Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Bridget Jones 2. osa
 
kelly 16. oktoober 2001, kl 11.25
Kahetsen sügavalt, et Briget Jonesi 2. osa soetasin ja läbi lugesin. Jäänuks ma esimese osa juurde, arvaks võibolla igavesti, et Helen Fileding üks väga andekas kirjanik on. Aga see teine osa oli ju lihtsalt sama teema uuesti läbi kirjutamine, isegi situatsioonde põhimuster oli sama: esimeses osas tagumikuga ekraanil tuletõrjedepoos, teises osas koos hobusetagumikuga. Või on kellelegi 2.osast ka positiivseid muljeid?
 
pirr 17. oktoober 2001, kl 10.55
Mulle meeldis teine osa rohkem. Minu arvates oli see ka paremini tõlgitud. Esimseses osas, tundub, jäid tõlkijalegi mõned naljad tabamata. Mõlemas osas aga ajas mul lausa südame pahaks see lõuna-eesti murrakus "võeh".
 
Katja 22. oktoober 2001, kl 12.01
Mulle ka teine osa rohkem meeldis. V.O. sest lugesin inglise keeles, aga pigem selle parast et olen ennem filmi nainud ja seal on esimesest osast vist rohkem kui teisest - seega oli mulle teine huvitavam. Samas molemadest ootasin rohkemat, sest reeglina raamat on parem kui film, seekord aga film meeldis mulle rohkem. Raamatudes oli kudagi too much. (eriti tema ema arritas mind koguaeg oma vempedega).
Sama autori oma Cause celeb on ka paris loetav ja tosisem kui Bridget, samas aga stiil on ikka sama.
 
bridž 24. oktoober 2001, kl 15.14
Ka mina pettusin teises osas. Esimest osa (väga hea) olin juba ammu lugenud, siis kui Eestis sellest veel üldse juttugi polnud. Ootasin tohutu põnevusega filmi, mis oli vaimustav. Kuid teine osa oli täielikult tellimustöö - kohe tunda oli, et kiirelt ja ka lohakalt kokku klopsitud. Seal ei olnud enam reaalne üksiku elu, asjad läksid nats absurdseks (Tai jne). Lõpp oli tüüpiline happy end - üks abiellus, ülejäänud leidsid omale mehed ja kui nad ära ei ole surnud...
 
Musimumm 29. oktoober 2001, kl 11.09
Esimese osa tõlge oli kohutav ! No kes ütleb eesti keeles võeh ????? Ja üleüldse jäi mulje, et tõlkija ei tea eesti slängist ja pidu panijatest naistest mitte tuhkagi. Aga raamatuna ise meeldis teine osa rohkem.
 
Mammamiia 30. oktoober 2001, kl 19.45
no näed, mina ostsin teise osa ja ei teadnudki, et ka esimene osa olemas on. siis, kui filmi nägin, hakkas alles koitma, et midagi on mäda. nüüd ei oskagi öelda, kas meeldis või mitte. filmi vaadates olid ootused kõvasti suuremad, sest lootsin Renee Zellwegerist kõige paremat tema eelnevate etteastete põhjal. ei olnud viga. aga tõepoolest, ei midagi erilist kah. tavaline tore pühapäevameelelahutus, aga ei mingit vapustust. rohkem huvitas mind, kuidas näitleja 10 kg juurde võtnud oli ja mis sellest välja kukkus. päris julge näitleja, balansseeris ilus-inetu piirimail, mina ei julgekski selliseid kintse ja rasvast selga teistele näidata. seepärast tekkis tunne, kas ta mitte üle ei pingutanud? aga teisalt on need lakutud beibefilmid ka ära tüüdanud.
 
Mammamiia 30. oktoober 2001, kl 20.35
no näed, mina ostsin teise osa ja ei teadnudki, et ka esimene osa olemas on. siis, kui filmi nägin, hakkas alles koitma, et midagi on mäda. nüüd ei oskagi öelda, kas meeldis või mitte. filmi vaadates olid ootused kõvasti suuremad, sest lootsin Renee Zellwegerist kõige paremat tema eelnevate etteastete põhjal. ei olnud viga. aga tõepoolest, ei midagi erilist kah. tavaline tore pühapäevameelelahutus, aga ei mingit vapustust. rohkem huvitas mind, kuidas näitleja 10 kg juurde võtnud oli ja mis sellest välja kukkus. päris julge näitleja, balansseeris ilus-inetu piirimail, mina ei julgekski selliseid kintse ja rasvast selga teistele näidata. seepärast tekkis tunne, kas ta mitte üle ei pingutanud? aga teisalt on need lakutud beibefilmid ka ära tüüdanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!