Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
naistearsti vastuvõtt
 
chris 04. aprill 2002, kl 10.51
Krt, kuidas tahaks kiruda, seda igivana teemat ikka ja jälle.
käisin naistearsti juures ja mitte midagi polnud aastaga muutunud.
Kõigepealt ei saa numbrit, siis ütleb admin sulle, et helista 27.ndal ( keskhaigla naistekliinik), ise kuuled tuttavalt, et saab hoopis hulga varem, ja osutubki tõeks, see jutt!!? o.k. siis lähed vastuvõtule, mis on sul kuu aega varem kinni pandud ja ukse taga on veel kolm naist, kuigi sinu aeg on praegu! hakkad sisse lõpuks minema 45.min pärast oma aega ja õde teatab, et ei veel on keegi, kuigi uksetagune järjekord on omavahel vastuvõtuaegade järgi paika pandud!!!
mitte mingit vahet, kas sul on aeg kinni pandud või ei ole??!!
ja veel on kummaline, et ametliku vastuvõtu lõpuni on veel tund aega aga kõik arsti lasevad juba jalga ja ooteruum on tühi??!! vat sellest ma aru ei saa.
Ühesõnaga võtavad arstid liiga palju inimesti ühel ajal või mis iganes. Aga Sa Pead Ootama seal ukse taga. Võiks ju ka tund hiljem tulla, aga siis pole sul enam numbrit!!!
Täielik depreas.Arsti ei saa ju ka sõimata, et mida sa õige endast mõtled? saadab sa üldse pikalt! Kõik mu sõbrannad räägivad sama juttu! Nüüd kui sain südamelt ära, hakkas kohe kergem!
 
raa 04. aprill 2002, kl 10.58
ka minus tekitas viimane naistearstil käik segaseid tundeid. hakkas see juba ukse taga. kõrvalistuv naisterahvas oli nii närvis, et muudkui ohkas sügavalt ja ajas minu ka närviliseks. läksin ka kohale vastavalt oma ajale, aga ukse taga moodustus saba vastavalt igaühe tuleku ajale, mitte registreerimise ajale. arst oli tore, aga protseduur ise valus ja ilgelt ebameeldiv. tuli lapsepõlvest meelde, kuidas lehma seemendati ja nii kahju hakkas tagantjärgi lehmast ja endast ka...
kole asi on see naistearstil käik
 
täpi 04. aprill 2002, kl 11.22
minge eraarsti juurde. ma lapsena kuulsin ka neid hirmujutte kuidas hästi vastik ja kole on ja siis esimest korda arsti juures muudkui ootasin et millal siis kole tuleb..aga ei tulnudki. tõepoolest, riiklikus naistenõuandlas käratas registraatorimutt ühele arglikule neiule kes ütles, et tahaks natuke nõu küsida, et "ega siin mingi nõuandla ei ole!!" (nastenõuandlas, sic!) aga eraarst on ju huvitatud, et sa tema juurde ikka tagasi läheks ja mingeid teiekirjeldatud jamasid ei ole iial olnud.
 
mari 04. aprill 2002, kl 11.35
mina käin ka erarstil (pole õnneks väga sageli pidanu käima, seega pole kalliks läinud) ja ei kujuta üldse ette, et läheks nende riiklike arstide juurde! lihtsalt ei julge, sest keegi ei räägi neist midagi head ja tõesti see numbrijama käib ju iga arsti juures.
 
Mina 04. aprill 2002, kl 11.36
Käisin hiljuti Pelgulinna sünnitusmajas naistearsti vastuvõtul ja jäin väga rahule. Järjekord oli küll 2 nädalat aga õigel ajal sain vastuvõtule ja arst ise oli ma igati meeldiv.
 
tsinna 04. aprill 2002, kl 12.05
Minu arst ka KHs võtab nüüd juba üle aasta vastu vastavalt kellaajale, ja kes on niisama tulnud, peavad ootama kasvõi terve päeva, ehk tekib auk. Enne oli sama jama, et elavas järjekorras istus seitse inimest ja sai tund aega pärast oma aega.
 
