Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
viimane löök ropu raivo pihta
 
dude with a wig 26. märts 2024, kl 12.39
mind reaalselt ei koti kellega sa seda sksi värki ajad või ei. fakt on ,et mitte ükski normaalne naine ei läheks sinusuguse vrdja juurde. taaskord poe oma isandatele seda sa oskad hästi. mine ja ignoreeri ja dodge mind nagu enne. see kõvatamine ei sobi sulle eriti. kas sa tõesti arvad ,et suudad mulle naha alla pugeda. kas sa tõesti arvad ,et sa suudad oma mõttetute sõnadega mind maha teha rohkem kui seda suudan teha mina ise. mitte keegi ei suuda mind maha teha sõnadega kui ma ise . mitte keegi ei suuda mind kiusata hullemini kui mina ise. see jama mis sa ütled seda ütlen ma endale enne seda kui sa ja su isandad seda tegema hakkasid. päeva lõpuks pole vahet kui paljusi naisi ma saan või ei. see pole ka kellegi asi. ma otsin seda ühte ja ainuõiget ja otsin seda mis kestab igavesti ja mis on jätku suutlik. see sinu 1 teema poni jama seda aga ei ole.

ja anonüümne sulle ütlen ,et ära proovigi oma sõprade narratiive ja võlts hot take tugevdada. sa ajad mingit 40 aastase mehe juttu kes elab oma emaga ja proovid seda mulle peale suruda või miskit sellist tundub. ma ei saa aru mis kinnisidee see teil on ,et ma pean kas olema üle 40ne või nägema välja nagu oleksin üle 40 ne.

ja mis on see teie asi mille peale käepidu teen. jah teen suurte rindadega naiste porri peale ja mis siis. tehke ka ehk hakkab meeldima ja ehk te ei ole enam ho mod. ei tea enne kui ei proovi. mida ma teen ja mille peale teen ja mis mind mehena kõnetab ei ole teie asi. ma ei viitsi lugeda mingeid prno ajakirjaga pähe juttu või kui palju mehi saalis välja või sisse või miskit sellist vale ja laimu jura . sorry mu nimi EI OLE mary bell. see ei olnud minu elu ega mu pere elu see mida räägite. ilmselgelt küsite kes on mary bell. ta on maailma noorim mrvar ja ta ema oli lõbunaine ja tema juurest käisid läbi naised ja sageli kaasas ta ka mary belli oma sks mängudesse oma klientidega. sorry raffas ajate minu ja mary belli ja ehk oma enda elud VEIDIKE SASSI MA VAATAN.

sory mu ja mu pere elus ei ole olnud ühtegi seika sellist millest te räägite. ja ma ei hüppa mingil konserdil lava peale ega joonista verega ei tea mida omale otsa ette. 1 ma ei tee selliseid asju ja 2 ma isegi ei käigi konserditel. nice try nagu....... sägens vitches.
 
Mis piirkonna parukas 27. märts 2024, kl 17.13
täpsemalt
 
ma ei saa aru kas sa proovid olla vaimukas või küsid küsimust . 27. märts 2024, kl 17.20
ma arvan ,et ma ei hakka seletama miks ma selle kasutaja nime valisin . sellel on aga sügavam tähendus. kunagi ehk seletan miks selle kasutaja nime valisin. võid vaid vihjeks öelda ,et see on vampiiri teema. ja see on seotud ühe raamatuga .
 
lisaks. ma ei ole valmis seletama miks ma selle kasutaja nime valisin 27. märts 2024, kl 17.23
pole veel valmis. aga see seotud mu lemmik raamatu ja vampiiri teemaga. rohkem ma ei ole praegu valmis seletama. see suht isiklik teema ja samastamis teema. ei ma ei pea end vampiiriks ilmselgelt. rohkem ma ei ole valmis seletama praegu seda teemat ega kommenteerima. nagu ütlesin ennem ,et ühel päeval kui olen valmis seletan lähemalt. ma ei saa aru kas sa proovid mulle ära panna või olla vaimukas või tõesti küsid uudishimust seda küssat ilma vaimutsemata . ilma soovita mulle ära panna. aga jah. selleks korraks kõik.
 
vampiir 27. märts 2024, kl 19.37
kas sulle maitsevad verivorstid
 
okei okei OKEI see oli veidike vaimukas 28. märts 2024, kl 07.27
ma kiidan seal kus on kiita. aga ma teen väikese kõrvalepõike aga väikse. ma olen olnud suur vampiiride fänn. bram stokeri dracula oli vahva esimest korda ja päris hirmus. see film ma mõtlen. sai natuke seda nosferatu filmi ka vaadata. päris lõpuni dracula filmi essat korda ei vaaadand. dracula untold storyt ei ole vaadand veel. abe lincoln vampire hunterit olen vaadand ja saksamaa vampiiri filmi we are the night olen ka näind rohkem kui korra. ei saa vaadata mööda blade triloogiast ja let the right one ini filmist ja let me innist mis on selle uus versioon. jah mulle meeldivad verivorstid. blade 2 on suht hea ka. ei tea millal blade uus versioon tuleb ei tea .
 
ei tasu unustada ka blood rayne video mänge 28. märts 2024, kl 07.27
filmide kohta ei tea aga uwe boll on teind häid filme nagu heart of america või oli see heat of america ja rampage filmid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!