Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Lady Speed Stick
 
kats 18. juuli 2002, kl 21.29
Tahaks teada, kas teistel esineb ka sama jama, mis minul. Asi nimelt selles, et nn nähtamatu stick (Lady Speed Stick)on mul kõik riided lõplikult ära määrinud. Ega ma eriti küll ei higistagi, aga ikkagi on kindlam tunne, kui midagi kasutad. Nimetatud stick on aga minu riided kõik jäädavalt kollaseks määrinud.
Äkki keegi oskab mingit alternatiivi välja pakkuda.
 
mari 18. juuli 2002, kl 22.19
alternatiiv see, et lihtsalt ei kasuta seda deodokat. Mina kasutan Fa roll-on deodokaid, ei ole kuivdeodokast kehvem minuaeust. Olen ka seda Lady speed sticki proovinud ja no rikkus jah riided ära, mistõttu valisingi uue.
 
. 19. juuli 2002, kl 08.14
kasuta kristalldeodoranti (Rosalind loodustoodete pood ca 75 eeku) Alguses olin ka skeptline, et nagunii määrib aga minu suureks üllatuseks see tõepoolest ei määri riideid.
 
K 19. juuli 2002, kl 08.35
mul ka pole higistamisega erilist probleemi, aga kah just mugavuse pärast kasutan deodokaid. kasutan herbina roll-on'i, selle mõnusa lõhna päras ning ka lady speed sticki.. ei tea, minul see küll riideid ei määri.
 
sips 19. juuli 2002, kl 08.48
proovi kreemiga (lycia või midagi siukest on nimi)
maxab u 80 eeku ja point selles et ei võta ära mitte higistamist vaid higilõhna ja kestab kirjade järgi 2-3 päeva (roheliste kirjadega) või 7 päeva (siniste kirjadega)
endal on praegu 7 päevane aga mõjub mingi 3-4 päeva kuid see oleneb vist nö higistamistasemest samas kui see 2-3 päevane toimis tõesti 2-3 päeva
soovitan osta roheline variant sest sellel on rull otsas, teine on nagu kreem peab käsi määrima
 
pirks 19. juuli 2002, kl 09.22
Sips - kas siis ka püsib 3-7 päeva, kui käia päevas 2x dushi all?
 
May 19. juuli 2002, kl 09.33
Mul määris ka riided ära... üks must pluus on totaalselt kasutusest väljas nüüd. Kasutan ka hoopis Fa'd parem.
 
Ehhee 19. juuli 2002, kl 09.35
Minul see Lycia küll paremini ei aita kui näiteks Rexona vms pulk. Lady Speed Stickil määrib eriti geelivariant, mis esialgu ei paistagi, et määrib, aga õigepea on riided täiesti hukas. Vähemalt Rexona pulk-variandid küll veidi määrivad, aga tuleb pesus pärast maha ka.
 
sips 19. juuli 2002, kl 10.01
pesen kaenlaaluseid mitu korda päevas ja minu puhul aitab küll
 
Ehhee 19. juuli 2002, kl 10.08
Mina muidugi ilma antiperspirandita higistaks nagu loom. Nt Fa roll-on ei mõjuks kuidagimoodi. Aga kel nagu asi normaalsem on, siis ehk aitabki. Aga ma ei pea ka siis pesema mitu korda päevas, sest need pulgad on ikka mõrvarlikult tugeva toimega (ja ei haise).
 
wetwetwet 19. juuli 2002, kl 10.17
siis sa sips oled küll tubli :)
kuidas sa tööl käies kaenlaaluseid pesed? Võtad käteräti kaenla alla ja tualetti, kraanikausi alla pesema?
soovitan siiski ka mingit higistamisvastast pulka hakata kasutama, viimane aeg! Esteetilisem nii enda kui teiste suhtes, usu mind. see et sa 2 x päevas pesed ei tähenda et higistad vähem, higinäärmed teevad oma tööd edasi, tagajärg on see et käid märgade kaenlaalustega ja higilõhn käib üle pea...
 
