Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
...ja jumal lõi naise
 
ziil 10. mai 2002, kl 14.45
no püha õuduste öö, kus seal oli ikka mees! 37. aastane Jaanus ja otsis ideaalset naist. jummmmala õudukas, ma mõtlesin, et ta on homo, siis oleks ta olek normaalne tundunud... aga nii nilbe kuju tegelt.
 
kiisuk 10. mai 2002, kl 14.50
irw
mina ka mõtsin kogu aeg
et kuda sellisel mehel üldse saab olla 300 ettekirjutust naisele kes teda terveks eluks tahab ???!!!
täitsa koomiline ikka
mh minu meelest oli ta veel naiste teksad jalga ajanud
iciicicic
aa nohh issanda loomaaed on kirju
ja oleks igav kui kõik ühesugused oleks ka....
 
k 10. mai 2002, kl 15.00
300 ettekirjutust naistele oli tal kindlasti vaid selleks, et kuidagi välja vabandada asjaolu, et tal kedagi ei ole (st keegi teda ei taha). koomiline oli too tüüp küll..
 
eneL 10. mai 2002, kl 15.05
Tegelikult tema enda valitud elu ja elustiil. Ta ütles ju täiesti ausalt, et kui internetti poleks, siis kardetavasti oleks ta täiesti üksi. Nüüd on tal internet ja ta ei pea üksi olema. Ja ta ei igatsegi midagi reaalset... Või mingi unistus reaalsest naisest, keda tegelikult ei saagi eksisteerida
 
Karia 10. mai 2002, kl 15.08
Ma juhtusin korraks nägema seda saadet ja seda tüüpi, ja aru ei saanud, miks homomees naistest räägib ;) Elagu loomulikult nagu tahab, aga no ausaltöeldes oli ikka rõve vaatepilt küll, kui teda tänava peal kõndimas näitas, nabapluus seljas ja liibuvad naisteteksad jalas :(((((
 
vabsee 10. mai 2002, kl 15.55
Oi, kui kahju, et ma ei näinud. Kõlab koomiliselt. Millal see kordus nüüd tulebki...
 
k 10. mai 2002, kl 15.56
pühapäeva hommikul 12.15
 
vabsee 10. mai 2002, kl 15.58
 
Sun 10. mai 2002, kl 16.17
Vaata TV.ee-st
 
nägin ka 10. mai 2002, kl 16.57
ja tekkis täpselt sama mõte, et on naiste riided selga ajanud ja tänaval kõndides oli puusanõks ka nii naiselik... icic
 
No tere 10. mai 2002, kl 17.16
Olen seda meest näinud vahel Primos, elab nähtavasti sealkandis. Ja seal saates oli ta võrreldes poeskäikudega veel kobedalt riides. prismas kandis ta valget maikat, oli ka nabani ära lõigatud ja mingeid imelühikesi spordipükse, triibud ja lõhikud külgedel. Mul ei ole kombeks kedagi kriitiliselt sihtida ja arvustada, endagagi tegemist, aga seda selli vaatsin kohe nii, et korv pidi käest kukkuma. Kõhn, muskleid pole ollagi, kõht nagu tüdrukul, valge nahaga brrr... issand kui minu elukaaslane naba paljaks kisuks - kohe jätaks maha. Ausalt
Kas see, mis telekas tema ümbruseks näitas (lagunenud maja ja kasvuhoone, puuvirnad ja mädanenud lauad, igavesti räpane ja kõdunev hoov) on prints valgel hobusel kodu?. No mis nõudmisi saab sellisel mehel naisele olla? Enne kui nõuad, tee kindlaks, mis sul enesel pakkuda on. Vastik pervert. Tegelegu edasi oma virtuaalse eneserahuldamisega. Kuigi olen 100% kindel, et netis on ta pikk, musklis ja tõmmu , filminaeratusega macho.Tutvuge aga Internetis!
 
kiki 10. mai 2002, kl 17.50
Sun, ma ei teadnudki, et siit saab ka vaadata, thnx. Ma kunagi ei satu muidu õigel ajal teleka ette.
 
Mesi 10. mai 2002, kl 20.02
ja mis värk ta hammastega üldsegi oli?
 
nojah 10. mai 2002, kl 20.27
oi jah mina nägin seda meest eelmine aasta rannas, selline liibukas särk ja lühikesed liibukad lühiksed puusapüksid- väga naiselik stiil, olek, kõnnak..tolla tegi väga nalja kui seda meest ikka iga kord nägin..nüüd telekas.
 
kellelee 10. mai 2002, kl 23.33
Tal olid tõesti naisteteksad ja vastik nabapluus, täielik pervo.
 
abc 10. mai 2002, kl 23.40
Tüüp elab Tehnika tänava kandis (Adamsoni ja Wismari jne.tänavad). Ma töötan seal lähedal ja näen teda pidevalt jõlkumas. Ta muide hakkab jube varakult kevadel nabapluusidega käima. Ja kui 15 kraadi ära tuleb, on lühike püks ka jalas. Ükskord kirjutati temast vist Ekspressis ka. Tüübil on oma lainepikkusega raadiojaam, mis laseb 24h kantrimuusikat. Ja kõik see on tema 9 m2 apartemendis. See on ikka uskumatu küll, milliseid tegelasi liigub-37.a. mees (!??) 15.a. tüdruku riietes!
P.S. Ma tavaliselt inimestele järgi ei vaata, aga kui ma teda esimest korda nägin, jäi küll suu lahti:) My god!
 
kkk 11. mai 2002, kl 22.22
Kuulge, olin naerust kõveras!!!!!!!! See pluus....
Kus kandis see Tehnika tn on? Ausõna, läheks passiks seal päev läbi, et seda klouni näha.
 
to kkk 12. mai 2002, kl 16.04
Tehnika ja Adamsoni jooksevad hotell Tallinnaga paralleelselt. Roni Eiffelisse mõne korraliku merebinokliga - satisfaction guaranteed...
 
