Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ettavaatust! Maxima petab taas, seekord munade hinnaga
 
kai 03. mai 2014, kl 10.31
Läksin täna Keskturu Maximasse, et banaane osta. Silma jäi ka munade hea pakkumine- Muhe Muna M, 10 tükki karbis, karbi hind vaid 0.49. Võtsin siis TÄPSELT SILDI ALT munakarpide kuhjast ühe.
Kassas selgus, et munade hind oli 1.65 ja kassapidajal jäi õigust veel ülegi. "Need ei ole need munad!" nähvas ta.
Minu meelest on küll tegemist räige ostjate eksitamisega. Kallimad munad segi odavamatega lootuses, et ega nädalalõpuostjad hinnavahet tähele ei pane.
Hoiatan! Maximast tohib korraga osta vaid 2, maksimaalelt 3 toodet ja hinnad tuleb hoolega meeles pidada.
 
d 03. mai 2014, kl 10.47
mina kontrollin igas poes soodustootel ka ribakoodi, niisugust asja harrastatakse kõikides poodides, et samalaadsed tooted kõik koos soodushinna lähedal!!Kas ikka karbi pealt vaatasid oli seal MUHE MUNA?ise oled süüdi seekord...
 
d 03. mai 2014, kl 10.48
ja kliendid ise ajavad kaubad segamini tihtipeale...
 
Möhh 03. mai 2014, kl 11.09
Ja teinekord kontrolli. kas kauba hind on kauba alumise riiuli serval või ülemisel. Mõnikord on hind vastu maad riiuli ääre peal, no kes end riiuli ette kõhuli ikka laseb.
 
tavaline asi... 03. mai 2014, kl 11.43
hinnad on Maximas alati lootusetult segamini, alles kassas saad teada... müüjatelt nõutakse sandikopikate eest nii palju, et nad lihtsalt ei jõua kogu aeg kontrollida. olen mitu korda protsessinud - eile ostsin madalama hinnaga, järgmine päev lähen juurde ostma (konkreetselt allahinnatud pleedidest jutt), küsiti täishinda. jäi ostmata. teinekord nõudsin tagaruumist mingi jama peale inimene, kes kassapidajale kinnitas, et mul õigus. tõesti - alati kontrollida!
 
rosin 03. mai 2014, kl 11.50
Kord ostsin õhtu eel viinamarju, millel oli terve see päev olnud soodushind midagi euro ringis (täpset hinda ei mäleta), kassatšekile tuli hind üle kolme euro. Ütlesin kassiirile, et neil on soodushind. Too läks puhevile, kargas kassast püsti ja nõudis, et läheksin näitaksin talle, kus see soodushind on. Näitasin siis. Sealsamas kõrval oli poe oma töötaja, kes ütleski, et juba hommikust peale on selline hind. Nii et kassiir oli kogu päeva müünud viinamarju kolm korda kallima hinnaga. Ma ei usu, et mina esimene olin, kes neid sel päeval ostis. Maxima on kõige kohutavam poekett Eestis.
 
igastpoestostja 03. mai 2014, kl 12.11
miskipärast tundub , et viimasel ajal on Maxima konkurendid aktiviseerunud...
 
HO 03. mai 2014, kl 12.15
Maximas tuleb tõesti eriti valvas olla. Hiljaaegu ostsin soodushinnaga toorsuitsuvorsti,aga kassasse jõudes ilmus tsekile üle kahe korra suurem hind. Muidugi ma ei olnud rahul , kassapidajaga kemplema ei hakanud nõudsin juhatajat. Juhataja vabandas küll,et pole jõutud programmiliselt hindu korrigeerida ja tehti minu ostutsekil parandused ära. See oli veel leebe juhus ja viisakas juhataja vähemalt vabandas. Saue Maximas näiteks ütles müüja otse mu sõbrale ,et tema läheb kassast ära kui see poodi tuleb. Sõber on selline põhimõtteline mees ja tahab kauba eest maksta täpselt niipalju kui kokku lepitud (loe: hinnasildil märgitud). Ja loomulikult iga poeskäiguga vähemalt üks toode on selline ,mis kassasse jõudes ei ole sellise hinnaga kui hinnasildil märgitud.
Tegelikult mul on hoopis küsimus tarbijakitsele, miks nad Maximat erilise tähelepanu alla ei võta??
 
