Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kas supikööki saab sööma minna mingi tõendi alusel?
 
tühi kõht 28. märts 2010, kl 13.15
Kuidagi ei tule sellest alla 1000 eek abirahast välja. Seni on supiköögile mõtlemine piinlikkust tekitanud aga nüüd tundub, et tühi kõht saab häbist võitu.
 
:( 28. märts 2010, kl 13.36
jummalukene küll...kuhu on eesti jõudnud..
siiralt kahju sinust, muud ei oska öelda. oleks ma veidi lähemal, teeksin sulle head toitu.
seda ei tea, kas tõendit on vaja, aga mine ikka - häda ei anna häbeneda.
usu - päike paistab kohevarsti ka sinu õule!
 
supiköögi kokk 28. märts 2010, kl 13.39
raha söögi jaoks ei jätku, aga interneti jaoks leiab ikka?
 
kle kokk 28. märts 2010, kl 13.41
linnades on piisavalt avalikke interneti punkte, kus on 1 tund tasuta. ja pealegi võib naaber/sõber lubada kasutada oma võrku.
 
:( 28. märts 2010, kl 13.43
nii tigeda koka toitu ei tahaks pealemakstes ka..
oled sa mõelnud, et see ongi ehk inimese ainuke võimalus maailmaga suhelda ja näiteks tööd otsida?
 
Lollakas 28. märts 2010, kl 13.50
Tsiises kraist, käige kanni oma "interneti jaoks raha jätkub" ibaga. Kuidas töötu peaks tööd otsima kui tal internetti ei ole? Kui inimene kaotab töö, peaks ta end muust maailmast isoleerima, et hoida kokku 100.- kuus? Internet on kõige lihtsam ja kiirem vahend inimestega suhtlemiseks ja tänapäeval on lõviosa töökuulutustest internetis. Kui mõni soovitab näljasele õnge anda, siis teine õiendab, miks näljane õnge maha ei müü.
 
supiköögi kokk 28. märts 2010, kl 13.54
Pole tige, kuid antud juhul näib, et prioriteedid on paigast ära
 
just 28. märts 2010, kl 13.58
aga küsi kohalikust sotsiaalosakonnast või mine kööki kohale.

ja internetist. tänapäeval on juba kolmikpaketid, soodustustega. osadel tasuta internet. elisa vist pakub tallinna piirkonnas?
 
l 28. märts 2010, kl 14.41
võid minna. mingit tõendit pole. kui võtad purgi kaasa siis lõpu poole nad annavad kaasa ka kui veidi järel on. kõik on tavaliselt väga puhas ja viisakas. tallinnas koplis on nt nii, et lastakse inimesi järjekorras sisse ja istud siis kuskile tühjale kohale ja sulle tuuakse lauda supp. laual on valmis tee topsis ja leiba ja saia on. kui neil on leiba ja saia rohkem siis saab koju ka kaasa võtta pätse. kui kõht tühi siis ära häbene. väga palju korralike inimesi käib praegu.
 
eluke 28. märts 2010, kl 15.18
ja nii ongi. tean peret, kus süüakse päevas kord, sest rohkemaks raha ei jätku. Peres elab 2 koolilast. Selline eesti siis!
 
HAHAA 28. märts 2010, kl 15.26
Aga Ansip kiidab, et Eestis on hea elu.
 
tean 28. märts 2010, kl 15.34
ära muretse, jah. mul üks tuttav, täiesti korralik vanaproua käib sellepärast supiköögis söömas, et see asub kohe ta maja kõrval ja siis ei pea kodus üksi iseenda pärast midagi vaaritama hakkama. ja räägib ka, et väga on rahul ja et teisi temasuguseid tavalisi käib seal teisigi. ei midagi häbiväärset!
loodan ja soovin sulle edu!
 
keen üle juba 28. märts 2010, kl 15.38
kur...le see Eesti riik ja tema valitsus.
 
TO: Supiköögi kokk. 28. märts 2010, kl 15.40
Kle.
Tänapäeval saab wifi´t kasvõi naabermajast. TASUTA.
Kui oma ruuteril kaabli tagant tõmban ja wifi otsingusse arvuti panen, siis saan 17 turvamata ühendust. Kasuta palju süda lustib:D
 
tühi kõht 28. märts 2010, kl 17.05
Supiköögi kokale:
Arvuti on 6a vana, aeglane, kuid toimib. Netiühenduse eest maksma ei pea, sest naaber lubab oma võrku kasutada. Andku Jumal talle, kuldse südamega inimesele, tervist ja õnne.
Soovin ka Sinule, kulla supiköögi kokk, tervist ja õnne, et ei peaks töötuks jääma.
 
päh 28. märts 2010, kl 17.53
Mis see riik siia puutub? Mina elan ka Eestis ja söön normaalselt. Vinguda võite siis, kui supiköökegi ei oleks.
 
hah 28. märts 2010, kl 18.33
Ma ka aru ei saa, mis see riik ja Ansip siia puutub. Elan ka Eestis. Läpakas nina all, kõtu täis ja mõlgutan mõtteid, mida head paremat poest osta. Mul pole probleemi. Kas elan mingisuguses muus Eesti Vabariigis?
 
vähem kisa, rohkem villa 28. märts 2010, kl 20.02
Mõni aasta tagasi, kui kõigil meri põlvini oli, iga hariduseta ehitutont teenis 40 000 kätte ja võeti millide viisi laenusid, kas siis tuli valitsus kellelegi meelde, siis tänati Ansipit?

