Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Günekoloog
 
tsinna 24. jaanuar 2002, kl 21.58
Perearsti külastasin viimati viis aastat tagasi, on mul umbkeelne vene mutt, jäi õigel ajal vahetamata. Hirmsasti tahaks Tallinnas normaalset perearsti leida, aga kõik on vist juba hõivatud, kes vähegi inimlikud.
Minu gün ütles ka nüüd, et võin ette helistada, tema kirjutab välja ja siis pistan lihtsalt käe ukse vahelt sisse ja võtan ära. Seekord ma lihtsalt polnud ammu käinud, sellepärast pidin järjeknr võtma. Käinud polnud aga sellepärast, et kaks a tagasi, kui seda lihtsamat retsepti saamise korda veel polnud, üks hetk enam ei viitsinud sinna minna. Vahepeal ajasime mehega "päevade lugemisega" ja kondoomidega asja ära. Kes nüüd kilkama hakkavad, et nii ebakindel värk, siis mul on tsükkel nagu kellavärk.
 
marell 24. jaanuar 2002, kl 22.29
Tartus otsige dr. Ilse Kõivu, super. Mitte esimeses nooruses, aga oma mõttemaailmaga ei jää noortele alla, kusjuures väga tark ja sõbralik!
 
maazsikas 24. jaanuar 2002, kl 22.45
Dr.Galina Litter näiteks on selline võhik arst ikka! Minu sõbranna pöördus tema poole murega, kuna talle tundus et ta on liiga kaua yritanud lapsi saada ja tal se ei õnnestunud.Siis kysiski sõbranna dr.Litteri käest et kas on võimalik kindlaks teha kas ta yldse kunagi lapsi saab , vastus oli "ei , seda ei saa kindlaks teha, proovi edasi..." Sõbranna oli murest igatpidi murtud, kui sellest kuulsin , soovitasin talle kohe uut arsti ja nyyd on kõik hästi, sõbranna teab et fyysilised näidustused lapsesaamiseks on tal täiesti korras!
 
Lo 25. jaanuar 2002, kl 08.21
Mina soovitan Kesklinna naistekliinikust dr. Nääbi. Olen tema patsient juba 5 aastat ja täiesti rahul!
 
Mips 25. jaanuar 2002, kl 11.57
Mina Keskhaiglast dr. Metsa ei soovitaks. Väga nipsakas. Aga võibolla oli tal lihtsalt halb tuju..
 
ginger 25. jaanuar 2002, kl 13.01
Olen ka käinud Magdaleena polikliinikus dr. Velgre juures. Oli jah selline tore, naeratav ja haiget mulle ei teinud, kuid miskipärast ei kuulnud ka tema käest kordagi ühtki nõuannet. Ja viie aasta jooksul vaatas ta mind vaid korra läbi. Ma ise ka ei ole selline, kes julgeks oma suu lahti teha ja mingeid protseduure nõuda. Ühesõnaga mulle jättis ta suht ükskõikse inimese mulje. Vahetasin arsti ja olen rahul, vähemalt keegi tegeleb minguga nüüd. Lahenema hakkavad ka hormoonitaseme probleemid, mis mind siiani vaevanud olid. Uus arst ütles kohe, et mis, miks ja kus ning teeme nii ja naa, dr. Velgre poolt ei kuulnud ma kahjuks sõnakestki.

PS. Käin praegu Fertilitases.
 
kogemustega 25. jaanuar 2002, kl 13.48
Väga hea ARST on dr Ronenson Keskhaigla (nüüd vist Ida-Tallinna Regionaalhaigla) Naistenõuandlast. Tema juurde on praktiliselt võimatu aega saada. Olen tema patsient olnud viimased 5 a. Positiivne kogemus. Teab ja mäletab ja ravib ihu ja hinge ka kui vaja.
 
Tartu 25. jaanuar 2002, kl 15.40
Dr. MUHHINA- parim!
 
mari 25. jaanuar 2002, kl 17.35
kas oskad öelda ka mis päeviti ja mis kellast ta vastu võtab?
mille poolest ta hea on?
 
vana naine, kes teab 25. jaanuar 2002, kl 20.50

Tartus - dr Kirss Tähe Erakliinikus
Tallinnas - dr Parve Pelgulinna nõuandlas

Üks parem kui teine, ainult et erakliinikus on delikaatsem, kiirem, mugavam olemine ja parem tehnika. Pelgulinnas see-eest odavam.
 