HO 03. mai 2014, kl 12.16
Mina ei ole küll kuidagi seotud ühegi kaubandusketiga.
Olen tavaline ostja ,kes eeldab,et kaup ja tehing peaks olema aus.
 
mmm 03. mai 2014, kl 12.24
29 aprillil ostsin 25 sendiga karbi mune.
 
tahaksid 03. mai 2014, kl 12.59
küsi siis tarbijakaitselt
 
hmm 03. mai 2014, kl 13.16
te lõpuks ükskord aru ei saa, et kassapidaja ei saa hindu muuta ja ei ole süüdi!!!tema laseb ainult triipkoodi läbi ja ei saa käsitsi hinda sisestada!!!valed hinnad on kellegi teise tegemata töö...
 
aaaa 03. mai 2014, kl 13.24
läksin neljapäeval siis mustamäe tee maximasse neid odavaid mune, wc paberit ja muid nn soodustooteid ostma, kuid mitte midagi polnud. eriti haige minu arust. miks reklaamida, kui poes pole neid tooteid.
 
no 03. mai 2014, kl 13.43
teinekord pead kohe esimesel päeval minema, odavad tooted ostetakse ära ruttu!mina sain küll veel üleeile õhtul Järveotsa Maximast neid mune, aga väga vähe oli järele jäänud
 
rosin 03. mai 2014, kl 13.43
igastpoestostja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miskipärast tundub , et viimasel ajal on Maxima ko
> nkurendid aktiviseerunud...

Ei ole üldse kaubandusinimene, nii pole ka mingil moel konkurent. Aga igastpoestostja on ilmselt Maxima töötaja.
 
yo 03. mai 2014, kl 13.55
Kas sina ükskord aru ei saa, et mina olen klient ja ei saa kohe kindlasti minna kuhugi hindasid muutma. Kassapidaja on lüli kliendi ja kaupluse vahel, seega loomulikult vastutab ta hindade eest.
 
miks te käite siis 03. mai 2014, kl 14.09
no ei ole vaja maximas käia. ise näete mis seal toimub, kirute siin, nagu lasteaed, ausalt. tarbijakaitseese ammugi keegi ei lähe.
 
kahjuks 03. mai 2014, kl 14.19
kõikides kauplusekettides esineb niisuguseid juhtumeid..
 
ja 03. mai 2014, kl 14.20
mida see tarbijakaitse teeb ,kui klient ise valed munad võtab
 
kõikides midagi esineb 03. mai 2014, kl 14.22
aga maxima ongi lihtsalt peldik. sellele järgneb säästukas, haisvad ja s-tased on mõlemad.
 
Delfi kana 03. mai 2014, kl 14.52
Kui ilmad soojenevad, tuleb Maximates kalaletist hästi kaugele hoida. See nagu lausa haisema täiega. Ausalt. Ma käin seal seepärast, et see on mulle kõige lähemal.

Konsum on ka umbes sama kaugel, aga too raip on hirmus kallis. Ja no Comarket... Comarket on comarket, seal pole vahel keset päeva leiba kah. Mida sa sinna ikka lähed. Jääbki üle Maxxima. Kirun, vannun, vahel irvitan, sajatan, aga ikka käin.
 
on hullemaid kui maxima 03. mai 2014, kl 15.04
Mina ostsin täna Maksimarketist varajast kapsast, kaalus 0,954kg ja läks maksma 0,91€. Kodus märkasin laual RIMI reklaami: PARIM hind -varajane kapsas hinnaga 6,05€/kg. Selle "parima hinnaga" võib seda kapsast osta RIMIst ainult kuni 10kg ja see "parim hind" on ainult päevapakkumine (ikka selle aasta mais). Minu Marksimarketist toodud kapsas nägi välja täpselt samasugune nagu rimi pildil olev.
???
 
väldin Maximat 03. mai 2014, kl 15.11
ma väldin Maximat ja soovitan ka teistel seda teha, sest Maxima taolised poed hävitavad eesti põllumajanduse
 