saale 04. aprill 2002, kl 13.54
tartus tü naistekliinikus on sama jama.nii palju kui ma seal käinud olen oma pille saamas u 4x olen igakord mõelnud, et enam siia tagasi ei tule-ÕUDUKAS-KOHELDAKSE NAGU LOOMI.regitratuurimutid on ilged tigedad kibestunud mutid.arstid on väga ebaviisakad ja karjuvad su peale, yxkõik kui viisakas või konkreetne või tagasihoidlik oled - miski neile õelustele ei kõlba.
pole mingi arstikiruja, sest ise õpin ka arstiks, aga see naistehaigla värk on ikka jubedalt ebameeldiv.
ma ei saa aru miks need naisteartid just need kõige jubedamad on???
nyyd panin homseks aja erakliinikusse aja kirja.
SOOVITAN KÕIGIL ERAKASSE PÖÖRDUDA, KELLEL RAHAKOTT VÄHEGI KANNATAB.kui keegi nende juurde enam ei tule võibolla muutuvad siis vähe viisakamax - huvitav, mis ameerikas sellise asja kohta öeldax - ega arstil vist töökohta enam polex.aga jah, arusaadav ju - endine NL ja sellele vastav teeninduskultuur.pähh.
KÕIK ERAKLIINIKUSSE!
 
NO 04. aprill 2002, kl 14.15
samas...ise kah 2 korda käinud Toomel. Registratuuris jah, mingid jubedad tegelased. Aga ka küllalt suurele hulgale arstilesoovijatele näkku vaadates...no ei tahaks küll ühegi arsti rollis olla. Kellel rasvased juuksesalgud näo ees tilbendamas ja kellel pohmellist pundunud punetav nägu....no ei kujuta ette, kui selline püksid maha ajab. Ilmselt oli halb aeg ja võibolla ka selline arst kelle juures normaalsed inimesed lihtsalt ei käigi...
 
NO 04. aprill 2002, kl 14.18
ja äkki ka selektiivne mälu...
Polnud plaanis kedagi solvata.
 
chris 04. aprill 2002, kl 14.36
TÜ kliinikus kohtasin sama olukorda kui ülikoolis õppisin.
esmaabi uksetaga kuhu ma pärast suuri pingutusi registratuuris jõudsin, tõesti tõsise kiire probleemiga, ütles õde mulle:
"Kui teil verejooksu ei ole, siis vastu ei võta"!!!!!????
olin siis esimese kursuse tudeng - noor ja loll, ei osanud enda eest seista. Nüüd teaks muidu kuhu ja mida öelda.
vaatamata sellele, et maksan neid kõiki makse, pean naistekiinikus ikka nagu almuse paluja olema !? madalam kui muru!
asi tuleks kella külge panna! miks peavad naised taluma sellist alandust - ise samal ajal maksumaksjana ka kõik kinni taguma??!!
 
eeva 04. aprill 2002, kl 14.39
Mina käin ka eraarsti juures. Helistan päeva või paar ette ja ei mingit järjekorda. Vott.
 
Minake 04. aprill 2002, kl 14.41
Era- ja riikliku kliiniku vahet jooksevad ühed ja needsamad arstid. Ise käin ühe ja sama arsti juures vahel eras ja vehel riiklikus - kuidas parajasti aega on.
 
vip 04. aprill 2002, kl 15.29
chris: miks naised peavad taluma naiste tehtud alandusi? vot tõesti ei tea, kui teada saad - ütle mullegi:))
 
thunder 04. aprill 2002, kl 15.49
medicover. ka era. maksad kyll rohkem, aga vahemalt saab jaole ja teenindus kena.
 
kiisu 04. aprill 2002, kl 16.58
mida on viriseda. ma ei käi juba aastaid kusagil mujal kui eraarstil ja alati lähen hea meelega, see nagu omaette tseremoonia, mida naised aegajalt ette võtavad..
 
..... 04. aprill 2002, kl 18.51
Tartus on minulgi ebameeldib kogemus nende TÜ Kliinikumi "administraatorite" - kes sisuliselt pole ju keegi, aga arvavad endast et on tähtsamad, kui arstid... Ja seal on ka arst Kaljuste (või midagi taolist) - see on küll ikka jumala crazy mutt - ainult sõimas mind kogu aeg ja õiendas. Meeldiv kogemus oli (Tulin Kaljuste juurest ära ja läksin teise kabinetti) doktor Sitska juures - positiivne ja VÄGA lahke inimene. Soovitan kõigile
 
lugeja 04. aprill 2002, kl 21.06
to vip
mida kobised kui oled antud teemas võhik? nõme möliseja. mine uudiste taha kommima, mida kondad siin naistekas, friik...
 
