Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
halvad reisibürood
 
leena 21. mai 2002, kl 14.26
Palun nimetage reisibürood, millega teil on head kogemused ja mida soovitate. Ja need reisibürood, mida te mingil tingimusel ei soovita halbade kogemuste tõttu.
 
jama 21. mai 2002, kl 14.33
Hea on Germalo. Olen reisinud mitmeid kordi, ainult positiivsed mälestused, teenus korralik ja igati oma hinda väärt. Halb on suhteline. Lihtsalt kõik bürood ei ole ennast nii hästi turule sisse süüa suutnud ja nende tase võib olla ebaühtlane - osa reise toimuvad ja on head, teised jäävad mingil põhjusel ära. Aga suuremal-kogenumal firmal on rohkem eeliseid (ale hotellides, laevapiletites jm, giidid kogenumad ja marsruudid paremini välja töötatud, ei ole kunagi nii, et nt 2 tundi otsitakse kuskil linnas hotelli taga).
 
krt 21. mai 2002, kl 14.42
nojah, teema "reis" alt tuleb välja, et rra on halva kuulsusega :(
 
Kats 21. mai 2002, kl 14.45
TAISTOGA hulk halbu kogemusi, nii busside kui reisikorraldusega. Ärge mingil juhul nende teeneid kasutage!
Hästi ülbed olid nad ka, ütlesid, et jah meie tegematajätmine, aga mis te meile teha saate, teil suur grupp ja ei taha ju reisi ära jätta. See üks konkreetne kord tahtsin tõsiselt Turismiametisse kaebama minna, aga jäi ikka katki... Phuhh, siiamaani teeb tigedaks.
 
Laura 21. mai 2002, kl 14.57
Minul on jälle Taistoga ainult head kogemused olnud.
Reisi korraldasime küll ise, neilt olid bussid koos juhtidega.
 
vero 21. mai 2002, kl 16.33
Minule meeldib, kuidas Estravel töötab. Ise ei pea mitte millegi pärast muretsema. Teevad sulle kõik ette-taha ära, teenindus on super. Kuid ega nad vist päris grupireise korralda.
 
ylenna 21. mai 2002, kl 22.10
Tiit Reisid-korralik ,kiire teenindus!
 
Vanaeit 22. mai 2002, kl 07.54
Nõus Katsiga, Taisto reisid suhtuvad klientidesse tõesti üsna hoolimatult. Ja pretensioonide puhul lihtsalt väidavad, et mida te üldse tahate, nii odav reis ju.
 
vabsee 22. mai 2002, kl 09.47
Taisto reisidega väga halvad kogemused. Tööalaselt kasutan Hermann Reiside teenuseid ja olen väga rahul.
 
K 22. mai 2002, kl 09.58
Olen kasutanud nii Matkapunkti kui Estraveli teenuseid.. mõlemad väga head :)
 
AK 22. mai 2002, kl 10.19
Oleme kasutanud Tartust Teele reisibürood. Täiesti rahul. Eriti super oli mõne aasta taguse Austria reisi giid.
 
pärm 22. mai 2002, kl 11.04
Kasutanud aastaid Estravelit. Kunagi pole probleeme olnud.

Kuid kevadel väga ebameeldiv kogemus - muudatustest minu poolt valitud riigi viisarezhiimis jäeti lihtsalt edastamata ja välja tuli alles reidokumentidele järele minnes (N pärastlõunal), väljasõit oli P. Kusjuures järgi oleksin võinud minna k areedel ja siis poleks ennam kiirkorras viisat vormistada õnnestunud. Jooksma pidin looomulilult ise. Mingit vabandust ei esitatud - ehkki tegemist nende klienditeenidaja apsakaga. Öeldi, et on alles uus :(
 
kil 22. mai 2002, kl 14.51
tänu oma isiklikule mitmekordsele kogemusele ei kasuta ma reisibüroo VIP teenuseid... no sõnuseletamatu, mis teenindus, mis tasemega inimesed (müügiesindajad ei oska isegi KIRJUTADA!).. ja reis ise... no pisar tuleb silma :(
 
Rocky 22. mai 2002, kl 18.01
Pärnus Ryytli tänava alguses olev reisibüroo pole hea. Tahtsin küsida brožüüre Skandinaaviamaade kohta. Mutt irvitas pilves naeratust ja teatas, et ei ole. Siis kysisin Rootsi ja Norra maakaarti. Mutike jälle irvitas ning soovitas mul raamatupoest osta. Aitäh!
 
anne 23. mai 2002, kl 22.59
minul on taisto tellitud reisiga küll superhead mälestused.olid noored võrust pärit bussijuhid.no nii tasemel värki ei ole enam kohanud.
 
kiisu 28. mai 2002, kl 12.36
ainult estravel..millegi pärast ei pea muretsema...kõik saab nii nagu soovid..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!