Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
stringid
 
*** 02. märts 2004, kl 19.22
Uhh, need naiste poolpaljad kõhud-seljad lühikestes toppides - no peaaegu talutav. Aga jube rõve on see, kui pükste värvli kohal stringid "kõrguvad". Ok, on küll sexy kui ilus pesu kusagilt paistab - kuid kas pesu peab kohe niiväga nähtaval olema?
Ja samajubedad on "sangad" mis eriti istudes üle värvli punnitavad. Eile loengus istus mu ees 2 tibi - seljad paljad ja sangad punnis. Vastik!!!
 
mesimumm 02. märts 2004, kl 19.40
olen nõus. Kui ikka keha ei võimalda puusakaid ja sangad üle servade ajavad, siis ei tasuks neid jalga toppida. või saab ju vähemalt panna vastavalt riidesse..
tegelt ma ei õienda liiga palju, sest muidu saan veel eesti noorte kehakaalu eest võitlejatelt riielda!
 
Naisu 02. märts 2004, kl 20.13
Mis see sinu asi on! ole normaalne!
 
n25 02. märts 2004, kl 20.18
Jõuame jälle selleni, et kui luud nahaalt välja ei paista, siis ära puusapükse kanna...tere tore:)
Mina olen mõõdukalt vormikas, ei anorektik a 80kg ka ei kaalu ja kannan mitte vähe puusateksasid, kõigi teie kiuste ja meestele meeldib ja mitte vähe, sellised kumerad puusad paistavad mitte nahaga üle tõmmatud oreliredel ei paista!
Beibed, sööge vahukoort ja olge kuss või muidu ma hakkan ka hädaldama, kui jube teid vaadata on, panete omale selga seksikad pluusid, mis on mõeldud ilusale rindasid omavale naisele mitte poiss-tüdrukule:)

*N25 jääb ootama kirvehoope.

Case closed
 
Päikesehiir 02. märts 2004, kl 20.46
kuulun kahjuks küll vist nende "nahaga ületõmmatud oreliredelite" hulka (-- see geenidest kaasa antud, nii et anorektik ei ole ja vahukoort söön ka, aga kõigele vaatamata 173/52. samas kogu elu trenni teinud nii et ega seda rasva tõepoolest pole olnud aega koguda).

ent sellelegi vaatamata leian, et päise päeva ajal üksteise järel välja irvitavaid stringe vaadata on tõepoolest ebameeldiv. lisaks veel see, et väljas on külm!!! ja minu kaastunne nende puusapükste kandjate selgadele, kes praegusel ajal ikka tõelise kabelimatsu saavad :(

suvisel ajal käige või kombinee väel, kui esteetiliseks peate, aga enda füüsilise ja teiste vaimse tervise huvides soovitaks veel mõne kuu jooksul veidi pikema kampsuni/polo/sviitri kapist selga otsida.
no kole on !
 
Õigus! 02. märts 2004, kl 21.01
Päikesehiir ! Õigus! Jumalast normaalne jutt! Au Sulle !
 
n25 02. märts 2004, kl 21.31
Olen ka päikesekiirega nõus, praegusel ajal on lausa masendav neid paljaste kõtudega naisi näha. Minu pisut ehk sapised kommentaarid olid ajendatud teemalgataja märkusest et puusakamad/sangadega inimesed ei tohiks neid pükse kanda :))
 
*** 02. märts 2004, kl 22.13
Point oli selles, et neist pükstest väljahüppavad stringid silma riivavad. ERITI kui ka sangad välja punnitavad.
Jääb küll mulje, et need naised pole end iial selja tagant peeglist vaadanud - eestpoolt võib ju nägu ja tegu ollagi päris kobe aga paraku teised näevad neid ju ka selja tagant. Ja paraku see sageli just lummav vaatepilt ei ole...
Puusad on lahedad, aga tiba trenni võiks külgedele ja pepule ka teha :-)
 
ah minge te... 02. märts 2004, kl 23.00
oma trennidega p..sse! Mulle mu sangad meeldivad ja kellegi pole siiani kobisemist olnud. Mingi lollaka trennis nühkimise asemel käin parem koeraga jalutamas või müran kodus mehega või loen parem mõne kosutava raamatu läbi. Hing rahul ja "sangamuret" pole ollagi.
 
mare 02. märts 2004, kl 23.10
Paljud kipuvad jah oma tervist moele ohverdama. Päris kahju on vaadata kena neiukest külmal talvepäeval miniseelikus või naba paljasatvas pluusis.
 
t 02. märts 2004, kl 23.11
Misasjad on "sangad"?
 
hehehe 03. märts 2004, kl 00.17
http://ee.www.ee/ee.cgi?Q=sang&D=QTSAFZEKNP
 
*** 03. märts 2004, kl 08.17
"Sangad" on need (peki)moodustised, mis punnitavad (üldjuhul naistel)üle püksivärvli, või vöökohal või rinnahoidja alumise ääre vahelt - st. treenimata keha, mis riietesse ära ei mahu :-)
 
erdis 03. märts 2004, kl 08.29
Ostku sis lihtsalt paar numbrit suuremad riided, siis ei pitsita keha nii kõvasti, et sangad tekivad.Miks peab ennast kitsastesse punnitama.
 
pimpelsang 03. märts 2004, kl 08.39
no on jah sangad, aga vähemalt on need minu omad ja ma ei ole neid kellegi teise tagant pihta pannud!!!!!
 
kris 03. märts 2004, kl 09.27
Huvitav,kas on veel mõni,kellele stringid ei meeldi?
Mind jubedalt häirib see riba tagumiku vahel- seepärast kannan nö mitte-stringe. Nende kiituseks veel, et tänu madalale lõikele ei roni nad puusapükste äärest üle, ja kuidagi kenamad jalas ka (pole mingi paks, aga pesumodell ka mitte...)
 
mh 03. märts 2004, kl 09.34
Aga on ka madalama lõikega stringe, mis samuti ei roni pükstest välja. Ei saa aru, miks aluspesu peab nabani tõmmatud olema...

