Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
pesu
 
mm 05. aprill 2002, kl 18.01
Viiks teema tagasi??
Mul ka selline probleem ja seni olen Tallinna pealt leidnud ainult ühed aluspüksid, mis piisavalt madalad - Prismast Cacharel'i omad, mustad, ees roosa ja sinisega suht väikselt need tähed. 120 krooni olid.
Soovitan :)
 
ehee 05. aprill 2002, kl 18.55
ehe...tigr vist oli see kes just uue auto soetas..ja ei liisindki! siis ikka rikas pruut jah;) a ei ma tulen palgaga välja kyll...sest ma ei osta isegi mitte kaks kord aastas 4 t tksaseid ega armanit ega guccit:)))
 
maret 05. aprill 2002, kl 20.29
Palun võtke väike ots Soome või Rootsi ja kylastage kauplusteketti H&M, kus saab kogu pesukomlekti väga hea hinnaga kokku ma arvan kolmesaja ringis. Mudelid ka väga moodsad - värvilised ja stiilsed, kvaliteet pole eriti super aga kaua sa ikka ühte pesu kannad - ühe hooaja ehk. Aga praegu on väga moodne ju kanda kõrgeid stringe, mis ulatuvad vaata et nabaulatuseni välja. Kui on ilus muster, siis miks mitte? Eks.
 
huraaa 06. aprill 2002, kl 00.45
see on maretile - väga loogiline jutt... tõesti osad siin räägivad pesuostust nagu investeeringust pooleks eluks. Jagan su seisukohta ja tõesti H&M on väärt koht, kust peale pesu ka muid toredaid hilpe saab :)
 
Kiisuk 06. aprill 2002, kl 11.52
mina nägin müürivahe tänava pesupoes just ühte paari madala värvliga alukaid
aa number oli vääga väike
mul just sama lugu et madala vöökohaga velvetid ostsin ja nüüd tahaks sinna alla vastavaid alukaid,et saaks ka lühikesi toppe pükste peal kanda
oehh aa peale selle ühe paari mina pole näinud...
maidenform-kus ja mis hinnaga saab?
 
elevant 06. aprill 2002, kl 14.13
mulle meeldib ka mareti lähenemine. vôib ju käia tööl pikemate pluuside ja mitte-nii-puusal pükstega ja vabal ajal välgutada oma kelmikat pesu. kui pesu muude rôivastega kokku sobib, siis on ju kena ja huvitav, hoopiski mitte labane. endal on ühed stringid, kus pepu peal roosa liblikas, kui need teksade alt paistavad, pole küll midagi katki.

siin on kôik küll pesu suhtes nii kole valivad, aga paraku näeb ujulate ja trennide riietusruumides ikkagi päris palju koledaid ja kulunud ja veninud alusrôivaid. :(
 
susann 07. aprill 2002, kl 22.57
Mine Lizette´sse!!
 
Pille 08. aprill 2002, kl 00.48
Mine www.victoriassecret.com
Asub USA-s ja postiga saatmine võib natuke aega võtta, aga nende kvaliteet on fantastiline. Tasub oodata. :)
 
dizz 08. aprill 2002, kl 08.55
Nädalavahetusel Stockmannis pesu ostes sattusin juhuslikult sellistele madalama lõikega stringidele,üle puusade küll ei andnud venitagda, oli musta ja valget värvi. Hind vaid 39 EEKu, matrjal oli päris mõnus, kuid kvaliteedi kohta ei oska veel öelda, eks näis mitme korraga ära lagunevad.
 
muri 08. aprill 2002, kl 09.42
Cachareli püksid on madalad. Mina leidsin Kaubamajast. Ei paista kuskilt välja.
 
dixi 08. aprill 2002, kl 11.19
H&M kohta oli tore head lugeda, kahjuks nende kaupa Eestis vähe. Viljandis on muidu nende ainuke esinduskauplus, nii et sõitke surfama.
 
mari 08. aprill 2002, kl 11.37
Viljandis H&Mi esinduskauplus??? see on küll tore uudis!olen igatahes selle firma andunud austaja, üle poole garderoobi sealt soetatud.
Maidenformi peaks Kaubamajas müüdama, see on jah päris hea pesu ja ei ole väga kallis ka.
 
kohuke 08. aprill 2002, kl 13.01
äkki ajate Anttilaga segamini? voi on seal tõesti H&M-i kaupa? ei taha nagu uskuda.
 
Cetu 08. aprill 2002, kl 13.24
ee... minu teada ka nagu H&M-i Eestis siiani ei ole. Või siiski?!
 
ginger 08. aprill 2002, kl 18.03
Dieslil ka soovitav kaup täitsa olemas.
 
relz 08. aprill 2002, kl 20.28
ametlikk inff - H&Mi pole eestis. seega jätke loba.
 
tean 09. aprill 2002, kl 11.04
On küll Viljandis H&M kauplus olemas, ei tea, kas just ametlik esindus, aga H&M kaupa seal müüakse. Pood on pisike ja mitte just väga suure valikuga, aga samas on seal ka niigi odava hinna juures 50% allahindlusi hooaja lõpus.
 
Tigr 09. aprill 2002, kl 11.52
tean: Sa pead ikka silmas Hennes ja Mauritz'i kaubaketti?

(pagan, praegu mõtlen, kas äkki kirjapildiga mööda ei pane, see H&M on endale juba nii pähe kulunud, et lahti ei oskagi kirjutada, väga piinlik igatahes)
 
tean 09. aprill 2002, kl 12.30
ikka sedasama pean silmas jah. aga see ei ole tõesti eriti suur, et seda eraldi külastama minna, ainult siis, kui sinnakanti asja on.
 
Tigr 09. aprill 2002, kl 13.11
mille kuradi pärast nad selle siis Viljandisse viisid? oletan, et pealinnas oleks tarbijate hulk oluliselt suurem...
 
skiso 09. aprill 2002, kl 14.22
Kus see H&M seal Viljandis asub?
 
tean 09. aprill 2002, kl 14.50
ei teagi, miks just Viljandis. äkki seepärast, et need, kes seda asja ajama hakkasid, olid Viljandist? ei tea muidugi. aga ise olen küll asukohaga rahul.
asub Kauba tänavas, Hansapanga vastas kohe (Vabaduse platsi juures). mitte päris kesklinna peatänaval, aga siiski suht kesklinnas.
 
mees. 10. aprill 2002, kl 08.49
Tore on! Ehk läheb see nii nõmedate pükste mood siis kiiremini mööda ja naised hakkavad jälle ilusaid riideid kandma.
 
uudistaja to: mees 10. aprill 2002, kl 09.37

eee... milliseid nõmedaid pükse sa nimelt silmas pead? Stringe? Teksasid? Puusapükse?
 
Mona 16. aprill 2002, kl 21.22
Mina ei saa üldse aru, mis probleem see pesuga on, et välja paistab. Euroopas venitavad noored lausa ise pesu oma pükste vahelt välja, et paistaks. Näiteks kannavad mingeid eriti madalaid laiu pükse ning stringid venitavad nabani, et ikka näha oleks. Päris cool.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!