Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
hilbujaht
 
Lucy 06. mai 2002, kl 16.02
Tahtsin oma garderoobi täiendada ja suundusin nädalavahetusel nö osturetkele. Trampisin terve Tallinnaläbi, käisin ühest poest teise, aga kõik vähegi stiilsed riided olid mõeldud mingitele x-riigi näljahädalistele.
Ma pole ei ala-ega ülekaaluline (58 kg), keha on proportsioonis, pikkust on 1,73 ja ma ei leia oma mõõtudele vastavaid riideid:( vähemalt Eestist mitte.
Siit küsimus: kus ostate teie omale vabaaja rõivaid?
 
krt 06. mai 2002, kl 16.16
kaltsukast
 
:) 06. mai 2002, kl 16.43
Kuule, ma ei usu hästi. Ma ise olen küll pikem ja laiem, aga mu sõbranna on sinu-suurune. Käib riides väga mõnusalt ja stiilselt. Pole ma veel kuulnud, et tal oleks mure riiete leidmisega.
 
corsten 06. mai 2002, kl 16.46
 
emma 06. mai 2002, kl 17.07
ehee ega ka Rootsist midagi normaalselt endale selga ei leia.
Peab ikka kah paar tiiru linnale peale tegema, kui leiad just seda mida tahad!
 
ehhee 06. mai 2002, kl 18.35
kopenhaagenist,zyrichist...
 
janet 06. mai 2002, kl 21.20
Eestis müüdavad normaalsed teksased on küll tehtud ainult anoreksikutele, sest üle 28 numbri lihtsalt ei ole ning Sangari teksaseid ka ei taha.
Muidu aga Soomest, USAst jne.
 
mm 06. mai 2002, kl 22.37
Nõus. Eestis on üliväikesed teksa numbrid. Ei ütleks, et ma oleksin ülekaaluline, lihtsalt laiad puusad on. Ühes vanalinna poes soovitati meeste teksaseid proovida, et piisavalt suured.
Äkki nad tooks hoopis suuremaid nasite numbreid ka Eestisse??
 
sammalhabe 07. mai 2002, kl 00.33
kas toesti ka pikkadel on probleeme hilbuostmisega? pole varem kuulnud.
ise olen 1,55/50 ja eestist pole kull uhtegi parajat asja saanud. kui midagi ostad siis on kohe jargmine peatus ombleja, et luhemaks ja kitsamaks teha. aga valjamaal moledakse kull allameetrimeeste peale.
 
Pinchu 07. mai 2002, kl 08.33
Mina ei jäta midagi ilusat ja sobivat ostmata just selle pärast et seda on tavaliselt väga raske leida. Kohe kui midagi näen, mis vaja ja hetkel raha olemas - kohe ostan ära. Pärast muidu otsin mööda poode sama asja taga ja kirun, miks kohe ära ei ostnud.
 
erin 07. mai 2002, kl 08.37
jah,normaalseid riideid lihtsalt pole,ise olen ka 177pikk ja sale,a tõeliselt hästi istuvaid riideid ikka raske leida.Ja meie kaubanduses on ju praktiliselt ainult ühed samad firmad,enamuses itaalia jama,kui muidugi välja arvata mõned kallid butiigid.Mõttetu.
 
Margit 07. mai 2002, kl 09.28
No see poodidest endale riiete otsimine on tõesti üks tüütu tegevus - olen vist enam-vähem normaalkaalus (175/58), aga no riideid just tihti ei leia, mis meeldiksid ja sobiksid...Ja kui midagi leiad, on kindlasti Sinu number juba ära ostetud...Iga päev ju ka ei viitsi neid riideid otsida... Jama kuubis :(
 
muri 07. mai 2002, kl 09.49
T-särgid ja kampsunid ja sokid sobivad, ülejäänu tuleb ise õmmelda. Kah keskmine inimene, 170/58.
 
ylenna 07. mai 2002, kl 10.07
Kui Tallinnast ei leia,siis otsi Rakverest,Viljandist või Tartust!
 
ylenna 07. mai 2002, kl 10.08
Kui Tallinnast ei leia,siis otsi Rakverest,Viljandist või Tartust!
 
ylenna 07. mai 2002, kl 10.09
No ei tahtnud korrutada...!
 
Lucy 07. mai 2002, kl 10.59
Selles asi ongi, et Eestist on peaaegu võimatu midagi normaalset leida. Enamjaolt ostan oma riided kõik Soomest, pealegi tuleb niiviisi ka odavam. Ja teksasid leiab sealt tõesti igat sorti, pealegi selliseid, mida ma pole siin ühelgi “vastutulijal” kohanud!
Ja need Tallinna vanalinna butiigid!Mingeid mõttetuid riideid täis, mis pealegi pole oma hinda väärt.
 
nipitiri 07. mai 2002, kl 11.06
käisin eile ka kevad/suve riideid vaatmas/selga proovimas.

õhtu lõppes sellega, et olin sügavas masenduses.

kahju, et kontoris ei või dressides ringi liikuda...
 
trendi tädi 07. mai 2002, kl 11.23
Mul sama jama!Vedasin ka igasugu riideid kabiini ja teistpidi tagasi.Tuleb second handi suunduda,seal on palju stiilsemaid asju,aga aega kulub rohkem .
 
n25 07. mai 2002, kl 11.25
Mis see Tartu parem koht on: nädal tagasi tegin ka osturetke. Nagu Nimitirigi, jõudsin koju masendatuna. Pole küll sale (paras suurus mul 42), kuid ............. enamesinevad suurused olid 36 ja 48. Ei tea, kes selliseid on meil kõige enam? Vaevalt! Asi lihtsalt selles, et teised ostetakse ära, aga vot juurde eriti ei tule.
 
Jo 07. mai 2002, kl 12.13
Aga äkki annate teada kas Soomest riideid ostes teete seda Helsingist? ja kuidas seal hinnad on? Kirves?
 
nojah 07. mai 2002, kl 12.21
Arvestades Soome- sõitu, ei tule need hilbud midagi odavamad!Mis te plärtsute, pole midagi selga panna!Terve elu ei kee kesklinna ümber, otsige ka väiksematest poodidest.
Ja lõpuks pole õmblusateljeed maamunalt kadunud, kangaste valik on küll lai!!
 
trille 07. mai 2002, kl 13.27
Tahaks kah Helsinki ja Stokholmi poodide kohta teavet, kuhu tasuks minna riideid otsima. Nagunii plaanis Soome-Rootsi reis, et siis ühendaks meeldiva kasulikuga.
 
maie 07. mai 2002, kl 13.37
'nojah' jõudis ette
LOOMULIKULT et targem on lasta õmmelda. kesse loll riiete pärast usasse, kopenhaagenisse jne imemaale sõidab...icic
tegelt ehk mõni isegi sõidab? kes hullu teab.
 
Lucy 07. mai 2002, kl 15.18
Soomes võtan ostetud kaubale tax free, sestap tulebki odavam. Mis puutub sellesse, et lasta omale riideid õmmelda, siis see võtab ju meeletu aja- käi proovides+ ooteaeg oma nädal/paar.
 
ylenna 07. mai 2002, kl 15.36
Ja Soomes käid niuhti! ja olemas;i-r-w.Soovitan Portugalist hilbud osta, seal on mega odavad ja sinnasõiduks kulub ainult5 tundi lendu, igaljuhul rutem, kui õmbleja juures:))
 
lenne 07. mai 2002, kl 17.37
tahaks ka poest osta, aga ei sobi standardisse. sokid, pesu ja teksad ostan, muu õmblen ise. alati ei viitsiks, aga mis sa hädaga teed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!