Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
64.a. eputis
 
hea 10. mai 2002, kl 16.30

JUMAL, JUMAL, JUMAL - KAS TE OLETE TÕESTI KÕIK KADEDAD VÕI ON SEE LIHTSALT EESTLASE JONN, MIS KOHE PEAB KRITISEERIMA.
 
muri 10. mai 2002, kl 17.11
On ju kokkuleppeline, see riietumise või mitteriietumise esteetika värk. Kui keegi kaldub "normist" kõrvale, kohe torkab silma. Ibizal poleks see tükk üldse kõneainet pakkunud. Ja ärge neid pilte niiväga uskuge, palju nalja saab teha pilditöötlusega:) Tore kui kellegi teod tormi tekitavad, mõtlema panevad... Mina olen lapsest saati unistanud saada daamiks ja kavatsen ka kuuekümneselt endaga hästi läbi saada ja tunda end noorelt jne...
 
muhv 10. mai 2002, kl 17.41
ekshibitsionism - med haiguslik enesenäitamise kalduvus

ilusaid inimesi on ikka ilus vaadata ja loomulikult näeb eve kivi vägagi fine välja, tema kõrget iga arvestades iseäranis ja teised samaealiste memmede taustal...
probleem on ehk pigem vaimsuses, eeldaks sedavõrd kaua elanud inimeselt ikkagi enam sisemist väärikust, kuidagi vastikult odav tundub olevat enese eksponeerimine sel-sinatsel moel tähelepanu võitmiseks...ja mille jaoks ühel normaalsel inimesel küll sellist tähelepanu vaja peaks olema??? et nautida iseennast või seda tekitet furoori??? vägisi jääb mulje, et täitsa blondiin, ainult et 64 a elanud blondiin ....(andku arukad blondiinid andeks, mul tegelt pole ühegi juukse-ega nahavärvi vastu midagi)
 
madu 12. mai 2002, kl 19.19
kas eve kivi näeb välja halvem kui mõni noorem, milleks öelda halvustavalt, et KUUEKÜMNE NELJA aastane jne.? poseeritakse alasti - on ikka poseeritud, kas alasti olla on naeruväärne, labane, odav vms.? (labane oli see kommentaar antoni kohta, seda tõesti)need ei olnud ju isegi täiesti paljastavad fotod! minusse isiklikult süstib optimismi, et on võimalus ka hiljem ilus ja seksikas välja näha, et täisväärtuslik elu ei lõpe veel kolmekümneselt nagu mõni siin kipub arvama - et kui oled nii ja nii vana, käi mööda aiaääri ja sedagi ainult öösel.kui mõni tahab oma hea vormiga teistele eeskuju anda - lasku käia! minu meelest oli see ka ikkagi paras julgustükk ja omamoodi sotsiaalne sammgi.
ja kas selle dean´i kohta mitte ajakirjanikud ise alati ei küsi? mis ta siis peab ütlema, et ei tundnudki toda meest või?
 
mari 13. mai 2002, kl 10.58
madu: kohaliku kobrulehe lehekülgedel alasti või poolalasti olla on kahtlemata odav ja labane. Nagu juba eespool öeldi- selles vanuses võiks daamil rohkem eneseväärikust olla kui mingil Push Up'il, kel on jah vaja kuulsaks saamiseks mida iganes teha.
 
pessimist 13. mai 2002, kl 12.24
Riiete alt ei paista ju välja milline inimese nahk on. Paljud on riietega väga kena figuuriga, aga kui riided ära võtavad, siis on krobeline nahk ja tselluliit.
 
Feliks 13. mai 2002, kl 13.00
...ma ei võrdleks mingil juhul Kivi Push Upiga...ühel on vaja kuhugi tõusta...Eve on sellest lihtsalt üle - ta võib endal elubada olla kus tahab ja kuidas tahab...see on vabadus...sest teda ei häiri klähvivad kommenaatorid.
 
K2klin 13. mai 2002, kl 14.47
kus kohas te teda alasti nägite? strateegilised kohad olid ju koguaeg kaetud!!! pildi pealt mingit meletut ajupotensiaali nagunii ei näe, nii et need kes negatiivset möla siin ajavad, vaadake parem michael jacksoni pilte kroonikas, vot need on kirumist väärt.
 
Toru 13. mai 2002, kl 14.52
Annaks jumal igaühele 64-selt sellist väljanägemist!
 
mari 13. mai 2002, kl 18.03
Feliks, kuhu see Kivi siis niiväga jõudnud on?? Nõukogude ajal mängis filmides, eesti iseseisvusaja filmides pole ta mingeid suuri rolle teinud minu mäletamist mööda. Ilma Kroonikata ei mäletaks teda enam keegi.
 
Naine25 13. mai 2002, kl 20.44
Minu siiras imetlus,et Eve Kivi sellises vanuses nii hea välja näeb! See on loomulikult hea eeskuju ja iga naine tahab nooruslikkust ja ilu säilitada.
Siiski tekkis küsimus,et kas tal muid väljundeid ei ole elus kui ainult enese eksponeerimine? Natuke sisutühi on nii see Saagimi kui Kivi etteaste-lihtsalt seltskonnaajakirja ja paljaks..
 
seep 13. mai 2002, kl 21.37
No tõepolest hästi säilinud aga 60. aastasega ei seostu minul midagi seksuaalset, sest ei mõista ma ka, mis efekt peaks fotol olema. Et , võibolla kunst või?
Pigem kahtlustan, et see on kujunemas kuulsustel üheks konkureerivaks karjääriks, et, kes kui paljalt ja kui vanalt end pildistada laseb.
 
stuudio 54 17. mai 2002, kl 13.09
..Kivi on lihtsalt selline inimene, kes jubedalt tähelepanu vajab, ja kuna tal midagi tarka ütelda pole, võtab ta end alasti ja terve linn räägib..Muide satun oma töös tihti kaameratega töötama ja teil pole õrna aimugi, mis arvutitega teha saab ..nagu vanarahvas ütleb sitast saia..Olete te neid vanu tüdrukuid oma silmaga näinud..? mina olen , ka Anu Saagimit, kes kaugeltki nii sile pole, kui kaanefotol...
 
liis 19. mai 2002, kl 23.37
ooo, milline lohutus:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!