Ostja 03. mai 2014, kl 16.35
Keskturu Maxima on ennegi ostjate petmisega silma paistnud. Meil on terve perega nendega probleeme olnud. Aasta jooksul oleme sealt lugematu kordi hindadega vastu pükse saanud. Sügise hakul oli neil küünelakkide sooduskampaania. Poole hinnaga oli võimalik soetada Buk-küünelakke. Sai isegi ost sooritatud. Kaks küünelakki poole hinnaga. Paar päeva hiljem mõtlesin et ostaks veel ühe. Mõeldud-tehtud. Kassas võeti täishind. Loobusin tootest. Olen selline kes pärast käib ja kontrollib kollase sildiga soodushindu reklaamivad tooted üle et olla veendunud et viga polnud endapoolne. Poes kaupu valides võib nii mõnigi asi meelest minna. Kuna ise kaubanduses tööl, olen eriline hindade puurija ja kõige ülekontrollija. Pettusi on lihtsalt niivõrd palju.
Kollane hind lakkide juures näitas selgelt, firma Buk küünelakid olid neil tõepoolest soodusega kirjas. Lasen alati sellistel tüssu-programmidel juhataja kutsuda kes peab seda kommenteerima. Nii ka see kord. Juhataja käis asju üle vaatamas ja leidis vägagi vaimuka argumendi-hoopis teised! lakid olevat soodsana müügil. Minu imestuse peale et kuidas siis Buk juures soodne hind ja mis ime läbi siis paar päeva tagasi need ometi poole hinnaga sai, jäi juhatajal kohmetunult mainida, et noh, ju siis soodusmüük läbi. Et siis kollane hind on neil unustatud sinna.
Heakene küll. Mõni aeg hiljem uuesti Keskturu Maximat külastades, jäi silma köögitarvete soodusmüük. Ilusad rohelised hinnad toodetel peal ja hinnaks 0.84 tükk. Võtsin kohe kolm erinevat. Kassas hindu läbi lüües, nägin et tükist võetakse 1.40. Jällegi ilmnes et hind enam ei kehti ja küsiti et noh, kas soovin tooteid? Kuna ikkagi tahtsin neid, jäi üle Maximale alistuda ja neile täishind ära maksta.
Vahepeal oli sama lugu krevettidega neil. Soodsana reklaamiti kollase! sildiga allahindlust. Pakki kassast läbi lüües, polnud soodukast enam mingit juttu. Toodet ei ostnud kuid läksin ühelt müüjalt aru pärima. See läks taharuumidesse ja naastes teatas et oi, teate, nüüd on selline lugu et see oli! meil allahindlusega müügil aga just täna! soodusmüük lõppes. Mis seal ikka, minust krevetikotike poodi maha jäi. Ei hakka Maxima valskus-kampaaniat jälle toetama.
Kuu aega tagasi oli aga samas poes uus juhtum. Koju saadetakse Maxima reklaamikesi kus reklaamitakse kui soodsalt ikka neilt kaupu saab. Jäi meelde et Garnieri kreem-antiperspirant Women Neo on neil soodsamalt müügil.
Üks päev poodi külastades jäi deodorant muuseas silma. Vaatasin et kollasel sildil ilutseb soodushind 2,19, muidu maksis toode 3,69. Valisin sobiva välja ja suundusin kassa poole. Kõik muu klappis kuid mis ei klappinud, oli deodorandi hind. Selle hinnaks kujunes 2,76. Jäin korra mõtlema kuid siis küsisin et kas tootel polnud mitte teine, soodsam hind? Kassiir ütles et ei tea midagi ning kas soovin toodet? Ei soovinud ja raha selle eest tagastati. Mõtlesin et kas tõesti olen silmapime ja eksisin? Läksin huvi pärast asja uurima. Antiperspirant oli siiski soodsamalt müügil. Hinnaks oli esialgselt nähtud 2,19. Lasin juhataja kutsuda, kes võttis tšeki ja ütles et läheb hinda kontrollima. Kui tagasi tuli, küsisin et miks neil soodsamalt reklaamitavad tooted siiski kallimalt kassas läbi lüüakse, ei saanud vastuseks muud kui et tema vabandab. Ütlesin et sellest ei piisa, koguaeg on teil siin sellised jamad. Tema jälle vabandas et noh, nii lihtsalt juhtus ning tundis huvi et kas ma soovin toodet siis selle hinnaga mis kollasel sildil? Vastasin et jah, sooviks küll. Suundusime kassa juurde ning juhataja ütles kassiirile et ta mulle toote odavamalt, hinnaga 2,19 müüks. Nii ka läks.
Samad juhtumid sama kauplusega on ka teistel pereliikmetel olnud ning ka siis tuli juhataja hinnapettuse ilmsiks tulekul kassiiri juurde ning ütles et müügu toode selle hinnaga mis sooduses märgitud. Just rääkis sõbranna kuidas samas poes paar päeva tagasi tema tütar viinamarju osta tahtis. Jällegi oli hind kollasena 1,29 kilo ja kassas taheti täishind 3,80 võtta.
 