Karia 13. mai 2002, kl 08.52
irw......
 
xxx 13. mai 2002, kl 09.28
Minu meelest käib see selka-plika aastaringselt nabakaga....Ei oska temast midagi arvata???Alguses arvasin, et on vaimselt...,aga nüüd tean päris täpselt!!!
 
turuvarblastele 13. mai 2002, kl 10.39
Olete ikka kanakari tõesti!!! Mis te ilgute?
Meil on vaba maa, igaüks on isiksus ja oma asi, kuidas käib riides ning mis juttu suust ajab.Ei ole ta kedagi tapnud, ega kallale läinud, las elab omas maailmas!
Teie hoidke oma hambad colgate jaoks ja õppige tolerantsust.
 
mari 13. mai 2002, kl 10.54
a kust sa tead, et ei ole kallale läinud? võibolla ta selles narrikostüümis möödakäijaid hirmutabki:))
sama palju, kui meesterahval on õigust tüdrukute pükse jalga venitada, on teistel õigus ka seda kommenteerida- just nimelt, et vaba maa.
 
Lucy 13. mai 2002, kl 11.07
Kui juuubee! Pidin naerukrambid saama, kui telekast seda eneseimetlejat nägin.
Aga arvan, et oma koomilise riietusega ta tähelepanu taotlebki.
 
turuvarblastele 13. mai 2002, kl 11.37
On naiste seaski neid imelikke, näit. Merca e. merle Jääger.Olete kuulnud tema sõnavara?! See on hullem, kui mõne voorimehe leksikon, ise veel tahab naisterahvas olla!ja riides käib nagu kalts.Lottis meestepüksid, meeste tanksaapad jne.
 
No tere 13. mai 2002, kl 12.07
Vaatasin saate pühapäeval uuesti üle. No ei taba matsu, ei taba. Kas poiss on vaimse alaarenguga/transseksuaal (on vist õige termin nende kohta, kes armastavad kanda vastasugupoole riideid, elavad nö vales kehas? Kui ei ole, siis mõttest peaks aru saama)/
lihtsalt loll. ja poolalasti primos oli ta tõesti vist aprillis või märtsis. Karastatud vend.
 
HALLLOOO 13. mai 2002, kl 13.36
...lisaks sellele ,et saadet vaadates pidin naeru krambid saama, on teie kommentaare nii lõbus lugeda :)Ma pidin vannitoast igaks juhuks voodi ette kausi tooma, juhuks kui üles tuleb..Ja kui ma veel nägin, et tal on samad teksad, mis mu sõbrantsil..no kuulge..ja 300 nõudmist......HALLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO , huvi pärast tahaks teada, mis need on,irw...
Ja muidugi kõige tähtsam - hoiatus jutukates käijatele, iga kord kui kellegagi räägite, kujutage ette, et see võib olla see sama koletis, ma arvan, et jutuka külastajate protsent lanes pärast saadet tugevalt :))
Ja kuule sina "TURUVARBLANE" (või äkki hoopis härra Jaanus isiklikult???)kui sa tähele ei pannud on tegemist "Halbade kogemuste" rubriigiga, ja kuna sa ise mainisid, et tegemist on vaba maaga, siis ära hüppa, me ju lihtalt avaldame arvamust "VABAL MAAL" :)))
 
tydruk 13. mai 2002, kl 14.56
Tõesti see mees (?) oli jubedamast jubedam. Ja oma 300 nõudmisega naisideaali võib ta ootama jäädagi. Võib-olla, kui ta normaalselt riides käiks, veel keegi tahaks teda, kuid nabapluusi ja liibuvate naisteteksadega... come on... Ma saan aru, et siin ilmas on igasuguseid, kuid siis pole mõtet rääkida mingitest nõudmistest teisele inimesele, kui ise oled.... Ja loomulikult minugi poolt hoiatus kõigile netis kolajatele! Vaadake ette!
 
eneL 13. mai 2002, kl 16.10
Siit kirjadest kumab läbi mõte, et kuna inimene pole nagu enda nõudmistele vastav, siis pole tal õigust nõuda teistelt midagi. Aga kellel siis on õigus nõuda? Ja järsku ta nõuabki endasarnast ja ei suuda leida? Kas siis pole see õigustatud nõudmine?
 
Lucy 13. mai 2002, kl 16.33
Tema jutust sain vähemalt mina nii aru, et tema ennast muutma ei hakka, aga nõudmised naisele olid oi kui suured.
Ja pealegi, kui inimene on 37 aastat vana ja tal pole olnud tõsist püsisuhet, siis on viga ikka temas endas!
 
mari 13. mai 2002, kl 17.59
inimene võib ju nõuda, aga iseasi on see, kuidas neid nõudmisi esitatakse. Kui ikka tutvuse algul lajatatakse kohe, et "mul on naisideaalile 300 nõudmist ja ma olen nõus loobuma neist ühest kolmandikust, AGA MITTE ROHKEMAST!!" siis pole nagu põhjust arvata, et see oleks hea avalöök püsisuhtele. Aga nagu tähele panite, oli mehike vist ka juba naise otsimisest loobunud ja ütles, et ajab siis virtuaalse maailmaga läbi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!