Nad ka luust ja lihast inimesed nagu teie. Nad ka väsivad nagu teie. Ja hinnad probleemid ei ole üldse nende süü või kaubavalik. Nad on kassapidajad, nende töö on kliente teenidada KASSAS, mitte hinnakujundajad või ostujuhid. Ega teie ei kutsu torulukksepa elektritööd tegema eks ole? Ja seoses selle napisõnalisusest ega ta psühholoog pole. Ise töötan ka kassapidajana kuid teises poes kesklinnas ning tean millest räägin.
 
- 12. november 2010, kl 09.37
seda ma markasin juba monda aega tagasi, et solarises alguses olid toesti palju odavamad hinnad kui teistes kesklinna kauplustes, kuid nuud on nad viimasel ajal hinda kohe kovasti tostnud. ja seda koikidel kaupadel.
muujad on seal samad juba aegade algusest peale. pole mingit vahetust taheldanud. ja muujad on alati ka vaga kenad ja teenindavad igat klienti eraldi. ruumi palju ja mugav kaia, kassas pole pikad jarjekorrad, kuid kaubavalik voiks olla laiem ja okotooted voiks olla paigutatud vastavate kaubagruppide muude toodete vahele ja lihtsalt panna silt juurde, et okotoode, hairib, et selleks eraldi riiul. jah, ja kauba valik ja kvaliteet voiks korgem olla, valmistoodete letis nad voiksid ise valmistada roogasid, mitte muua teiste firmade ulessoojendatud toodangut. :)
 
vissis 12. november 2010, kl 13.46
uudis kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis krdi sõna on 'vissis'??

ÕS on avalik ja tasuta, alati abiks:

vis's 2. <20:vissi, .vissi; seisundivorm .vissis> ARGI väike hapu õun ▪. Nägu on vissis (mossis, vingus), tõmbub vissi. Vissis nägu
 
Aga 13. november 2010, kl 18.41
kas te sellele pole móelnud, et selles ehitises on üks lagi alla kukkunud ja minu teada kukkus midagi ka välisseinast tänavale. Siin kesklinnas on ka muid toidupoode.
 
Solaris 06. aprill 2023, kl 14.01
Vaatlesin seda Solarise elu sääl. Tarand ja Fokin käisid ringi mitte küll käe alt aga paraja vahega. Siis punased koristajamutid teenivad seal ka nii vähe et korjavad taarat prügikastist. No ja kullerid. Meie enda valged neegrid kes liikus tallapressiga kes tõuksiga kes jalamehena kondimootoriga. Aga siis tuli afroneeger ja vedas sõiduautoga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!