Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Primo - filatelisti kaubamaja
 
juta 25. juuni 2002, kl 11.58
Minu arvates on üks viimase aja naljakamaid kampaaniaid see Primo margikogumine. Iga makstud 50 krooni eest saad ühe pagana postmargi, kui neid 20 tükki kogud, saad ÕIGUSE osta 120 krooni eest saunalina! No hallo, üks saunalina ei maksa niigi vast üle 120 krooni, miks ma ometi peaksin selle saamiseks enne veel Primost 1000 krooni eest ostma? Meenutab talongiaega - leivatalong, viinatalong, käterätikutalong. Ja kui kassapidajale ütled, et aitäh, mul pole neid marke vaja, siis määritakse neid lausa jõuga kaela, et ei võtke ikka. Mul tekib vägisi tunne, et mind kui ostjat peetakse mingiks nupust nikastanud tegelaseks.
 
Krista 25. juuni 2002, kl 12.04
hehhheee, päris hea kampaania, "kahjuks" ei satu eriti tihti päälinna, et asjast osa võtta, heh heh heeee
 
lilleke 25. juuni 2002, kl 12.33
Mulle antakse ka alati mingeid kleepekaid kaasa - ja ma pole veel siiani aru saanud, mis nendega teha... iga kord on liiga palju inimesi sabas ootamas ja pole aega müüjalt küsida... ega nad ise ka seleta, kui juhmi näoga kleepekat vaatama jääd
 
Norija 25. juuni 2002, kl 13.00
totter muidugi. Aga selleks ongi iga kassa taga prügikast.
 
ehhee 25. juuni 2002, kl 14.05
minul isiklikult on mütsini nendest igasugu klepsude kogumise kampaaniast. ainus norm kampaani oli maksimarketil see kui oli konkreetne värk et ostad 1000 krooni eest siis saad 100 krooni eest pealekauba.
 
micro 25. juuni 2002, kl 20.45
Mulle meeldisid need Primo kampaaniad, kus sai tasuta poti või noa :) Mul on need praegki kasutusel.
 
pott 26. juuni 2002, kl 07.45
Kusjuures see nugade kampaania oli tõesti hea! Saime ka lõpuks mitu nuga ja mõtlesime et ah, nikuinii on mingid jamad noad , korra lõikad ja siis prygikasti .Aga ei! Lõpphead noad on - siiani sahtlis aukohal ja igapäevasel kasutusel:)) Peaks neile ytlema et see oli tõesti väärt kampaania , paljud on rahul. Meil tuttavad ka kiidavad neid nuge .Isegi poes hingehinda makstes ei saa paremaid! Tahame veel neid häid nuge , Aitäh:)))
 
mann 26. juuni 2002, kl 10.40
need vanad poti-noa kampaaniad olid jah head... a praegused nuku-teetassi omad on küll mõttetud! saaks siis tasuta selle rätiku või nuku vms jama... ei tea kes need küll välja ka ostab kui kleepekad koos?
 
filatelist 26. juuni 2002, kl 12.24
Ekstra markide saamise nimel pole kunagi Primos käinud, aga kuidagi märkamatult on mul 20 marki koos ja rätikud kavatsen ära osta, lihtsalt oleks majapidamisse mõnd uut käterätti vaja ja “täishinnaga” selliseid vist ikka nii soodsalt ei saaks. Kui poleks vaja, ei ostaks ja viskaks margid rahulikult minema (nagu ma tegin nt nukkude omadega). Või annaks mõnele tuttavale, kes on huvitatud.
Aga milles see probleem nüüd õieti oli???
 
mari 26. juuni 2002, kl 17.35
kas te Novaluxi poodides olete käinud ja aru saanud, mis tugrikute süsteemi nemad seal leiutavad? käisin ja vaatasin, et mingid asjad on odavama hinnaga "PLUSS VIIS TUGRIKUT" VMS. no mida krt??
 
norija 26. juuni 2002, kl 20.10
Sealt saab ostude eest tugrikuid .Mulle ka anti, ma vaatasin lolli näoga :) Pidi soodust saama siis:P
 
heh 27. juuni 2002, kl 11.31
mina küll olen Novaluxist tukatite eest juba edukalt oste sooritanud. Rätikud olid soodsad ja vist veel midagi? Igal juhul kasulikum kui Säästukaart...
 
Pinchu 27. juuni 2002, kl 14.55
Selles nugade kampaanias oli see hea asi kah, et kui noad otsa said, ja inimestel ikka oli marke, siis mingi aja kehtisid need margid maksevahendina - yx lehetäis oli mingi summa
 
mari 27. juuni 2002, kl 17.46
no mis see 1 tukat siis maksab? mitmesaja krooni eest selleks osta enne tuleb, et mingi teine asi paarkümmend krooni odavamalt osta?
 
Mummuke 28. juuni 2002, kl 13.20
meil peres ka need head noad, peaaegu kõik noad, mis seal pakkuda olid on olemas. Ainult neid kasutamegi ja nii rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!