väikeMy 04. aprill 2002, kl 21.36
kullakesed, laske perearstil pille kirjutada, ei ole järjekordi ega midagi. muude muredega minge TÜ kliinikus dr Mitt´i juurde - helistan ise talle ja küsin aja, nii et ei mingeid jamasid adminnidega. tegelikult, ärge ikka kõik ka Miti juurde tulge, muidu pean niiiiiiiiiii kaua ootama ;)
 
kessu 04. aprill 2002, kl 21.38
Kus asub Tartus see eraarst, soovitage nimeliselt ka :) Palun
 
vip 04. aprill 2002, kl 21.47
lugeja: sul ka probleem? ja kus tead et võhik olen? oled selline selgeltnägija vä? tross
 
inx 04. aprill 2002, kl 22.02
Mina käin Pelgulinna Naistenõuandlas,vahel on saba küll ukse taga, aga arstiga olen väga rahul (dr. Teder), meeldiv ja lahke inimene. Pole küll probleemi, et niiiiiii vastik ei taha minna, vahel on valus ju ka, aga nii hull nüüd küll ei ole.
 
mari 04. aprill 2002, kl 22.10
Tartu erakatest soovitan Tähe kliinikut. Varem töötas seal tema hiilgus ise- dr. Sõritsa, kes nüüd avas ju oma uue kliiniku.
 
ketu 04. aprill 2002, kl 23.13
Millise eraasrti juures te Tallinnas käite? Minu lemmikarst pani poe kinni!
 
Mariann 05. aprill 2002, kl 01.19

Tuli ka praegu meelde üks hiljutine kogemus.Nimelt juhtus kondoomiga väike õnnetus ja läksin siis TÜ Naistenõuandlasse,et Postinori retsepti saada.Küsisin siis registratuuris nende mutskite käest,et kuidas on mul võimalik seda saada.Need vaatasid mind kui eriti jälki amööbi ja teatasid stoilise rahuga,et aega arsti juurde pole neil mulle küll anda ja et tulgu ma järgmisel nädalal (oli reedene päev).Siis tekkis küll tahtmine kõik juuksed peast kakkuda - no kurat,tegu ju HÄDAABI pilliga,mis tähendab ,et peab ju saama abi - teatavasti pole seda enam peale 72 tundi mõtet võtta....Tegelikult tekkis veel tahtmine neile nii mõndagi öelda,aga ei tahtnud eriti skandaalitsema hakata.Lihtsalt kohutavalt masendav olukord - jumal tänatud,et erahaiglad olemas on.
 
MIRELL 05. aprill 2002, kl 09.06
Saale:Aga pille saab ju ka su pere arst välja kirjutada.Ise kasutan seda võimalust.Muidugi kui sul on selline.Ise pooldan ka ainult erakliinikuid.Suhtumine on ikka hoopis teine.Nendest kordadest mis ma olen riigiasutustes käinud on mul ainult halvad mälestused.Põhimõtteliselt suudavad enamus arstid su mures sind ennast nii süüdi tundma panna ,et lahkud sealt silmad maas häbi tundes.Nõme....
 
k 05. aprill 2002, kl 10.13
käin Mustamäe polikliinikus (dr.Poljanskaja) ja väga rahul. Arst väga mõistlik ja asjalik..
 
k 05. aprill 2002, kl 10.49
sain eelmine nädal 6 maix kh-sse aja!!
eraarstidest nõndapalju et mina näiteks ei saa endale lubada korraga hambaarsti (mis teatavasti on ka tasuline) ja era-naistearsti juures käimist
 
inxsu 05. aprill 2002, kl 13.34
to kessu:julgen soovitada Sulle dr.Sitskat.nyyd võtab vastu selles uues kliinikus.Väga meeldiv ja asjalik arst.
 
Tigr 05. aprill 2002, kl 14.07
mina panin endale eile kinni aja mai alguseks ja oma arust sain isegi kiiresti.
arst on aga väga hea, dr. Kaljula, Õismäe naistenõuandlas
 
Minake 05. aprill 2002, kl 15.06
Käin ka dr Sitska juures nii ühes kui teises kliinikus ja minu jaoks pole tema suhtumises minusse küll vahel, kummas (eras või riiklikus) kliinikus oleme.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!