Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
... sellest on juba räägitud , aga siiski
 
Karamell 27. veebruar 2002, kl 10.01
... lugesin lõpuks Kenderi "Chek outi".Uuuh! Loodan, et see mees
oli raamatu kirjutamise ajal kokaiini tarbinud! Sest ,et kui ta kaine peaga sellised teemaarendused pähe tulevad on ta küll haige inimene. Kui keegi oleks mul enne selle raamatu lugemist palunud midagi äärmiselt rõvedat ette kujutada, poleks ma nii rõvedaid tegevusi ( ma ei pea siinkohal silmas ohtrat seksi täiskasvanud naiste ja meeste vahel ) kui seal raamatus on kujutatud , iial suutnud välja mõelda.Kuigi elava kujutlusvõime puuduse all ma ei kannata.Siin rubriigis sellepärast , et jättis kuidagi halva enesetunde ja tuju läks pahaks. Ilmselt vägä veenvalt kirjutatud...
 
yle 27. veebruar 2002, kl 10.28
kas sa soovitad mitte lugeda seda raamatut? ma ei ole lugenud.
 
Karamell 27. veebruar 2002, kl 10.42
...lugeda võiks ikka.Saad ilmselt kogemuse ( shokeeriva isegi võib olla)osaliseks.
 
Nataly 27. veebruar 2002, kl 11.07
Tundub imelik, ma just hakkan seda raamatut lõpetama. Nagi iga Kenderi raamatuga, ei saa sellelt silmi enne kui läbi. Ebanormaalne ka peas aga seda raamatut ei taha ma endale pähe, see on liigrõve minu jaoks. Soovitaksin seda sellele, kellel on väga vaba maailmavaade ja ülikõrge seksuaalsus.
 
Liisu 27. veebruar 2002, kl 11.12
Just eile õhtul lõpetasin selle raamatu lugemise. Kuidagi naljakas tunne tõepoolest tekkis. Igatahes und ei tulnud päris mitu tundi. Ilmselt läks täppi, et shokeeriv pidigi olema. Olen Kenderi kõiki raamatuid lugenud ja olen ennast naljaga pooleks isegi fänniks pidanud. Aga see raamat oli täiesti erinev. Ei ütle enam nii julgelt, et kõik Kenderi raamatud on head. See raamat on pigem mingi nähtus kui hea v. halb raamat. Ei oskagi midagi ütelda-olen sõnatu. Aga Kender seda kindlasti taotleksi. Nii, et kokkuvõttes on vist ikkagi õnnestunud.
 
küünik 27. veebruar 2002, kl 13.40
huvitavad reaktsioonid. mina kaifisin täiega, sest nii stiilipuhast künismi on harva kusagil kohata. Seda raamatut oli hea julge lugeda, teadsid, et ei lähe sentimendiks kätte ära. Künism puhtal kujul ja suurel määral.
 
coco 27. veebruar 2002, kl 15.36
heh....polnd viga sel raamatul midagi.Noored kes ise aineid panevad võix seda lugeda,ehk mõtlex sis ka natc elu-yle järgi...
 
Karamell 27. veebruar 2002, kl 15.41
tegelikult võiksid noored seda enne ainete panemist lugeda, kui väheke tsenseerida võiks ta ju mingi 8 klassi kohustusliku kirjanduse hulka kuuluda.
 
Catty 27. veebruar 2002, kl 16.20
Mõttetu mees see Kender, lihtsalt üles haibitud nutune tegelane. Ja inimesed ahhetavad...
 
mõte 27. veebruar 2002, kl 17.41
need kes analoogset elu elavad kenderit ei loe, neil niigi lõbus.
 
iir urus 28. veebruar 2002, kl 11.58
See on just see, et peaasi kui räägitakse, siis saab kuulsaks. Mingi saastane kuulsus tol kirjutajal ju ongi. Kirjanikuks ei tahaks toda kodanikku küll nimetada. Ja tema viimane üllitis ehk tekst - Raha - on täpselt see, milleks tagakaanel nimetab seda
Indrek Neivelt (kes muide endast laskis üllitada veel halvema raamatu) - hal, halb raamat
 
myy 28. veebruar 2002, kl 13.05
proovisin ka lugeda seda raamatut,alguses tundus jube huvitav,aga jäi siiski pooleli(selle koha peal,kus Jürgen Toomaselt s... võtab),panin ära ja enam kätte ei võta,raisku läinud raha,kahju.
 
Cetu 01. märts 2002, kl 11.58
minu lugupidamine kenderi kui geniaalse kirjaniku vastu kadus, kui kuulsin, et kender oli käinud kopli kunstikooli õpilastele oma uuest raamatust rääkimas ja maininud, et kõige paremad mõtted ja ideed tulevad tal pärast seda, kui ta on peale oma naisega keppimist viimasele vastu lõugu pannud ja siis kokaiini tõmmanud jne... (väljendid tsenseerimata ja kajastavad tema enda sõnu)
Kuulajateks olid 9-12 klassi õpilased...
 
itsitis 01. märts 2002, kl 12.42
kender eelistab vene naisi, sest nood ei mõista temaga eesti keeli vestelda, noh et jääb vähem võimalusi kenderil end täis teha...
 
. 04. märts 2002, kl 10.37
 
Lill 08. märts 2002, kl 13.28
Kenderi puhul on oluline sõnade mäng ja inimeste omavaheliste suhete mängu(loe: manipuleerimise)ilu(loe: mänguilu ikka kokku .. ilusat pole nendest suhetes ja manipuleerimises tavaliselt midagi) ... nii, et kõik see inetus ja nii edasi .. on ainult tähelepanu tõmbamiseks ...
Odav kirjanik enivei ... mingit klassikut, keda aastaid hiljemgi loetakse tast ju ei saa .. täidab lihtsalt turul mingit tühja kohta ... s.t. leidis oma niši, mida siis nüüd mingi kirjaniku lipakas Rakke üritab kah ära kasutada, aga kellele on vaja teist Kenderit? Pole esimestki vaja ....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!