Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Saksamaa kaotus
 
leena 01. juuli 2002, kl 08.40
Jah, ma tean, mis te nüüd ütlete, et see on kõigest jalgpall ja nädala pärast kõige hiljem mõtlen ma ise ka nii. AGA praegusel hetkel põen kohutavalt, et Saksamaa Brasiilia käest lakki sai. Olin nii väga nende ja eriti Oliver Kahni poolt. Kuigi teadsin juba ette, et BRA võidab. Ikkagi, ah kui kahju!
 
mari 01. juuli 2002, kl 11.36
mina olin ka saksamaa poolt! (oliver kahn on küll kole tige gorilla, vastikult ülbe, aga ikkagi hea väravavaht!)
 
brasiliano 01. juuli 2002, kl 11.49
ühe õnnetus on teise õnn:)))
Ise olen Brasiilia tulihingeline pooldaja!

Aga Kahn on tõesti väga tugev väravavaht. Samas on hea meel just selle üle, et Ronaldo oli see, kes võiduväravad tegi- ta oli selle ära teeninud (arvestades tema jaoks õnnetult lõppenud eelmist MM-i). Brasiilia oli võitu väärt, teist MM-i järjest teine olla oleks nende jaoks kindlasti suur õnnetus olnud.
 
Mutt 01. juuli 2002, kl 13.36
Mina olin ka Saksamaa poolt väga... Aga Kahn on minu arust hoopis väga kobe mees:)
 
leena 01. juuli 2002, kl 13.41
Jah, ka mulle meeldib ta kui inimene. Aga kas ta meile meeldiks, kui oleks ilgelt vilets väravavaht ja laseks vastastel lüüa iga mäng keskmiselt 2-3 väravat ja kõik räägiksid, et võtke see hädavares ometi Saksa väravast ära? Vaevalt, kuulsuse ja lugupidamise sära on see, mis ligi tõmbab.
 
agent 01. juuli 2002, kl 14.37
Brasiilia mängib nauditavat jalgpalli vastupidiselt Saksamaale kus kamp treenitud marionette teiostavad oma sõjäväemanöövreid.
 
vip 01. juuli 2002, kl 15.12
oot kesse tüüp oli kes mänguajal kükalik kuses? megairw
 
coco 01. juuli 2002, kl 16.39
brazil and only brazil!
 
Spot 01. juuli 2002, kl 17.31
mina olin Brasiilia poolt sest saksa mängijad on vastikud ülbikud
 
jane 01. juuli 2002, kl 18.07
miks üldse kellegi poolt olla, ja kui olla, siis miks vastast maha teha? mis see jurde annab. olen tuline jalkafänn ja minu lemmikud üldse olid Brasiilia, Hispaania, Saksamaa ja Inglismaa... seepärast olin finaalmängus erapooletu. nii on parem, sest saad mängu nautida. see oli tõesti nauditav mmöng. nii brasiillased, kui skslased on väga tugevad ja mängivad hästi. ja ega see sakslaste 2. koht mingi special jube ka ju polnud. ja ei saksa ega brasiilia mängijad ei ole ülbikud. omavahel saavad nad igatahes hästi läbi, nagu võis peale autasusutamist näha - väga hea, et "kaklemiseks" ei läinud. seega tlex saksa meeskonnale au anda... muidugi olid nad õnnetud, et kaotasid, aga samas rõõmustasid ka koos brasiiliaga.
nja, nii see jalgpall on. kõik ei saa võita. ja ma arvan tõesti, et teiste mahategemine ei ole viisakas.
 
mari 01. juuli 2002, kl 19.43
meestel kipub ju eriti olema nii, et teist meeskonda siis sõimatakse, nii kuis jaksab ja muidugi ka selle poolehoidjaid. Siin Delfis mingi sileajude kamp kommis iga võistlust ja no seal oli selline jutt, et anna olla! need, kes poolfinaalides ja finaalis olid, mängisid ikka kõik väga hästi, niiet lausa lust vaadata. miks siis vastasvõistkonna vihkamisega tuju rikkuda?
 
Anngela 01. juuli 2002, kl 20.18
Mina ka ei osanud enne finaalmängu valida kumma poolt olen, aga juhtusin nägema mingit saksamaa pressikat, kus sakslased olid jube heal arvamusel endast a´la me kindlalt homme võidame, siis otsustasingi, et neid ülbikuid ma küll ei toeta.
 
Seep 01. juuli 2002, kl 20.35
Mina ka ikka Euroopa poolt. Kahju jah.
 
Seep 01. juuli 2002, kl 20.35
Mina ka ikka Euroopa poolt. Kahju jah.
 
mari 02. juuli 2002, kl 05.58
angela, rumaluke, sedasi räägivad ju kõik! kas siis peaks kuulutama, et kaotame ja veel lausa heameelega?? sellise suhtumisega küll sporti teha ei saa.
 
Silca 02. juuli 2002, kl 13.11
ma olin brasiilia poolt, juba alguses.
mitte et saksa vastu midagi olek - oh ei,
aga võitja PIDI olema Brasiilia.
teised mind ei huvita.

ronaldo ja rivaldo!!!!!!!!

jes-jes-jes!!!!! :D
 
leena 02. juuli 2002, kl 13.39
Jah, kuid turniiri parimaks mängijaks tunnistati ikkagi Saksa väravavaht ja Ronaldo on alles teine. Asi seegi.
 
Tiina 02. juuli 2002, kl 15.17
Ja-jah, kuid Ronaldo esimene värav tuli ikkagi Kahni eksimusest. Nii et see on rohkem lohutusauhind. Brasiilia võitis teenitult.
 
Riia 03. juuli 2002, kl 13.23
Kahni väravavahi virtuoossus põhineb sellel, et ta on niiii kole, et kõik ründajad panevad karistusalale jõudes silmad kinni ja löövad huupi. Mina ei olnud Brasiilia poolt, aga ma olin rohkem Saksamaa vastu (liiga palju koledaid mehi).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!