Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kulmude korrigeerimine tartus:(
 
preilna 01. aprill 2002, kl 13.54
täpsemalt ilusalongis aili.
LÄKSIN sinna esimest korda ja lihtsalt seepärast et oli töölttuleku teepeal...
ja mõtlesin et kui järjekorda pole ja kohe teenust saan on kõik ok.
ja saingi kohe löögile..
muide salong ise yks kökats kuulutusel kyll teenus teenuse otsas...
nojah
esimene yllatus oli et istuma pandi mind lihtaslt seina äärde ja akati pihta.
kysiti kas noaga või kitkuda...imestasin sest kitkumine mumeelest ikka normaalne kulmude korrigeerimise viis...
no siis kitkuti ja katkuti...
ja lõpus ikka kraapis mind noaga???!!!!
niiet nyyd on mu kulmud jube okkalised...
mida pole enne juhtunud...
ja nyyd ja edaspidi lähen ikka sinna kus alati olen käinud.---iluhoovi..
eksisin täiest salongi valikul seekord mõtlesin et kiirel aga kiirelt ja kehvalt!
 
cat 01. aprill 2002, kl 14.49
Ka minul oli suvel ebameeldiv kogemus Aili salongiga. Oli kiiresti tarvis mudellõikust ja soengut ning see oli ainuke koht, kus löögile sai. Aega lõikuse ja soengu tegemiseks läks täpselt 15 minutit, küsiti hingehinda ja lõpptulemuseks kodus mees küsis, kas ma juuksuris ei käinudki? Rohkem ma sinna küll ei lähe ja salongi nime see asutus küll ei vääri.
 
chameleon 01. aprill 2002, kl 14.51
Pole ka ime. Üks minu tuttav muljetas kah, kuidas tema oli sama sooviga sinna sisse astunud ja temalt ei küsitud üldse, et kuidas või millega. Noogutati rõõmsalt, et saab saab, pandi istuma ja õiendati niuhti asi ziletiga ära, enne kui ta iitsatadagi oleks jõudnud. :)
 
vip 01. aprill 2002, kl 15.17
ja nõnda see skalp läks, ic
 
chameleon 01. aprill 2002, kl 15.38
Tänud sulle, vip! :)
Nüüd sai kuidagi naljakalt jah, angu oleks sõbrannal ziletiga niuhti juuksed maha tõmmatud.
cat jõudis oma kirjutisega lihtsalt ette ja ikka kulmud olid need, mis ära "korrigeeriti".:)
 
mari 01. aprill 2002, kl 16.51
kus see tore asutus paikneb? esimest korda üldse kuulen sellenimelisest salongist.
 
väikeMy 01. aprill 2002, kl 19.35
mari: kastani tänaval kauburi kaubamaja kõrval. mina käisin sügisel: lõikus+volüümilokid, jäin täiesti rahule!
 
elevant 02. aprill 2002, kl 12.57
siit moraal: ei tasu käia igasugustes äärelinna kohtades ja kohakestes. ise olen käinud kulme tegemas evitas (vallikraavi tn.), iluhoovis, ilona ilusalongis. iluhoov on ikka kôige parem.

aga üldiselt: täiesti asjatundmatu kosmeetik on vôlumaas ja samasugune juuksur finessis.
 
elevant 02. aprill 2002, kl 12.58
ahjaa, estee on ka jube koht, nii juuksur kui solaarium. muid teenuseid proovida pole mingit motivatsiooni!
 
miina 02. aprill 2002, kl 13.12
Aga kes soovitaks hääd kulmukitkujat Tallinnas? Teeks oma puhmad ka korda;ükskord mingi algaja kitkus auguliseks ja ebaühtlaseks:(
 
kalake 02. aprill 2002, kl 14.08
ginger narva mnt.
 
PatsientNR128 02. aprill 2002, kl 14.24
Mul on Bresnevi kulmud ja tahaks pattsi panna kus seda teha saaks.Segavad vaatamist. nagu öösel käiks ringi koguaeg;)
 
mirr 04. aprill 2002, kl 08.51
kus see finess-salong asub ja mis nimeline juuksur seal asjatundmatu on? kunagi oli raekoja platsil...(?)
 
preilna 04. aprill 2002, kl 12.48
PALUN VÄGA
HOIDKE ENDID KAUGELE NEIST KOHTADEST
Räämas ilusalongid said trahvi


Tervisekaitse trahvis märtsis juuksuri- ja kosmeetikatöökodasid, kus ei koristatud ruume või ei puhastatud töövahendeid, ohustades kliente võimalike nakkuste levikuga.

Tartus said trahvi Stiilimaagia ilukeskus, Fantaasia ilusalong, Aili Ilusalong ning Vanemuise tn 47 asuv meestejuuksur
 
mm 05. aprill 2002, kl 15.30
mis estee solaariumil viga on???
 
niuks 09. aprill 2002, kl 16.06
Aili solaarium ei kõlba küll kuhugi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!