Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
günekoloogia osakond
 
XXX 13. november 2001, kl 18.26
külastasin tartu naistekliiniku günekoloogia osakonda-ja sain seal korraliku närvivapustuse!kuna ma ei läinud tegema aborti pandi mind millegipärast n.ö.aborditüdrukutega ühte palatisse ootama oma "järjekorda".kõik käis nagu konveieril,üks uksest sisse ,teine välja ,mul tekkis tunne,nagu ma ootaksin lihaletil enda tükeldamist.kuna olin üks viimastest ,avanes mul protsetuuride tuppa minnes jube vaatepilt-OTSE EES VAHTIS MULLE VASTU SILMINITÄIS PURK ABORDIJÄÄNUSTEGA!JUBE! LUGUPEETUD ARSTID JA ÕED ,KES TE SEAL TÖÖTATE,KAS TEILE VALMISTAB RASKUSI SEE "PURK"PEALE IGAT PROTSETUURI ÄRA TÜHJENDADA!minule.kui mitte aborditegijale jäi küll tunne, ega siin ime ei oleks kui samu riistugi kasutatakse!mida teeb selle naise süda kes ei saa lapsi,aga protsetuurid tehakse samas ruumis .
 
mai 14. november 2001, kl 08.56
Ma ei ole kaua aega midagi nii jubedat kuulnud-lugenud....
 
Deya 14. november 2001, kl 10.08
Issakene...mis tegid siis?? Tulid ära sealt? Ma oleks vist oksele hakanud või ära minestanud...tõeliselt ropp ja jube lugu. Pole ka kuulnud ammu enam midagi nii kohutavat ja jälki. Seda enam et gün juures käimine pole niiehknii mingi teab mis meeldiv protseduur ja kui seda ilmestatakse veel selliste lisanditega?! Mina ei oleks küll enda ligi sellises kohas arste-õdesid vist lasknud, eriti kahtluses et samu riistugi kasutatakse. Mine tea mis hullu asja veel arstijuurest külge saad lõpuks.
 
Jansa 14. november 2001, kl 11.50
Ega Tallinna Mustamäe polikliinik parem ei ole!Suunati sinna
verejooksuga esmaabi saama,kaks päeva ootasin vastuvõttu ja siis...Astudes uksest sisse ja kurtes siis oma muret:verejooks,palavik ja kõhuvalu,teatas tohtriproua:SELGE,EGA KAKS EI JÄÄ KOLMANDATTA-TRIPPER!!!Kuna enne mind oli kaks tripperi haiget avastatud siis oli vist näost näha,et olen kolmas.Paraku pidi arst oma hiromandi võimetes peale analüüse pettuma,oli ainult põletik.Aga kas on õigust ühel arstil kuritarvitada oma ametiseisundit ja inimest lihtsalt solvata?
Maksta sellise kvaliteediga arstiabi eest makse on lausa mõtetu,enne siis käija tasulise arsti juures.Vähemalt jääb hing puhtaks.
 
mai 14. november 2001, kl 11.53
Kindlasti ei tohi arst nii käituda. Käin ise ka Mustamäe polikliinikus, kas sa ütleskid, millise arstiga tegu oli?
 
xxx 14. november 2001, kl 16.47
ma ei oska öelda, kelle töökohustuste hulka see nn."purgi" tühjendamine käib,aga minule,kui patsiendile oli see tõesti rõve vaatepilt.Ma ei oska öelda ,aga võibolla ei häiri arste ega õdesi see" purk "seal?
 
Mai 14. november 2001, kl 16.55
Jansa, tahaksin siiski teada, milline arst Mustamäe polikliinikus nii käitus. Palun vasta kasvõi privaatselt meilile.
 
Minna 14. november 2001, kl 18.22
toXXX
See kuulub opi toa sanitari tööde hulka...aga jutuke sinu suust vöttis köhust köhedaks:(
 