krt 19. juuli 2002, kl 10.49
to wetwetwet: teinekord abx kui ikka eelneva jutu läbi loed, mitte ei hakka lahmima.
 
krissu 19. juuli 2002, kl 10.50
Ostsin ka kristalldeodorandi....aga minu arvates sellel mingit mõju ei ole???? Ei määri küll, aga ikka peab 10 minuti pärast vihastades midagi muud peale panema.....
 
mann 19. juuli 2002, kl 11.13
Kuidas pole võimalik töö ajal kaenlaaluseid pesta?? Kummaline. Minu "võimatu" skeem: wc-sse --> pluus seljast --> vesi jooksma --> pesen --> kätekuivatuspaberiga kuivaks --> pluus selga. Vot nii lihtne oligi :o)) P.S. Eriti palaval ja higistamaajaval päeval ka surts desokat (hetkel rexona) kah.
 
Hädas 19. juuli 2002, kl 11.30
Mul on ka kogemus Lady Speed Stickiga, aga selline, et riideid ei määri, aga topil olid pärast higilaigud :(

palun soovitage sellist, mis just hoiaks kuivana! :(
 
sips 19. juuli 2002, kl 11.47
to wetwetwet
loe jah enne kui hüppama hakkad

to mann
minu võimatu pesemise skeem on täpselt samasugune ja toimib väga hästi!!
nii et kes te deodorandiga highaisu tappa püüate ja teisi lämmatate, õppige!!
 
nõutu 19. juuli 2002, kl 12.19
Minuarust kah enamus roll-on'idest ja stickidest ikka määrivad riideid. Mõni jätab riided puhtaks, aga higistamist ei peata ja tekivad higilaigud. Olen väga hädas. Kristalldeodorandi toime on minu jaoks 0. Pesen ka mitu korda päevas ja ei mingit muudatust paremuse poole. Nüüd jätsin isegi kohvijoomise maha, aga ikka ... Lugesin kuskilt varasemast foorumist lavilini ja botoxi kohta. Kas keegi on ise kasutanud ja kas aitab? (kui ikka väga suur higistamisprobleem on olnud)
 
Viki 19. juuli 2002, kl 12.40
Minu arust parim deokas on Nivea roll-on. Kasutan seda juba aastaid, vahel ostan vahelduse mõttes midagi muud, nt ka siinmainitud Fa või Herbina, aga juba paari päeva pärast jäävad nad mul sinnapaika ja pöördun taas vana hea Nivea juurde tagasi. Need teised, igasugu stickid ja clickid ja kreemid, lihtsalt toimivad minu puhul kehvemini ega takista õieti higistamist. Nivea'ga võid 30 kraadi juures kasvõi üle kere higistada, aga kaenlaalused on... no kui mitte just päris kuivad, siis igatahes kontrolli all.
 
Ehhee 19. juuli 2002, kl 13.05
Rexona Oxygen on üks asi, mis ei haise eriti (vähemalt mitte mitme meetri kaugusele), on selline kokkupressitud pulbri moodi, määrib riideid seestpoolt, kuid selle saab pesus kergesti maha. Tavaliselt higilaike ei teki, mõnikord väga liibuva pluusiga siiski veidi, aga higihaisu küll ei tule (räägib professionaalne higistaja). Hoiab just higistamist ära, mitte ei mata haisu ja hinge. Selles mõttes pole ma manni jt-ga nõus, et pesemine igast muust asjast parem oleks - sest kui ikka mina näiteks paar tundi pesemata olen (eriti tänase ilmaga), siis ma haisen väga jäledalt (olen märganud, et väga tihti ka täiesti kenad tibud haisevad kohutavalt higi järele - need olete vist teie?).
 
krt 19. juuli 2002, kl 13.18
to ehhee: hea point tegelikult, vahel on nii, et inimene enda higilõhna ei tunne ja arvab, et kõik korras (see ei käinud nüüd otseselt küll kellegi kohta, lihtsalt oma kogemused). Ise kasutan Secret Platinum kreemi ja panen lihtsalt vähem natuke ja lasen imenduda, siis ei määri riideid ka.
 
