Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
miks te valisite keskerakonna?
 
füüsik 17. oktoober 2005, kl 09.38
 
* 17. oktoober 2005, kl 09.42
sellepärast et - valimas ei käinud need inimesed, kes oleks mõne teise partei poolt hääletanud ja seega, anti nn. passiivne hääl keski poolt.
 
Mh 17. oktoober 2005, kl 09.43
Ma tahtsin sedasama küsida. Aga äkki on teda nii palju materdatud, et mõned juba puhtast kaastundest...Igatahes mina küll mitte! Ja ausalt, äkki sa küsid seda asja vales kohas, noh, et need, kes valisid, võibolla ei kasutagi arvutit ja internetti, võibolla ei oska hästi lugedagi?
 
jänks 17. oktoober 2005, kl 09.46
Tegelikult kus sa tead et teise erakonna poolt oleks hääletanud. Need kes ei käinud, ei leidnud lihtsalt kandidaatide hulgast kedagi keda valida
 
to Mh 17. oktoober 2005, kl 09.50
aga võib-olla need,kes valisid, teevad hoopis tööd ja ei passi hommikust õhtuni delfi foorumis?
 
füüsik 17. oktoober 2005, kl 09.50
ma saan sellest aru, et paljud inimesed, kes võibolla oleks valinud kedagi teist, ei käinud valimas. aga ma tahaks küsida konkreetselt nende inimeste käest, kes valisid, keskerakonna, et miks? mis oli see argument või põhjus, tänu millele mindi ja kirjutati sinna lehele just see?
 
fuff 17. oktoober 2005, kl 09.55
Keskerakonnast ei saa me kunagi lahti, sest Eestis on terve hulk venelasi ja pensiokaid kes neid pooldavad.
 
reeni 17. oktoober 2005, kl 09.57
vot aru ma ei saa kuidas see fämilibisnes üldse võimule pääses.Mul on suht suur tutvustringkond ja mitte keegi ei valinud keskerakonda....ma ei teagi kedagi ,kes oleks valinud.Mul on tõsiselt kahju ,et see nii läks...
 
mina 17. oktoober 2005, kl 09.57
Kuna mul on paha vaadata, kuidas minu vanavanemad peavad selle väikese pensioni käes virelema ja Keskerakond on siiani olnud ainke erakond, kes on tõstnud pensionit ja lisanud pensinäridele ka kingiraha.
 
nöps 17. oktoober 2005, kl 10.16
ja kunagi oleme me kõik pensiokad!!nii et mõelge sellepeale!
 
lapseke 17. oktoober 2005, kl 10.18
Mina oskan näiteks öelda, miks minu 59-aastane ema K valis. Sellepärast, et lubati 700 kr pensionäridele ja ka varem on antud 500 kr pensionäridele. Ja kui pension on 1800 kr siis see lisa 700 ei ole sugugi mitte väike summa.
 
normaalne 17. oktoober 2005, kl 10.25
Ei valinud KE. Ei valinud.
Jube on tõesti vaadata, et AS Eestit juhatab Savisaarte fämili...
 
st 17. oktoober 2005, kl 10.29
nii et pensioni pärast? oh taevas küll...
minu ema on ka pensionär, aga ta lihtsalt ei talu seda keski ja pole kunagi neid valinud
 
* 17. oktoober 2005, kl 10.30
minu 65aastane ema küll kesikuid ei valinud. pensionär küll, aga mitte mõistust kaotand.
 
penskar 17. oktoober 2005, kl 10.31
Valisin. Kuna olen invaliidsuspensionär, pensioniga 1600.- kr kuus. Ja see lisa mida on paar aastat meile (st pensionäridele) makstud, see 500.- ja nüüd lubati 700.- maksta on minu jaoks tuntavalt suur summa.
 
mina 17. oktoober 2005, kl 10.31
Kuule "st" käi pekki, mis see sinu asi on siin möliseda ja mind laimata?
Kui sinule ei meeldi, siis sina ära valigi ja mõtle vaid sellel, mis head on Reform teinud, Siim Kallase varastatud raha Eesti riigi tagant ei olnud mingi tegu ve? Olen selle juhtumiga väga hästi kursis ja tean ka seda sellest teemast, mida sa elusees ei kuule. Nii et usalda jah edasi süütukesi.
 
muumuu 17. oktoober 2005, kl 10.42
700 ei maksta ju KUUS!!! ei no täitsa segased inimesed. ei olegi midagi teha, kui riik nii p...s on:(
 
Põlvast 17. oktoober 2005, kl 10.48
Meil võitis ka kesk ja Pärnus ka ja Rakveres ka oli ülekaalus ja... jeee!:D Ma pole penskar, aga kui oleksin valima läinud, oleksin ka keski esindajale hääle andnud. Nii et ka potensiaalsed hääled oleks võinud minna keskerakonnale.
 
