Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
nädalavahetuseks maale
 
klaara 12. mai 2016, kl 11.56
Mul on kaks last ja olen õnnetu, et meil ei ole nädalavahetuseks kuskile maale minna.
 
no kuule 12. mai 2016, kl 12.28
linnast väljas algabki maa. Ega siis maale mineku all ei pea alati mõtlema- lähen maale kellegi juurde külla ehk siis sugulasi tüütama.
Ma ei tea kui vanad on su lapsed, aga sul ju endal peaks mõistus peas olema. Leia tee linnast välja bussiga, vali mitte väga kauge koht, pane omale päevane toidupoolis seljakotti, kui kannatab, siis lastele ka seljakotid selga. Igaks juhuks kevadisele muutlikule ilmale vastavad riided ja kaasa piknikutekk.
Kui sul juhtub aga auto olema, siis mina ei saa aru, miks sa siin kurdad.
 
rongiga 12. mai 2016, kl 14.43
on veel mõnusam välja minna, seal lahedamalt ruumi lastele ka.
 
Oi, kui kahju! 12. mai 2016, kl 15.24
No sel puugil ikka vaja täielise tasuta kosti peale minna!
 
klaara 12. mai 2016, kl 15.49
Kes teisele ütleb, see ise on! Ma olen vaadanud veebist müügisolevaid suvilaid, aga sellised, mida osta jaksaks, kukuvad kohe ümber.
 
matkarajad 12. mai 2016, kl 17.00
 
arvamus 12. mai 2016, kl 19.35
Kui sa nii hirmsasti mullas sonkida tahad, siis üüri mõnelt vanamutikeselt paariks aastaks suvilaköks, aga vaevalt see lastele eriti rõõmu teeb
 
nii ongi 12. mai 2016, kl 20.33
klaara Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes teisele ütleb, see ise on! Ma olen vaadanud ve
> ebist müügisolevaid suvilaid, aga sellised, mida o
> sta jaksaks, kukuvad kohe ümber.

Mis selle postituse mõte siis nüüd on? Ootad et keegi ostab sulle ja su lastele suvila või mida?
Täpselt nii ongi, nagu eespool kirjutati, kui raha pole suvilat osta või üürida, siis võtad lapsed ja leivakoti ja sõidate linnast välja piknikule. Rongipilet ei maksa palju ja RMK metsamajad on ka täiesti tasuta kasutamiseks.
 
klaara 12. mai 2016, kl 20.42
Miks siis kohe nii vihaselt? Ma nagu lihtsalt mõtlesin, et keegi võiks meile võibolla suvel midagi maal üürida, mõne toa oma talus nädalavahetustel kasutamiseks või nii, noh sümboolse tasu eest.
 
klaara 12. mai 2016, kl 20.45
On kade meel või, sitakotid?
 
mis 12. mai 2016, kl 22.02
sümboolse tasu eest? ma annan täitsa niisama, kui karjatad mu hanesid, söödad kanu, rohid aiamaad, niidad muru ja käid heinateol. lüpsad kitsi ka lisaks. vaat siis on ikka täieline maaelu nautlemine ja seda ei unusta sina ega su lapsed elu lõpuni.
kui mu enda lapsukesed väiksed veel olid, oi, kuidas neile meeldis kastemärjases rohus päiksetõusu ajal hanekarjas olla vits käes, kanu toita, peenraid rohida ja hiljem juba heinamaal heina teha. siiani meenutavad heldimusega.
 
klaara 12. mai 2016, kl 23.44
Kuule viimane, mingi taun oled või?
 
ehheee 13. mai 2016, kl 00.00
klaara on taun, klaara on taun...ehhheeee
 
ehhee 13. mai 2016, kl 18.02
Sa "mis" tee ise oma tööd!
 
hehe 13. mai 2016, kl 23.07
Pole ammu nii head nalja lugenud. Aitäh!
 
nii ongi 14. mai 2016, kl 09.20
No vat, ei läinudki vaja rohkem, kui väikest torget ja selgus tõsiasi, et klaara eesmärk ongi omale ja lastele sümboolse tasu eest (loe: tasuta ehk siis kellegi teise kulul), suveks mugav elu võimaldada.
 
Mauno Mehine 03. juuni 2023, kl 00.28
Mina olen sammuti kesksoolisest trans nais mees naise kehas kes üritab mehe kehast põgeneda ja maale ma ei jõua kuna olen ratta kummid tühjaks sõitnud palun saatke minule ja mu lapsele uued ratta rehvid. :D
 
Riho Kalmistu 03. juuni 2023, kl 00.28
Ma olen sammuti väga õnnetu ja masenduses. Miks ma olen kurb ja masenduses ?
Eile õhtul Helitehases klubis kohtasin ühte väga ilusat daami ja meil hakkasid hormoonid möllama ja me lõpetasime minu juures, kui üles ärkasin ja tekialt välja tulin märkasin, et see polnud naine vaid trans naine mees suguelundiga.
Ma ikka veel mõtlen omaette, et kas ma olen gei või ma lihtsalt pole kaua maal käinud.
 
lollakale kalmistule 04. juuni 2023, kl 01.59
ära roni ema ja võõrasisa teki alla, siis ei näe igasugu elundeid kõike korraga, mis su aju kärssama paneb
 
blablabla 04. juuni 2023, kl 06.55
vaimuhaige
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!