Maili 19. juuli 2002, kl 13.34
Olen kasutanud Avon'i aaloe roll-on deod, ei määri, meeldiv aroom. Viimasel ajal olen kasutanud Herbina deodorante, ntx Waterfalls. Olen tugev higistaja, mõnede deodorantidega on juba poolest päevast higilõhna tunda ja pean pesema minema. Herbina deol on hea higistamisvastane toime, ei määri , lõhn meeldiv.
 
Eijah 19. juuli 2002, kl 13.46
Olen ka Nivea roll-on deo peale pikemalt pidama jäänud.. ei määri, mõnus tagasihoidlik lõhn ja tööpäev peab ilusti vastu ka, ei mingit higilõhna.
 
mupsik 19. juuli 2002, kl 13.54
Mina kasutan samuti Rexona Oxygeni, normaalse lõhnaga ja hoiab tõhusalt higistamise eest. Minu arvates praegu saadaolevatest parim.
 
Ehhee 19. juuli 2002, kl 14.03
Mulle on roll-on veidi nõrk. Kes vähem higistab, siis saab kasutada edukalt, ei määri ja on olemas ka täiesti lõhnatuid variante. Mina pean neid pulki ikka määrima, et abi oleks.
 
mann 19. juuli 2002, kl 14.13
Eh, see et ma vajadusel pesen tööpäeva jooksul, ei tähenda seda, et ma desokat ei kasuta (olen ka ysna proff muideks ;o)). Kasutan kah rexona oma - kaitse minu jaoks siiani proovitutest parim, kuigi vahepeal olin natsa allergiline ja ajas sygelema. Lihtsalt siin keegi väitis, et pea võimatu on end töö ajal pesta. Ma siis tegin "võimatu" pesemine skeemi - puust ja punaseks nagu tavatseti öelda.
 
wetwetwet 19. juuli 2002, kl 14.29
sips ja mann:

lahmimisest oli asi kaugel.
seletan siis uuesti: inimene tihti ise ei tunnegi oma higilõhna (minu nina on ehk eriti tundlik selle suhtes) ja kui te arvate et käite kiirelt WC-s ja pesete ära, siis on justkui kõik OK.
Ei ole. Esiteks juba see, et kujutan juba ette kuidas see WC pärast teie seal pesemas käimist higi järele haiseb ja teised kollegid siis hoidku nina kinni.
Lihtsam on pesta hommikul, üks kord, ja siis mõne efektiivse deo-ga vmt üle käia. Enesetunde küsimus.
Säästate enda aega ja kaaskodanike haistmismeeli.
Aga muidugi, kes saab keelata teile seda rõõmu WC-s pesemas käia... igaühele oma.
 
ehhee 19. juuli 2002, kl 14.35
Rexona Oxugen on mulle proovitutest parim, tagasihoidliku lõhnaga...
 
mann 19. juuli 2002, kl 14.40
Kordan <punaselt> VAJADUSEL. Mis on parem lahendus, kui hoolimata hommikusest dushist ja ka rexonast, tunnen kuumaga kontoris, et no on kehva, vajaks värskendust.
a) ei lase ennast häirida, kuigi häirin teisi, eelkõige koera haistmismeelega inimesi;
b) käin kiirelt wc-s ja teen oma "pesukuuri" kasutades peale seda ka rexona desokat;
c) kaeban töö juures halba enesetunnet ja võtan paar päeva lõpuni vabaks, et end kasida ja teisi mitte häirida.
 
juta 19. juuli 2002, kl 16.07
Tüdrukud, tüdrukud, mida te nüüd ometi kemplete pisiasjade pärast!
 
Cass 19. juuli 2002, kl 18.26
Irw

- üsna jabur keset kallist tööaega joosta peldiku minikraanikausikese kohal end märjaks tilgutamas....

Täielik mõttetus - hommikul korralikult ära pesta ja siis panna (mina panen ja aitab!! ega määri, kuigi kannan liibuvaid toppe) veidi Rexona roll-on Cool Cottonit (vms).

Poin on ka dedika vormis - stick määrib kõikse rohkem, siis kreem ja siis roll-on. Viimane imendub kõige kiiremini.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!