hell 17. oktoober 2005, kl 10.52
ärge hõisake jee ja jee, parem seletage mulle, rumalale, miks te keskerakonna siiski valisite. ma ei tunne isegi ühtegi pensionäri, kes savisaari valis, aga äkki on nende valimiseks hea põhjus? 700 krooni aastas...give me a mercy.
 
penskar muumuu-le 17. oktoober 2005, kl 10.55
Loomulikult 700 ei maksta kuus, tean seda VÄGA hästi.
Aga isegi see 500 mis oli ja 700 mis lubatakse kord aastas, aastavahetuseks, maksta on 1600 pensioni juures, kui peab hunnikute viisi rohtu ostma, vägagi arvestatav summa. Saab mõne jõulukingi ja ilusa jõululauagi endale lubada.
 
mesly 17. oktoober 2005, kl 11.02
kuulge penskar, ma ei tea küll, milles teie invaliidsus seisneb, aga kui tegemist pole aju invaliidistumisega, saab kodus arvuti taga töötades vägagi arvestatavaid summasid. olen ise nii töötanud ja sain ligi 20 000 kuus kätte.
 
EST 17. oktoober 2005, kl 11.11
Enamus kesikute valijaid ei oska eesti keelt ja seepärast sulle ei vasta!!!
Kas Nõmmel oleks teistsugune valijaskond andnud Edgarile nii palju hääli. Ka valimisringkonnad ei ole ilmslt võrdse valijate arvuga. Nõmmel hajali eramud. Lasnamäel tihedalt kõrghooned.
 
huvitav 17. oktoober 2005, kl 11.21
miks saab pensionär ainult 1800eek kuus, minu ema saab 3000eek. Vist on pensionäris viga. Ja minu ema saab üksi oma pensioniga väga edukalt hakkama. Ning kui veel arvestada, et paljud tööl käivad inimesed saavad ka ainult 3000 eek palka, ei ole pensionäridel häda midagi, sest noortel lastega peredel on siiski suuremad kulutused.
 
valija 17. oktoober 2005, kl 11.24
Valisin sellepärast,et kui poleks keskerakonda siis elaksime praegu kuusa all(sundüürnik).Kõik teised erakonnad pigistasid silmad kinni või vaatasid mujale suud vett täis.Ärge unustage,et sundüürnikke oli üle 100000 ja need on enamuses eestlased.Vot nii.Isamaa tahtis neid kodutuks jäänuid lihtsalt välja suretada.Lahendagu mõni muu erakond positiivselt selle probleemi ja siis näete kus erakond endale hääli juurde tugevalt saab.
 
st 17. oktoober 2005, kl 11.30
to mina
ja oledki tüüpiline keski esindaja, suumulk ka sarnane, jõudu riigi valitsemisel, kohukeste family!
 
et 17. oktoober 2005, kl 11.32
kas kesk põlvas penskareid lennukiga ei sõidutanudki? rakveres lasi neile küll tuult tiibadesse, masendav......
 
penskar - mesly-le 17. oktoober 2005, kl 11.40
Oma diagnoose siia kirja ei hakka panema aga üldjoones seisneb haigus selles, et käed eriti sõna ei kuula. Arvutis saan küll ringi vaadata ja lugeda aga trükkimise kiirus on minimaalne, kuna sõrmed eriti sõna ei kuula, nii, et kahjuks Teie poolt pakutud tööga ei ole mul võimalik raha teenida.
Tegelesin varem andmesisestamisega ja tean, et seal makstakse sisestatud koguse pealt, mis minu puhul jääks vist 10-20 ühiku ringis päevas.
 
mesly 17. oktoober 2005, kl 11.41
äkki oleks võimalik tegeleda tõlkimisega näiteks?
 
ei tia 17. oktoober 2005, kl 11.45
"miks saab pensionär ainult 1800eek kuus"

Ei tea tõesti miks pensionär nii vähe saab aga see on fakt. Loomulikult saavad mõned ka 3000 kuus aga põhiline on siiski väiksem. Mul mõlemad vanemad pensionärid. Isa- vanuse järgi - ja saab 2100.- kr ja ema invaliidsuspensionär- ja saab 1800.
Ja seda on häbematult vähe.
Nemad valisid mõlemad keskerakonna.
 
keegi 17. oktoober 2005, kl 11.47
mainis negatiivselt Langi valimisreklaami. See oli ju süütu poisike Kesknädalas ja Pealinnas avaldatud teiste poliitikute avaliku mõnitamise kõrval.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!