Vaevat...aga nüüd peab ju kellegi leidma, keda sõimata, ikka on ju teised süüdi:)
 
luul 28. märts 2010, kl 23.06
Mis te sellest ansipist kirute, seal soojendab ennast meie rahade peal hoopis teine mees. Nimelt kõigevägevam edgar, kelle valisid üle poole eesti elanikest. Kahju, et siin riigis nii palju lolle leidub. Pensionärid vabandaksid end välja, aga ülejäänud???
 
heh 28. märts 2010, kl 23.17
ülejäänud on ju venkud. 300 000 penskarit ja 300 000 venkut teebki kokku pool elanikkonda.
 
* 29. märts 2010, kl 12.23
Mõned aastad tagasi oli endises Rahu kinos asuvas Päästearmees supiports ja leib 1 kr.
 
zibul 29. märts 2010, kl 21.18
kus kandis sa, tühi kõht, elad?
 
maahärra 30. märts 2010, kl 09.42
kui sa pole joodik, varas, pätt ja oled juhutööd valmis tegema näiteks paar nädalat, siis ma võiks sulle igapäev praadi pakkuda ja paar tuhat krooni ka, aga see töö on vaid juhutöö. elama pead siis ka maal talus, sest ma ei jõua sind igapäev vedada.
 
linnahärra 30. märts 2010, kl 10.11
maahärra pakub väga head diili - päevas paar tuhat krooni + praad
 
to linnahärra 30. märts 2010, kl 10.22
sa oma rahakoti peal istudes seal päris totakaks läinud - iga loll sai vist aru, et pakutakse ülalpidamist ja kuu teenistuseks 2000,- krooni.
Hea pakkumine üksikule inimesele, aga lapsega inimesele kindlasti keeruline ettevõtmine.
 
ihii 30. märts 2010, kl 10.30
Peale tööpakkumist kaovad kõik näljased nagu tinatuhka. Nagu vene muinasjutus: mine too puid---ei saa, kondid on haiged. tule sööma---kus mu suur lusikas on?
 
no ei võ 30. märts 2010, kl 19.14
no ei või enam, alati kui rahast juttu leidub keegi kes ansipi teemal sõna võtab. kaua võib, mina küll iseenda saamatuses ansipit ei süüdistaks vaid ikka iseennast. hakake ometi normaalselt mõtlema siis läheb elu ka paremaks.
 
Arvan,et 01. aprill 2010, kl 10.34
sinna supile saab ikka KOV poolt antud talongidega ja siis on oma asi, kas tarbid kohapeal või võtad kaasa.Nii olen ma vähemalt kuulnud.
Aga õnnetus/töötus ei hüüa tulles ja inetu on siin näljaste arvel ilkuda,kui endal kõht täis.
Viimasele no ei võile,kas need 100 tuhanded töötud on kõik siis saamatud ve? Ja kas tõesti on üks linnapeajurakas selle elu terves Eestis suutnud nii kihva keerata? Mis oleks see normaalne mõtlemine sinu arust, mis leiva lauale tooks.
 
lihtsalt infoks 01. aprill 2010, kl 17.48
Tasuta saab abi siit:
Kristlik supiköök "Sõbra käsi"Koplis, Sepa tn6 T,N,L,P kl.13-15

Tallinna Metodisti kirikus, Narva mnt.51 K kl.12-18 saab sümboolse tasu eest või päris tasuta kasut.riideid ja toiduaineid.

Päästearmee Lootuse majas, Laevastiku 1a,Paljassaares saab sooja toitu E,K,R kl.12-15 Maja on avatud -16.30, seal saab veel pesta, telekat vaadata, lugeda.Söögitalong maksab 5.-eeku, vajadusel saab ka tasuta. Pakutakse ka riideabi.
Lootuse majas on ka rehabilitatsioonirühm "Tagasi tööle", kuhu võetakse elama 6-8 kuuks keemilisest sõltuvusest vabanenud inimesi, kes soovivad pääseda tagasi normaalsesse ellu ja leida tööd.
Päästearmees, endises kinos "Lembitu"Kopli tn 6 on pühapäeviti jumalateenistused kl.11, pärast seda pakutakse kõigile sooja lõunat.Lastele toimub pühapäevakool kl.10.00 ja T toimub seal lasteklubi kl.18.00, kus lastele antakse süüa ja vajadusel pakutakse ka riideabi.

Tasuta saab süüa ka Kopli 100c
 
lihtsalt infoks 01. aprill 2010, kl 17.56
jäi veel paar asja lisamata..

Kopli tn.100c saab süüa T,N kl.13-15
Ristiku tn.44 P.kl.9-14

Iga kuu viimasel reedel jagatakse tasuta riide ja jalanõudeabi kaupluses "Emma" Mulla 8, Mööbimaja lähedal.kl.13-16

Jaani kirikus käib koos töötute klubi, seal toimub ka regulaarne õigus ja võlanõustamine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!