Nataly 26. jaanuar 2002, kl 15.02
Ei, see ei olnud dr. Velgre.
 
siiri 26. jaanuar 2002, kl 16.17
Jah,ka mul on olnud ebamugavaid kogemusi dr.Adosoniga,siis kui ta veel Väike-Ameerikas oli. Ütleks niipalju,et kippus kangesti nn."põlve silitama"läbivaatuse ajal.
 
expatsient 26. jaanuar 2002, kl 17.05
siiri, kas sina olid ka 'tõeline ingel'?
 
teine mari 26. jaanuar 2002, kl 23.09
huvitav, nii kaua, kui mina olen beebipille võtnud (mingi 3 aastat), pole arst mind kunagi enne uue retsepti kirjutamist läbi vaadanud. ma isegi ei pannud aega tema juurde, vaid marssisin kliinikusse sisse ja nõudsin registratuurist uut. need siis otsisid mõne arsti, kes parasjagu aega sai.kliinik oli Tartus Tähe kliinik. alles tüki aja pärast taipasin, et lihtsam on seda kõike perearsti juures teha, kuna kliinikus võeti ju retsepti eest ka pappi.
 
siiri 28. jaanuar 2002, kl 06.04
expatsient
Ei,mind ta niimoodi ei kutsunud,aga kasutas muid "huvitavaid"võtteid...õnneks käisin seal ainult paar korda.
 
Lynn 28. jaanuar 2002, kl 14.25
dr. Nääb on imetore arst. Palju kordi keskhaiglas ultrahelis tema juures käinud. ise käin Karu tn tervisekeskuses dr. Õie Alt juures (oli varem osaliselt ka veel keskhaiglas, nüüd vist ainult erakliinikus). Vanem daam, tõsiselt vahva olemisega, aeg-ajalt väidetavalt krõbeda ütlemisega (mulle hirmsasti meeldib, et ei nunnutata ette taha, vaid öeldakse nagu asi on). Tegeleb ka lastetuse probleemidega.
 
Katja 29. jaanuar 2002, kl 13.44
Mips, kui sa günekoloogi juurde peasilitust saama lähed, võid seda tõesti mujalt küsima minna, mitte dr. Metsa käest. Aga kui sul on tõsised günekoloogilised jamad, oled õiges kohas. Mets on tõeline professionaal ja kindlakäeline arst. Silitada oskab iga teine, aga tema taset ei saavuta kuigi paljud.
 
Mips 29. jaanuar 2002, kl 14.20
Katja, õnneks polnud mul tõsiseid probleeme, seega ma tema sel tasemel kompetentsust ei tea. Ilmselt selles on Sul õigus. Kuid tõeliselt proffessionaalilt eeldaks ka normaalset patsientidega suhtlemist. See ei tähenda peasilitust ilmtingimata. Minule tema ülbe stiil ei sobinud ja siin avaldasin ma lihtsalt oma arvamust.
 
Katja 29. jaanuar 2002, kl 15.48
Mnjah, Mips, tegelt võib ta vahel nats karm olla küll. Aga kui end selleks ette valmistada ja mõelda, et oled kindlates kätes, kaalub tulemus väikese ebamugavuse üles. Mul oli seal kah esimest korda natuke imelik tema konkreetsuse pärast, aga nüüd tean oodata. Mips, palun vabandust kui ennist terav olin!
 
Mips 30. jaanuar 2002, kl 10.59
Pole hullu, Katja:).
 
mann2 31. jaanuar 2002, kl 13.29
minagi dr Seemeni fänn, Tln Keskhaiglas. nt kui proov korrast ära, helistab ta kohe ise Sulle jms. olen igati rahul!
 
Pille 31. jaanuar 2002, kl 16.22
Aga fertilitases, kes on hea? käisin seal birnbaumi juures aga ta kolis haapsallu suvel. kuidagi pikk vahe sisse tulnud ja retsepti oleks kah uut vaja :(
 
robin 04. veebruar 2002, kl 16.07
Olen 101% nõus. Ise olen ka vahelduva eduga (äärmisel vajadusel kellegi teise juures)5 aastat tema patsient olnud.Ainuke miinus on tõesti järjekord, aga temaga on vähemalt pooled asjad võimalik ajada ka tel teel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!