24 15. november 2001, kl 09.59
Kahjuks on ka minul sellest asutusest ainult halvad kogemused! Olin ühe nürisünnituse juba üle elanud ja olin teist korda rase kui hakkas verejooks, kihutasime kohe Naistekliinikusse, Rääkinud oma loo lasti meil ukse taga istuda 3,5 tundi, kuna see oli väga oodatud laps ja juba teine katkemine olin ikka päris läbi, šokk oli ilmne ja siis peale pikka ootamist astunud kabinetti, nähvati kohe häh, ise ju nii noor ja nüüd paanitseb, et ära kukkus! Tegelikult olen lihtsalt sellise moosise lapse näoga ja vanust oli siis juba 22. Edasi olin kui udus, kui puhastati ja muid toiminduid tehti, sellist ükskõikset - parastavat suhtumist ei oleks ka teismeline ära teeninud. Kui aga jäin kolmandat korda last ootama, läksin kohe Tähe kliinikusse, kus võivad küll ka riiklikud arstid olla, aga suhtumine on ikka midagi muud. Alati oled oodatud ja personalil on hea meel sind jälle nähe!
 
kiisu 15. november 2001, kl 15.31
kas viimane jutt oli mustamäe polikliinikust?
 
irja 15. november 2001, kl 17.58
Olen 7 nädalat rase. Vanus üle 30 a. Pöördusin ühte Tallinna naistekliinikusse, kuna leidsin et on juba õige aeg. Registratuurist küsisin talongi naistearsti juurde, vaid mullu öeldi, et umbes detsembri lõpus on võimalik arsti juurde pääseda. Siis ütlesin, et olen rase, registraator kohe leidis vaba aega ja edastas arstile numbrit. Kui ma tulin koju siis nägin, et see arst kelle poole ma pean pöörduma sugugi arst ei ole, vaid see on ämmaemand, kelle perekonnanimi oli ka tundmatu, kuna kirjutati vaid eesnimi talongi peale. Loobusim sealt käimisest, aga mis käitumine patsientidega see on? Ma tahaks kvalifitseeritud abi ja nõu saada, aga mitte seda, et mind lihtsalt registreeritakse rasena ja võib olla vastatakse mõningatele küsimustele. Kas keegi on ka sattunud samasse olukorda?
 
24 16. november 2001, kl 08.34
Intsident toimus Tartu Naistekliinikus
 
klea 16. november 2001, kl 09.32
irjale
see on täiesti normaalne, et terve rase käib ämmaemanda juures. Ämmakas kirjutab sulle analüüsid, mõõdab, kuulab lapse toone, vastab su küsimustele. Ämmaemandad teavad ikka asjast kõike ega nad mingid suvalised teadmisteta inimesed pole ;)Kui analüüside vastused pole korras või kurdad ise mingit häiret, alles siis tuleb käia arsti vastuvõtul. Nii ongi.
soovitan sul vaadata www.perekool.ee
 
irja 16. november 2001, kl 19.29
kleale

Aitah, sa rahustasid mind. Vaatasin soovitatud www.lehekülg ka.
 
Viktoria 20. november 2001, kl 00.52
Tartu Naistekliinik...Minu esimene kord naistearsti juures. Olin enne noortekeskuses brozüüri nainud, kui kirjutati, et arsti pole vaja karta, ta seletab koik ilusti ära jne...
Mis tegelikult toimus...
Näpp sisse...urgitsmine, väga valus oli. Ütlesin, et lopetage ära, vastati...ole vait ja kannata ära!!!
Aga vähemalt natuke oma hingerahust sain tagsi, kui ma arsti pärast korralikult läbi söimasin :o)
 
Liis 21. november 2001, kl 15.45
Appiiiii!!!! Kui jubedad kogemused. Ise käin Tallinna Keskhaigla Naistenõuandlas, dr Mäss on arst, olen ainult tema juures käinud. Mul ei ole küll ühtegi pretensiooni sellele arstile. Alati on väga meeldiv ja sõbralik suhtumine. Võibolla sellepärast on ka võimatu tema juurde aega saada. Oktoobris helistad ja öeldakse , et aasta lõpuni on kõik ajad täis. Õnneks leiab ta oma patsientidele alati aega ja kui on mingi probleem, ei tule abi kaua oodata.
 
Mari 28. november 2001, kl 17.28
Tere Liis
Kas dr M'ss Tallinna Keskhaiglast on noor v]i vanem arst, kas ta on ikka naisterahvas.
 
Agne 18. detsember 2001, kl 12.48
Dr Mäss on üle 50-ne naisterahvas. Ise olen käinud tema juures aasta. Alguses hirmutas mind tema vanus, aga sain hoopis meeldiva üllatuse osaliseks. Ei mingit tänitavat-parastavat suhtumist. Hoopis mõistev, arusaav ja hooliv arst.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!