Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
kinderi üllatusmunad
 
kaku 02. aprill 2002, kl 13.44
Ostan igal nädalal vähemalt 3-4 üllatusmuna. Lapsele need meeldivad ja üllatustel pole ka midagi viga. Probleem on aga selles, et need munad lihtsalt ei tule lahti! No nii kõvasti on kinni, et issi peab tavaliselt appi tulema, sest ka minu sõrmed on ilmselt liiga nõrgad. Lapsest rääkimata. Tal jääb niimoodi igasugune üllatusmoment ära. Huvitav, varem pole selliste asjadega nagu probleemi olnud.
 
PatsientNR128 02. aprill 2002, kl 14.44
E... Proovi kas see aitab et... lased sooja kraanivee alt läbi see osa mis on pealmine katte osa(kõigi füüsika seaduste järgi peaks asi tiba paisuma ja lihtsamalt lahti tulema)või oleks aeg jõusaalis käima hakkata(lastel samuti:))
 
kulturnik 02. aprill 2002, kl 15.07
pigista ja lase ülemisele osale õhk vahele.Minu lapsed 5ja7 saavad selle nipiga kinderid ise lahti
 
tramm 02. aprill 2002, kl 15.18
millegi muu üle enam kurta pole?? ma saan aru kui shokolaad oleks ussitanud. või poleks muna sees mänguasja.
aga seda et ise lahti teha ei oska... milleks sa kurdad? tee tööd.
 
kaku 02. aprill 2002, kl 15.36
To Tramm: Küll mina teen tööd, ära sa selle pärast muretse. Kui head nõu anda ei oska, siis mis sa üldse seletad. Tee parem tööd :o)
 
tramm 02. aprill 2002, kl 15.41
mul on PUHKUS:)
 
vip 02. aprill 2002, kl 15.41
irw, hale värk tõesti
 
tramm 02. aprill 2002, kl 15.43
aga ära võta isiklikult, ma ei ole üldsegi pahatahtlik. kipun oma tujusi väga järsku ja hoobilt välja elama. seekord sattusid sina ette. vabandan kohe alandlikult.

(tuli nüüd õnnetu katse asja heastada)

kena päikelist päeva!
 
mõmm 02. aprill 2002, kl 15.49
heh, mina maadlen kohukeste, jäätiste ja muude maiustustega, mis idee järgi oleks ka nigu lastele... ple aimugi kuda lapsed need lahti saavad, kui juba vanainime käärid kohukeste kättesaamiseks appi võtab ;p
 
mv 02. aprill 2002, kl 17.11
Minu 2 a 9 kuune võtab küll nigu naksti lahti need munad. (Sa mõtled vist seda sisemist plastmassist) Ta hammustab need lahti kui muidu ei saa. ~10 krooni eest rõõmu kui palju mõnikord jääb isegi pool ümbritsevast magusast asjast mulle :) Ja vidinad on meil ühes karbis koos nendega asjakestega ta mängib rohkem kui muude mänguasjadega kokku.
 
ketu 02. aprill 2002, kl 17.21
mulle ka väga meeldivad need üllastusmunad ja kui väike olin, olid mu lemmikmänguasjad just sellised väiksed loomad.
 
mv 02. aprill 2002, kl 17.24
Kulla Kaku unustasin kirjutada, et kui laps on nii väike, et ise neid lahti ei saa, siis on parem kui te ei teegi lahti. Las krõbistab niisama. Seal peal on muide kirjutatud, et alla 3a lastele ei tohi väikseid osi sisaldavaid mänguasju anda.
 
MASSA 02. aprill 2002, kl 17.33
Pole just kerge 3-4 korda nädalas lapsele lisaks kõigele muule veel kinderi muna osta 11-12eek/tk. Teen seda harva. Pühade puhul leidis minu 4-aastane muna lillepotist ja oli väga õnnelik. Huvitavalt liikuvat rakendit kokku pannes selgus et üks oluline detail on väärastunult vormitud. Arvake ise kuhu kadus lapse rõõm "üllatusmunast". Lahti saab ise keskele vajutamisega. Minu arust on probleem sisu kvaliteedis, sest see polnud esimene kord leida praak sisu.
 
;) 02. aprill 2002, kl 21.25
kuskil saates näitas,et neid panevad naisvangid kokku.ju neil on siis osasid detaile omal vaja,näiteks seina sisse augu kraapimiseks.;)
 
Munni 04. aprill 2002, kl 11.52
Vat see munaprobleem on ikka globaalne küll...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!