Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
naisametniku naisarmuke
 
nõutu 02. mai 2002, kl 13.35
Noored ja edukad riigiametnikud on ikka armastanud armukesi pidada, aga kui naisametnik peab naisarmukest, siis on kuidagi imelik ikka, kas pole? Hakkad mõtlema, et selle ametnikuga pole kõik eriti korras või nii. Mina ei saa aru.
 
leena 02. mai 2002, kl 13.43
No kuule, kas sa esimest korda elus kuuled lesbidest vä?
 
nõutu 02. mai 2002, kl 13.47
ei kuule esimest korda, aga seda ma räägingi, et see asi sellisel kujul tundub ikka kuidagi kohatu
 
laura 02. mai 2002, kl 13.56
et naisametnik meesarmukest võib pidada, aga kui naisarmukest, siis on kohatu?
Armukesepidamine iseenesest on juba kohatu, see kas tegemist on ametnikega ja sellega, kas mehed-naised, ei muuda asja!
 
täpi 02. mai 2002, kl 14.04
IRW..ei leia mina küll avaliku teenistuse seadusest sätet, et ametnikud võivad olla vaid heteroseksuaalsed.
 
nõutu 02. mai 2002, kl 14.06
vastassugupoolega on loomulik jah, sest lähtub inimese tungidest kui Freudi kasutada, aga sellisel kujul on minu arust rohkem tegemist demonstratsiooniga, et vaadake, mis ma võin teha, sest olen kõrgel kohal. Ma räägingi just ametipositsiooni ärakasutamisest rohkem. Kui naisametnik ajab naisele ligi, et teda mõnikord vastu tolle tahtmistki armukeseks saada
 
nõutu 02. mai 2002, kl 14.06
kahjuks ei ole jah niisugust sätet
 
Feliks 02. mai 2002, kl 14.28
mu meelest ka on ametnik väljaspool tööaega täitsa inimene...vahel (ja mitte väga harva) isegi tööajal....koos oma vooruste ja puudustega...omasooiharus seal hulgas..ja ple ta sellepärast ei kehvem ega parem:) Las ta olla Nõutu ja ära lase ennast segada:)
 
nõutu 02. mai 2002, kl 14.38
Kui mehed on kõik niisugusel arvamusel nagu Feliks siin, siis pole ime, et naised hakkavad tahtma naisi, mees peaks ikka mehelik olema, st praeguse kohta seda, et kuidagi amorfne on see meie Feliks.
Mina naisena tunnen ennast halvasti, kui minu naisülemus mulle kindlal eesmärgil survet avaldab. Igatahes palju halvemini kui siis, kui ülemus oleks mees.
 
nõutu 02. mai 2002, kl 14.44
võib-olla sellepärast ka, et ma ju ei tea, mida see naine minuga ette võtab, kui ma järele peaksin andma, meestega on vähemalt kogemused :)))
 
täpi 02. mai 2002, kl 14.46
dziisas..aga kui sa oleks lesbi, siis tunneks sa end ju halvemini just juhul, kui meesülemus tähelepanu pöörab, eksole. ja kui survet avaldatakse, siis on naisele lihtsamgi selgeks teha, et sa ei ole huvitatud. vastassugupoolega loomulik? aga kui ta ikkagi on homoseksuaalne, siis on tema jaoks just omasoolisega loomulik.
mis tähendab et mees peaks mehelik olema, kas mehelik on öelda et "homod on haiged värdjad"??

ehk tahan öelda, et kui sulle su naisülemus külge ajab, siis käitu temaga nagu ebameeldiva meessoost ligitikkujaga. kui ta sulle külge ei aja, siis mis see sinu asi on, kes kellega magab.
 
Feliks 02. mai 2002, kl 14.48
:))) Nõutu: mis see minu amorfsus sellesse puutub?:)) Siin ju asi Sinu ja Su ülemuse, kes juhuslikult satub samasooihaleja olema, suhtes:)
Või ametnik pole inimene? Oled Sina ka:)))))
 
nõutu 02. mai 2002, kl 14.48
selles häda ongi, et ajab, aga ma ei oska naisega nii käituda nagu mehega, see tuleks kummaline välja
 
nõutu 02. mai 2002, kl 14.51
mul on alati see viga, et ei taha halvasti öelda ega inimestega ülearu tõrjuv olla. Mehele teed teistmoodi selgeks, see on ju üpris lihtne, aga naisele ei oska, tundub solvamisena
 
täpi 02. mai 2002, kl 14.53
1. kuidas sa mehele selgeks teed?
2. miks naisele nii ei saa?
 
nõutu 02. mai 2002, kl 14.57
kui sa ei käitu erootikat rõhutades, siis enamus mehi mõistab õieti, minul on sellised kogemused, aga naisele see ei mõju, vähemalt antud olukorras küll mitte, ta nagu ootaks mingit konkreetset reageeringut minu poolt, aga mina ei oska, ei pea vajalikuks naisega seletama hakata, et ma ei taha temaga intiimsuhteid. See on mu meelest lollus, juba see, et mind sunnitakse sellest rääkima, meestega pole ju vaja rääkida.
 
nõutu 02. mai 2002, kl 15.01
mul tuli klient, ei saa koheselt enam vastata, aga tahaks tõesti mingit paremat nõu, muidu on mul varsti sulg sabas
 
Minake 02. mai 2002, kl 15.31
See võib ikka tülgastav küll olla, kui naine mulle külge lööma hakkaks... Hea, et meeste keskel töötan.
 
Norija 02. mai 2002, kl 16.57
Mina olen ühe samasoolise külgelöömise lõpetanud suht lihtsalt. Vaatasin tõsise näoga otsa, ja ütlesin EI! Sai aru küll. Edaspidist suhtlust (suisa sõbrasuhteid, võiks tegelikult öelda) see ei seganud.
Tõsi, kui naised on omavahel, siis võib asi olla veidi teine. Ja ta polnud ka mitte mu ülemus.
 
schmoopie 03. mai 2002, kl 00.21
mina olen feliksiga vaga nous. hasti oeldud
 
nõutu 03. mai 2002, kl 10.56
ega Sa äkki naisametnik ei ole, schmoopie?
 
Feliks 03. mai 2002, kl 16.55
Nõutu: ei mina olen:)))))
 
morn 03. mai 2002, kl 16.57
kas räägid Eerika salumäest või? See põle ammu küll mingi saladus, et ta lesbi on.
 
vabameel 03. mai 2002, kl 17.18
aga sa proovi ära. üks kord ikka võib ju, nii silmaringi laiendamise mõttes, ic
 
nõutu 03. mai 2002, kl 21.00
Kui oleks Salumäe, siis poleks probleemi, nii toredat naist nagu Erika tõesti ei tõrjuks, aga kahjuks ei ole, on niisugune ennasttäis plikanatt, kes arvab, et tema on maailma naba ja tahab kõiges meestele nende koha kätte näidata ja isegi nende eest naised ära võtta :)
JA KUI NÄEB, ET TEDA EI TAHETA, SIIS HAUDUB KÄTTEMAKSU, mis on selle asja juures kõige vastikum muidugi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!