*paljas seljas süüdi vahel, aga muus mitte
 
naine 03. märts 2004, kl 10.14
Tegelt on räme küll, ma teemaalgatajaga täiesti nõus :) Paljas selg ja kõht on väga bro, kui nad ilusad on aga pekirida üle püksiääre ja 4 volti on ikka sigaräme ....
Ja odav ja 100 korda pestud pesu ripakil on ka rõve, krt, eriti, kui see pesulipakas selja taga on väljas ........
 
Ave 03. märts 2004, kl 11.13
kris mina ka mitte stringiarmastaja. Olen elus väga üksikul korral neid kandunud ja no minu viga muidugi, aga kui ma näen stringides naisi, siis mulle assotseerub see räpakottidega :)))))))))), naistega, kes ei hoolitse oma tervise eest. Stringid ju teada-tuntud seenhaiguse tekitajad ja no midagi pole teha, iga kord mõtlen, et jälle üks räpakotist naine, kes võitleb seenhaigusega.
:)
 
*** 03. märts 2004, kl 11.26
Mullegi stringid ei meeldi. Ok, treenitud keha puhul täitsa sexid, aga kui ikka puhas tsellu kahelpool stringiriba väriseb...
Riivab silma küll - näiteks saunas, ujula pesulas, jne.
 
nupsu 03. märts 2004, kl 11.26
ei te kust kohast need stringid seenhaigustes süüdi on
minu meelest on stringid väga mugavad ja ei ole tagumiku peal ga mingeid jubedaid jooni mis pükste alt paistavad tavaliste aluspükstega välja ja tõesti ega stringe ei pea nabani tõmbama siis nad ei paista väljakui tavalised aluspüksid tõmbad nabani siis paistaks need ka välja aga see oleks juba palju jubedam
 
Maximelle 03. märts 2004, kl 11.27
Kah ei kanna stringe. Kusjuures ei näi need mulle sugugu seksikatena, olgu siis üldse ilma, aga nöör @!#$ vahel? No ei, tänan, jätan vahele!
 
to Ave 03. märts 2004, kl 11.27
Mine arene! Seen pole ainult räpakottide haigus..
Vastik lugeda sellist jama..
 
Maximelle 03. märts 2004, kl 11.29
Autor: to Ave
Aeg: 03-03-04 11:27

Mine arene ise! Ave ju kirjutas, et TALLE assotseerub. Sa ära võta kõike puhta kullana ega muuda dogmaks, mida loed! :)
 
to Maximelle 03. märts 2004, kl 11.53
Kas arvad, et võtan delfi ajaviiteleheküljel öeldut puhta kullana?!? Napakas!
MINA kirjutasin, et seenhaigus pole ainult räpakottide haigus. See on mu subjektiivne arvamus. Kelle arvamusi ma siis siia kirjutada võin, kui mitte enda omi???
Sina, Maximelleke, pane oma toredad trussikud jalga ja võta paar tilka palderjani.

nb! Ostke normaalse firma stringid ja õige suurus. aga tegelikult on stringid ilusad sellise naise jalas, kes kasutab suurusi 34-36, ehk veel 38 ka ja pole lodeva tagumikuga. Paksematel inimestel on stringid üsna koledad jalas..
 
e 03. märts 2004, kl 12.54
Naised vahivad naisi!!! Ha-ha-ha!
Jumal tänatud, et maailmas on palju erinevaid inimesi erinevate maitsetega, kompleksidega ja väärtushinnangutega. Mõtleks kui kole igav oleks kui kõik kannaksid halle maksivupleid uniseks imago all. Iive langeks kuristikku...
 
väike hulkur 03. märts 2004, kl 12.59
mul juba lapsedki täisealised, aga kannan ka stringe ja ka muud seksikat pesu. Pole tähtis, kas keegi teine peale oma mehe seda näeb, aga hea on olla heas pesus. Stringe kannan just seepärast, et mõnusalt ümber tagumiku istuvate pükste ja seelikuga poleks näha totakaid pesupüksiõmblusi. Hea kvaliteet ja paras suurus on pesu juures ülioluline asi. Koonduslaagri vang ei ole ja ülesöönud ka mitte. Mulle ei meeldi ka kumbki äärmus- linnuvabriku sinised kanad ja talumehe lauda nuumsead.
 
kiisuke auh 03. märts 2004, kl 14.18
lahe! nüüd siis stringid kurjade jõudude poolt välja mõeldud ja pooltes maailma hädades süüdi :D

*ootab põnevusega mis järgmiseks välja pakutakse ;P
 
Ave 03. märts 2004, kl 14.55
Oi oi, ma vabandan muidugi, aga tõesti MULLE assotseerub ja ma tean, et see pole nii, lihtsalt esimene uitmõte alati. Mõistusega saan ju aru, et see ei ole nii must-valge. Ja kas teie siis pole kuulnud, et stringid võivad ka olla üheks seenhaiguse tekitajaks? Imelik, mina olen kuulnud sellist asja. Et stringid nagu on OTSESES kokkupuutes su "tagumikuga" ja "liiguvad" sul käies niimoodi, et pisikud levivad. No mai tea, võib-olla see on siis jälle mingi linnalegend a´la rasestumisvastaseid tablette kasutades võib rasedaks jääda jne.
 
muideks... 03. märts 2004, kl 16.00
rasestumisvastaseid tablette tarbides võibki rasedaks jääda. ise tean konkreetset juhtumit.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!