Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kodumaine seep
 
Emilia 17. september 2003, kl 10.05
Minu 14aastane tütar ütleb küll, et see Kadri Adamson mängib pigem 8aastast.
Kogu mäng on kuidagi teatraalne, see ei mõju üldse loomutruu seriaalina. Minu arvates jälle Tiina Tauraite on väga võlts, Kleer M. ei olegi kõige hullem.
 
stsenarist 17. september 2003, kl 10.09
selle seebi stsenaristiks on ju Kerttu Rakke (ma alles eile avastasin selle!); pole ju siis imestada midagi, et siuksed tühjavõitu tegelased on.
 
ähh 17. september 2003, kl 10.42
Mirtel Pohla on veidi Cameron Diazi nägu :)
 
brita 17. september 2003, kl 11.55
Igatahes on Kadri rohkem 16 mõõtu, kui olid näitlejad "Riskis"!Häirib veidi tegelaste vähesus ja üks ja seesama võtteplats.Loodan, et varsti hakkavad nad loomulikumalt näitlema, kui rollidesse sisse elavad.Veidi igav on jah see noore naise vingumine.Aga Veinmann mängib iseennast - tal ongi noore naisega väike laps.
 
kelli 17. september 2003, kl 15.00
to ähh
Õige küll! Mõtlesingi, et keda ta meenutab :) Õnnelik inimene!
 
mandoliin 17. september 2003, kl 19.54
Mida sügavat te sest seriaalist ikka ootate - Kerttu Rakke on autor ju. Muul teemal rääkides Kadri Adamson mängib mu melest liiga üle jah.
 
astra 17. september 2003, kl 21.05
neiu Pohla on imekena.See neiu jõuab kaugele.
 
khmm. 17. september 2003, kl 23.02
britale : "riskis" ei olnud tegelased 16, muuseas.
 
kärt 18. september 2003, kl 07.10
to khmm.

tegemist oli 10nda klassiga - okei, olid 17. mis targutad, ega see ikkagi ei muuda fakti et enamik näitlejaid olid ligi 30.
 
c 18. september 2003, kl 10.49
Sari iseenesest on esialgu täiesti vaadatav, aga ei saa aru, miks kaks naispeategelast peavad mõlemad nii kriiskava häälega olema? Seda enam Maibaum, kes peaks olema vanema mehe armastuse võitnud noor ja meeldiv naisterahvas.. Seriaalis jätab küll väga sellise närvilise, vinguva, hädaldava mulje.
Kohati on tegevus liiga kiire, tahaks asja ehtsuse huvides mõnda stseeni isegi paremini lahti mängituna näha.
 
sanja 18. september 2003, kl 11.47
Minu meelest Kleer Maibaum on küll kena naine, lausa ilus kohe, sest ta on selline mõnusalt stiilne, mitte suvaline mukitud tibi. Kas nö. barbiet oleks pidanud mängima nt Kristiina Bellanova??
 
to sanja 18. september 2003, kl 14.19
aga seal on kirjutatud osa barbile, tema sellele osale selgelt ei vasta ju. keegi ei väida,et ta omanäoline pole.
 
ei meeldi... 18. september 2003, kl 15.50
Kadri Adamson, mängib täiega üle
VÕLTS!
 
õudusteõudus 18. september 2003, kl 16.34
maibaum on tõeliselt jube. sobiks hoopis selle naise rolli, kelle juurest mees ära läks. tõeline kiunuv-ruigav õudus. pakub oma mänguga nii üle, et vaadata ei saa. rohkem ei oskagi midagi öelda, sest tänu sellele kriiskava häälega tädile vahetasin ruttu kanalit.
 
masohhist 18. september 2003, kl 20.54
Tänasesse osasse oli stsenarist Rakke ennast ka sisse möllinud - öäk kui võlts. Sellest adamsonist ei taha mitte rääkidagi. Nii jube on, et lausa mõnuga vaatan seda sarja. Vaatan ja oigan :)
 
keti 18. september 2003, kl 23.14
ainuke vinguja on seal see nõme rakke. yaki!
 
õudusteõudus 19. september 2003, kl 01.15
mesasja ! rakke ise ka platsis! tal ju nii jube hääl, et kraabib kõrva. maibaumiga paras paar. no ma siis ikka kordust üritan vaadata. olen ka masohistlike kalduvustega. tuleb välja :) oigan juba ette...
 
lorna 19. september 2003, kl 22.03
olen ka paari osa näinud. kangur-vastik naabrimees on lahe. ehtne õudukas. mulle teeb kogu see jama nalja...ärge nii tõsiselt asja ka võtke. tegelt on meil eestis küll tibisid, kes kodus küüsi viilivad, trenniaegu valivad, ilusalongides istuvad ja aina kiljuvad kui kiire neil onnäää.mingi paksu ja higise diileriga selle nö. vabaduse nimel keppi kargavad
 
Jah 16. jaanuar 2022, kl 17.53
lolita Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu neiu kohe küsis, et miks see vanaeit(Kadri) o
> n pandud pubekat mängima-ta on ju nii vana. See on
> ju tõesti tobe.

Ei. Kadri oli seal icon.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!