Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
keskerakond, kas EV kodanikul on õigus kodurahule?
 
vihane tülitatu 27. veebruar 2007, kl 19.51

just praegu helistas mulle kodutelefonile reibas tütarlapsehääl "keskerakonna büroost".

Kas te lähete valima?
Kas Savisaar võib loota teie toetusele?

Idiootide riigis elan või?
Keda valin, on minu asi ja Keskerakond pole kutsutud mu eratelefoni le helistama, ega mu kodurahu rikkuma. Kas mingit seadust sellise kodurahu rikkumise vastu ei ole?

Toit läks kõrbema, kraanikauss ajas üle, laps tegi hirmust püksi ja kass kuses telefoni täis. Maksunõuet sooviks esitada keskerakonnale, ptüi!!
 
miuu 27. veebruar 2007, kl 20.05
huhh, jumal tänatud, et mul lauatelefoni pole ja mobiilinr on salastatud.. on ikka tõprakari!:s
 
appi 27. veebruar 2007, kl 20.05
ziisus, nii nahaalsed ka nüüd olla ei saa.
aga nuh ex sa ise ka natsa süüdi oled, pead siis oma numbri ära salastama:(

aga nii või naa on asi masendav
 
njaH 27. veebruar 2007, kl 20.20
irl ole ka parem käisid ukse taga et ega te ikka meie kandidaati ei taha valida õnneks olen juba ää vlaind
 
irw 27. veebruar 2007, kl 20.22
savisaar õppigu jehoova tunnistajatelt. kui uksest välja visatakse, siis aknast sisse, nutad, aga valid keskerakonna, sest muidu ju lahti ei saa
 
... 27. veebruar 2007, kl 20.47
Hea et niigi läks. Vaat palju hullem olukord, kui astud koju, arvates, et oled üksi ja siis avastad, et Etsu end juba mõnusalt sinu tugitooli seadnud ja küsib, kas vajad ehk valimislehele ristikese tegemiseks abi.
 
... 27. veebruar 2007, kl 20.58
no mulle on helistatud ka IRL-st ja ukse taga käidud samast erakonnast, tõelised tüütused
 
mõtleja 27. veebruar 2007, kl 21.15
IRL-st on omamoodi kahju. Isamaa valijad ei seedi Res Publicat ja arvan ka vastupidi. Õnnetu liit. Ei imestaks, kui nad sisse ei saa.

Kas see koju helistamine võib kuidagi edaspidiste valimistulemuste võltsimisega seotud olla? Et teevad märkmeid iga persooni kohta eraldi ja pärast suunavad mingid tumedad jõud nendesse jaoskondadesse, kus kõige vähem hääli loota? Inimesed, olge ettevaatlikud nende küsitlustega.
 
kah mõtleja nr.2 28. veebruar 2007, kl 04.23
Isamaalased samasugused jälgid tülitajad - vot see karvane näss Mart ajab juba pealevaatamisel südame pahaks - nüüd kaubelnud suuvoodriks ilusa,targa Georgia presidendi ja inglise poliitiku. Vastik ennast kiitma kaubelda võõrrigi presidente ja muid.Veelgi vastikumaks teinud see susisev kasimata alati lohakana tunduv pudilõug ka suhtumise teistesse selle partei liikmetesse.Respublika mehed kenad soliidsed,kuid samuti ikka see karvane tekitab ka nende vastu vastumeelsuse,et sihukesega tahavad koos üldse töötada.
Lähen just ainult sellepärast valima Savikat.Esimest korda aga just teen seda. Alati korralik,lipsustatud ja triigitud. Nagu sisu nii ka vorm küllap.Ajab sama korralikku ja asjalikku jutt nagu ei keegi.
Mõtleb eesti rahva kõigile vanusegruppidele ja rahvustele. Tittedest Muttideni välja - tõeline riigimees,karismaatiline tegelinski igati.
 
Minni 28. veebruar 2007, kl 09.57
Ja reformarid ei lase ristiinimesel rahus trolliga sõita,ronivad seal krae vahele, jeekim küll, nigu ahjualused need meie parteid.
 
Prukk Lõugan 28. veebruar 2007, kl 11.00
Kahju, et nad mulle ei helista. Ma paluks neil hetke oodata ja jätaks ootama...ootama...Siis kui telefonist tuututamist kostab, siis on asi korras.
 
mõtlen ka 28. veebruar 2007, kl 11.19
Just.
Valida tulebki ikka nii, nagu see vanatädi seal reklaamis - kõige ilusama poisi poolt tuleb hääletada!
 
ity 28. veebruar 2007, kl 11.26
reform on juba 3korda helistanud...
 
muldvana muti 28. veebruar 2007, kl 17.22
......no küll on ikka raske valida,nii palju ilusaid poisse pole kunagi varem minu postkasti ennast sokutanud....nüüd hakkan vaatama lipsude järgi,kellel läikivam ja ilusam.Kassilipsud jäävad välja.
....vot see Ken ikka nii ilus ja meeldib vägagi, samas ..... see laaripoiss.....nii ilus punane kampsik seljas,kohe tuleb meelde 1 mai paraad.Punane annab jumet ja mälestused nii....meeldivad !!!!!
 
Kesineerakond 18. aprill 2024, kl 00.44
Jaa kesine see asi riigikogus opositsioonis nüüd teine suurem koht Tallinn. Savisaar ikka oskas aga need noored viivad partei põhja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!