jõmm 03. mai 2014, kl 16.50
Sealne petmine paistab organiseeritud olema ning võtab juba kuritegelikke mõõtmeid. Käisin minagi mõni aeg tagasi seal ja tahtsin Pootsmanni õlut osta, millel hinnaks märgitud 56 senti. Kassas aga küsiti 64!!! Ütlesin, et ärge tüssake ja müüge selle hinnaga mis saalis on, aga seepeale mökitas mutt seal leti taga midagi pandist. Ütlesin, et mina teile sitaratastele küll mingit katust siin ei maksa ja virutasin vanaeidele see 56 senti näkku ning jalutasin uksest välja penskarist turvamuti bose moi saatel. Paistab, et turul pole 90 veel läbi saanud ja kuidas saaksidki, kui sealsamas poe juures Polistsuki vana taarasabas mornis näoga oma korda ootas...
 
kai 03. mai 2014, kl 18.33
Olen teema-algataja. Ma ei ole Maxima konkurent, vaid tavaline ostja. Tean, et Maxima petab, aga kirjuan, sest tänahommikune pettus oli lihtsalt niivõrd räige.
Nimelt läksin kauplusse veidi pärast kella 9, rahvast oli vähe, keegi polnud veel munakarpe segi ajanud, nagu Maxima töötajad siin väidavad.
Munakarbid, mis kassas maksid 1.65, olid kenasti ja korralikult laotud täpselt sildi "Munad M 10 tk vaid 0.49" alla. Mingit segadust seal polnud. Võtsin minagi karbi, kontrollisin veel üle, et oleks ikka õige kaubamärk "Muhe muna". Ma ei märganud, et soodushind kehtib M- suuruses munadele, Maxima töötajad olid aga sooduspakkumise sildi alla ladunud kastid L-munade karpidega.
 
Fifi 03. mai 2014, kl 19.41
Muhe Muna L hinnaks on selle sooduskampaania ajal kogunisti 0.45 €. Seega veelgi odavam kui M muna.

Aga üldjoontes jah, Maximast ostes tuleb väga tähelepanelik olla. Endal samad kogemused.
 
jep 03. mai 2014, kl 21.05
Maxima on ainus pood kus allahindlus ka tõesti allahindlus on, ok, mõnikord eksivad, kuid kokkuvõttes saate ikka odavamalt.
 
küpsis 03. mai 2014, kl 21.15
Lasnamäe kõige uuemas/suuremas Maximas Smuuli teel on hea kaubavalik ja vahel ikka käin seal. Absoluutselt iga kord üritatakse hinnaga petta. Näib, et see on täiesti süsteemne, sest kui oled kassat läbides avastanud vale hinna, juhatatakse sind lahkelt infoleti järjekorda (sic! järjekord on seal ALATI!), kus siis neiu ilma pikema jututa vaheraha tagasi maksab. Kusjuures, just tänu sellele poele olen hakanud hindu meelde jätma ja triipkoode lugema, varem ei pööranud erilist tähelepanu. Viimasest korrast meenub, et ostsin soodushinnaga küpsiseid 3.99 kg, aga kassatšekilt lugesin üllatusega 11.99. No ikka päris suur vahe...
 
muhahaa 03. mai 2014, kl 21.20
11,99 küpsiste eest?! Mis nendel on Putin isiklikult taigna seganud v???
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!