Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
saabastega tennis garderoobis
 
laura 04. märts 2002, kl 11.03
Siin oli just üks sarnane teema, aga...
Mind näiteks häirib kohutavalt inimeste järgmine suhtumine.
Käin trennis Reval Spordis. Enne garderoobi sisenemist on suur silt, a'la "välisjalanõudes sisenemine keelatud" ja kõrval on ka kast nende siniste kilesussidega. Aga mida teevad umbes pooled naistest? Lähevad julmalt oma mustade saabastega riietusruumi, kus mina (ja ka nemad ise!!) pean pärast dušši alt tulles paljajalu käima! Ja kogu selle saasta üles korjama!
Tõesti on väga ebameeldiv.
On kummaline, et ei osata lugeda silte ega elementaarsetest puhtusereeglitest kinni pidada.
 
rimsu 04. märts 2002, kl 11.31
On täielik lollus käia sellistes kohtades paljajalu!
Osta parem plätud.

PS. kasvõi jalaseenest hoidumiseks.
 
laura 04. märts 2002, kl 11.36
Plätud või mitte, aga puhtust tuleks ikka hoida!
Koju vannituppa ju poriste saabastega samamoodi ei minda? või minnakse?????
Õnneks on Reval Spordis üks neiu, kes pidevalt lapiga ringi käib, et osade tekitatud pori likvideerida, kuid see ei aita alati.
Põhiline point ongi siin see, et kui ka inimesele on öeldud, et pea puhtust (suur silt) ja isegi kõik tingimused selleks (kilesussid), siis ikkagi eelistatakse mustust!?
 
Marxx 04. märts 2002, kl 13.24
Head jalaseene kasvatamist!

Uuh kui õudne!
 
Voldik 04. märts 2002, kl 14.00
Ei ole pooled naistest. Pakun välja, et 10% naistest panevad need sussid jalga. Tead, see on nii kuradi tüütu neid jalga toppida. Selleks see lapiga neiu seal ongi, et küllap nad on aru saanud, et vägisi kedagi neid jalga panema ei sunni. Käin paralleelselt ka Statuses ja pole seal küll mingeid siniseid susse, porist rääkimata. Reval Sport on lihtsalt nii ülerahvastatud koht, riietusruumides värsket õhku ei ole, kogu aeg peab ennast kellegi vastu nühkima. Kui ta mulle nii soodsas kohas ei asuks, siis ma seal ka ei käiks. PS! Plätud jalga!
 
laura 04. märts 2002, kl 14.14
marxx: Jalaseene (ja teiste seeneliste) vältimiseks saab edukalt kasutada desinfektante.
 
Kats 04. märts 2002, kl 14.57
Nojah, mina olen ka RevalSpordis saabastega käinud, aga sel lihtsal põhjusel, et pole seda siniste susside pütti näinud. Kui homme trenni lähen, teen silmad hoolega lahti ja vaatan ja kui vähegi on mida jalga panna, siis panen!:)
 
soovitaja 05. märts 2002, kl 13.04
Kas pole mitte alandav sobrada mingis kastis ja panna jalga juba kellegi poolt kantud sussid?
Revalis võiks ju anda administraator koos võtmega paari susse.
Ehk pandaks neid siis ka jalga.
 
Voldik 05. märts 2002, kl 14.56
Seda küll, aga mõtle kui palju neid susse siis kulub. Kes see nendega varustada jõuab. Seal käib ju massiliselt inimesi.
 
sini 05. märts 2002, kl 16.01
See sussipaari hind ei ole mingi müstika. Ära arvesta selle krooniga, millega garderoobitädid neid igal pool müüvad. Hulgi ostes on nende hind sentides ja see ei tohiks küll suur kulu olla. Millegi eest sa ju ometi maksad seal spordiklubis.
 
must inimene 05. märts 2002, kl 18.10
sussid on seal naguniigi lõhkised ja porised - ei hakka ju seal vaatama, mispidi eelmisel need jalas olid! Ja siis peaks sisenedes kohe minema kraani juurde käsi pesema - peale seda, kui oled sussiprügikastis sobranud. Las tädi pühib, ta saab selle eest palka!
 
Cass 06. märts 2002, kl 08.28
Nõus musta inimesega, käin ise ka Revalis - btw, neid siniseid sussukesi on lausvõimatu kõrgete kontsade otsa toppida..olen proovinud ja loobunud..plätud jalga, ei muud..
Mujal on ka riietusruumid ning inimesed tulevad sinna välisjalanõudes sisse. Ning ei mingeid sinisusse.
Kappide ette võiks panna hoopis mingid vaibaribakesed, nagu poeski on, kuhu sokis jalaga peale astuda.
 
Gerli 07. märts 2002, kl 10.43

Olen ka nõus sellega, et kappide ette võiks panna mingid vaibad.
 
Piggy 07. märts 2002, kl 11.08
Minul on kogu aeg sinised sussid kotis, hea võtta kui vaja läheb ja kui jalga panna enam ei kõlba muretsen uued.
Ja veel nende keelavate, hoiatavate, suunavate siltide kohta-tänapäeval kirjaoskamatuid ei ole, kõik oskavad enam-vähem kirjutada aga lugeda ja loetava sisust aru saada oskavad vähesed:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!